Kaip parašyti meilės romaną?

Kaip rasyti meiles romana

Linksmas mano rytas šiandien 😉 Paštininkas ėmė nešti po 2 to paties laikraščio numerius, o mikriuke šalia manęs sėdėjusi moteris buvo taip įnikusi į meilės romaną (mikriukas buvo pilnas, tad ji skaitė stovėdama), kad vairuotojui staigiai stabdant, ši tiesiog krestelėjo jam ant kelių. Argi ne romantika? 😉

Jos skaitinukas man priminė linksmą istoriją, kurią yra man pasakojęs vienas dėdė psichologas. Istorijos pavadinimas “Kaip parašyti meilės romaną?”. Norite išmokti? 😉 Tada ausys plačios, akys stačios.

Meilės romanų stereotipai:

  • Moteris ~26 metų, graži (bet pati to nežino), nedirbanti arba dirbanti neįpareigojantį darbą (auklė, dizainerė, aktorė ir pan.)
  • Vyras ~36 metų, bet kartais ir vyresnis (neretai dėl to truputį kompleksuoja), dažnai našlys. Paprastai egzotiško gymo arba bent jau labai įdegęs, aukštas, tamsiaplaukis, užsiima verslu, bet tai romane nedetalizuojama. Jis tiesiog natūraliai turtingas ir tiek.
  • Mano minėtam dėdei psichologui buvo labai įstrigusi vieno tokio romano frazė, apibūdinti pagridinį herojų: “latvės ir laukinio airio sūnus” 😉
  • Lemtingosios poros laisvalaikio praleidimo būdas – drauge vakarieniauja romantiškose, egzotiškose vietose.
  • Britiškuose romanuose moteris – arba nekalta, arba santykiais nusivylus, o amerikietiškuose – seksualiai itin patyrusi.
  • Kai pora pagaliau susieina krūvon, po kurio laiko vyras dėl nepaaiškinamos priežasties sužvėrėja (supyksta, nes paaiškėja, kad ji ne studentė, o milijonieriaus duktė; įtarinėja jos neištikimybę; sužino kokią nors kitą jos baisią paslaptį) ir santykiai nutrūksta. Tada šalia vyro atsiranda žavinga blondinė, kuri visaip jį gundo, o šalia moters – labai geras rūpestingas draugas, kuris ją visaip guodžia ir padeda. Įdomu, jog šis draugas būna žemesnis už herojų.

Meilės romanai – kaip muilo operos: gali užsimerkęs pasakyti, kas po ko seks, ir vis tiek myli juos moteriškės ir skaito skaito…

Visgi geriau palinkėsiu aš jums meilės gyvenime, o ne meilės knygoje.

Comments are closed.