Įdomūs faktai apie meilę

Yra daugybė meilės rūšių (meilė vaikui ar meilė vyrui) ir meilės etapų (nuo susižavėjimo iki brandžios meilės). Mes visi ką nors mylime ir esame mylimi (net jei kartais mums taip ir neatrodo). Tad branginkime ir saugokime šį gražų jausmą.

Pateikiame keletą svarbių ir įdomių (galbūt žinomų, bet pamirštų) faktų apie meilę.

1. Meilė yra akla.

2. Dauguma žmonių įsimyli arba iš pirmo žvilgsnio, arba gerą draugą, su kuriuo bendravo ilgą laiką ir kurį jau gerai pažįsta.

3. Žmonės, kurie ilgą laiką yra kartu (nesvarbu, susituokę ar ne), patiria visus meilės etapus – nuo susižavėjimo iki brandžios meilės.

4. Meilė sumažina stresą. Kai žmogus įsimyli, atsipalaiduoja ne tik mintys ir protas, bet ir kūnas.

5. Žodis „meilė“ yra dažniausiai vartojamas romantiškų dainų tekstuose.

6. Dauguma žmonių vos pamatę kitą žmogų gali pasakyti, ar jie galėtų jį įsimylėti. Jei nėra fizinės traukos, meilė neįmanoma.

7. Kiekvieną sekundę visame pasaulyje kas nors randa savo meilę internetinėje svetainėje.

8. Nors meilė dažniausiai sumažina stresą, tačiau būten dėl jos daugybė žmonių patiria stresą. Ypač tais atvejais, kai viskas klostosi ne taip, kaip tikėtasi.

9. Meilė tiesiogiai veikia ne tik emocinę būseną, bet ir kūną. Jei patiriate nelaimingą meilę, į patiriamą stresą gali reaguoti ir jūsų kūnas. Dėl nelaimingos meilės kūnas gali patirti tokį patį stresą, kaip ir realaus fizinio sužalojimo atveju.

10. Žmonės dažniausiai pamiršta seną meilę tik tada, kai įsimyli iš naujo.

11. Dauguma įsimylėjusių žmonių bučiuodamiesi galvą pasuka į dešinę, o ne į kairę.

12. Žodžiai „aš tave myliu“ ne visada reiškia „aš tave myliu“.