Atostogų planavimas

769 3

Nors dar tik baigiasi žiema, bet vis dažniau išgirstu aplinkinius kalbant apie atostogų planavimą. Galbūt ir teisingai, anksčiau pradėta planuoti kelionė atsieis pigiau, o ir nemalonių staigmenų bus mažiau. Bus laiko viską pasverti, apskaičiuoti, pasiskaityti apie planuojamas aplankyti vietoves, susirinkti rekomendacijas apie viešbučius.

Pateiksiu mažą instruktažą tiems, kam atostogų organizavimas tamsus gilus miškas.

KUR?

Visų pirma reikia išsirinkti, kur norite nuvykti. Tai priklauso nuo Jūsų poreikių ir finansinės padėties. Apsibrėžkite pinigų sumą, kurią galite skirti kelionėms. Taip pat nuspręskite, ar norite labiau poilsinės kelionės su ddrybsojimu paplūdimyje ar daugiau pažintinių atostogų, kurių metu pakeliautumėte, daug pamatytumėte, būtų gausu ekskursijų ir naujų įspūdžių.

Taip pat, atsižvelgiant į tai, kad gyvenimas yra pakankamai trumpas, siūlau nesirinkti tos pačios šalies, o bandyti vis kažką naujo. Taip plėsite savo akiratį ir susidarysite platesnį požiūrį apie Jus supantį pasaulį ir galbūt atrasite vis naujų Jums patinkančių vietovių. Taigi jei praėjusiais metais buvote Turkijoje, kodėl gi šiais metais nepasirinkus Egipto?

Jei visdėlto norite atiduoti pasirinkimą fortūnai – meskite monetą. Taip pat galite padaryti pliusų ir mminusų vakarą ir su būsimos kelionės dalyviais aptarti įvairius variantus.

PAGRINDINĖS ATOSTOGŲ KRYPTYS:

Egiptas – piramidės, kupranugariai, pigūs kaljanai, papuošalai ir karštas klimatas net žiemą.

Turkija – viskas įskaičiuota.Pliusas, kad kaina pakankamai gerai atitinka kokybę. Marmaris triukšmo ir linksmybių mėgėjams.Fetija norintiems vaizdingo ir laipiojimui tinkamo kraš

štovaizdžio. Taip pat Alanija, Bordumas ir Side. Pasirinkti tikrai yra iš ko.

Ispanijoje reikia pamatyti flamenco, išsinuomoti mašina, apžiūrėti uolėtas pakrantes, pilis, paragauti ispaniškų užkandžių, aplankyti įspūdingą Barselonos miestą, kuriam apžiūrėti reikia skirti bent pora dienų.

Graikija asocijuojais su antika ir smaragdine jūra. Be archiologinių paminklų čia būtina išragauti graikiškus patiekalus su jūros gerybėmis ir sudalyvauti bent viename vakarėlyje. Visi su Graikija asocijuoja Kretą. Mažiau žinomas, bet ne ką prastesnis yra Rodo kurortas.

Taip pat jei netelpate į standartus, galite rinktis mažiau populiares egzotiškus kraštus – Braziliją, Tunisą, Dubajų, Indiją ar Bulgariją. Kaina kandžiosis šiek tiek daugiau, bet Egzotika ir nepamirštami įspūdžiai garantuoti.

KĄ NUVEIKTI PER ATOSTOGAS?

Išsirinkus šalį susižinokite, kada ją lankyti yra geriausia – kad Jums optimalus klimatas toje šalyje ir pasiderinkite ar tai tinka su Jūsų numatytu atosstogų laiku jeigu žinoma Jūs turite prie kažko derinti savo atostogas. Nebūtina rinktis patį piką, galite manevruoti tarp pačios sezono pradžios arba pabaigos. Tada mažiau žmonių, personalas daugiau dėmesio skirs Jums. Taip pat gali būti ir geresnė kaina.

Kai išsirinksite šalį, tada pats laikas pasidomėti programa ir lankytinais objektais. Tam tikslui įgyvendinti galima pai. . .

 • Pasidomėkite muziejų, transporto kainomis ir kitomis galimomis neplanuotomis išlaidomis. Būkite tam pasiruošę.
 • Taip pat siūlome nedėti daug lūkesčių ir nest
  tatyti svajonių pilių. Atostogų praleidimas priklauso daugiau nuo Jūsų nusiteikimo, nei nuo viešbučio ar paslaugų kokybės.
 • Jei tik įmanoma, kuo daugiau dalykų rezervuokite ir pasirūpinkite prieš kelionę, kad kelionės metu galėtumėte atsipalaiduoti nuo organizacinių rūpesčių.
 • Neatsiribokite nuo kelionės organizavimo net ir tuo atveju, jei tai apsiima daryti kas žmogus. Visgi tai Jūsų atostogos.
 • Kristina Leščinskaitė

  Join the Conversation

  3 comments

  1.    Reply

   Poilsio vietu Lietuvoje galima rasti čia http://www.lankykis.lt, tikrai geras tinklapis, visada randu ko reikia 🙂

  2.    Reply

   galima Lietuvoje puikiai pailseti ir uz normalia kaina. Vien paziurejus kiek geradovana.lt siulo poilsio vietu, tai nereikia net uzsienio

  3.    Reply

   Kazkaip ar man tik atrodo, bet pabrango visos keliones, anksciau galima buvo rasti pasiulymu ir uz 1100 Lt i Egipta, dabar ne pro kur…

  ×
  ×