Energetiniai vampyrai psichologiniu požiūriu

Akivaizdu, kad ne vis reiškiniai žmogaus gyvenime paklūsta mechaninei logikai – didelę įtaką mums daro įsitikinimai, masiškai paplitę ir toliau plintantys per masines informacijos priemones, dėl to paprastai priimami be kritikos. Dabar juokingai atrodo viduramžiais populiarūs mitai, pvz., kad, Velykų dieną iššukavus plaukus, galima atsikratyti utėlių, o sifilio – permiegojus su skaistuole. Taip atsiranda kolektyviniai mitai, ir vienas iš šiuolaikinių mitų – energetiniai vampyrai, apie žmones, neva siurbiančius mūsų energiją, ir magiškus apsisaugojimo nuo jų metodus.

Iš tikrųjų visi pastebime, kad ne su visais žmoonėmis vienodai lengva bendrauti. Su kai kuriais sutarti sunku beveik visiems, o, pabendravus su jais, lieka nemalonus jausmas. Taigi „vampyrizmą“ galima apibūdinti kaip tam tikrą elgesį, kai taip besielgiantys gerai jaučiasi tada, kai kitiems sukelia nemalonias emocijas. Tačiau kaltinti šio žmogaus taip pat negalima – juk apie savo elgesio problemas jis dažnai net nežino ir toli gražu pats nesijaučia gerai. Tokiam žmogui reikalinga kvalifikuota psichoterapeuto pagalba. Kaip, beje, ir jo aukoms – nuo „energetinių vampyrų“ paprastai nukenčia ypač jautrūs ir pažeidžiami žmonės. Ir padėti geriausiai gali ne būrėjos ar ekstrasensai, o profesionalai, mokantys psichologinę būklę koreguoti moksliniais metodais.

Psichoterapijos požiūriu, „enegetinio vampyrizmo“ esmė yra tam tikri psichologiniai žaidimai, nuodugniai aprašyti žymaus JAV psichoterapeuto Eric Berne knygoje „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės: žmogiškųjų santykių psichologija“. Tai

i nenuoširdus bendravimas, lyg su „dvigubu dugnu“, kurio metu kyla jausmas, kad pašnekovas nori mumis pasinaudoti. Ir jis iš tikrųjų mus panaudoja, tik tikslas čia – ne materialus. Tai savotiška psichologinė vagystė, kurios objektas – ne pinigai ar materialios vertybės, o . mūsų jausmai. Paprastai vampyras pasinaudoja mūsų užuojauta ir jautrumu, kad „išlietų“ savo susikaupusią blogą nuotaiką, bet ne tiesiogiai, o subtiliai, tam radęs pretekstą.

Dažniausią energetinio  vampyro variantą galima pavadinti emociniu egoizmu. Taip besielgiantis žmogus rūpinasi savo ramybe ne pačiu geriausiu būdu – aplinkinių sąskaita. Savo blogą nuotaiką jis išlieja psichologiniu gynybos metodu, vadinamuoju perkėlimu. Neigiamas emocijas (pyktį, agresiją, nuoskaudas, susierzinimą, nusivylimą ir t.t.) jis nukreipia ne į juos sukėlusį žmogų, o į kitą – priklausomą nuo jo materialiai ar pagal pareigas arba bejėgį pagal savo elgesio stiilių. Taip dėl viršininkų neigiamų emocijų tenka kentėti pavaldiniams, tėvų – vaikams, šeimoje lyderiaujančio sutuoktinio – „silpnesnei pusei“.

Kitas „energetinio vampyro“ variantas būdingas vaikams ir suaugusiems žmonėms, kurie vaikystėje negavo pakankamai dėmesio ir šilumos, buvo „nepakankamai mylėti“. Dėl to susiformuoja žema savivertė ir slaptas nepasitikėjimas savimi. Siekdami panaikinti vidinį diskomfortą ir užmaskuoti psichologinį pažeidžiamumą, įsitikinti savo reikšmingumu, tokie žmonės bet kokia kaina siekia į save atkreipti aplinkinių dėmesį. Šis stiprus poreikis numalšinamas tik tada, kai „vampyras“ gauna ne formalius, išorinius dėmesio požymius, o pajaučia gyv

vą emocinį pašnekovo atsaką (to jis visomis jėgomis ir siekia, net jei pašnekovas atsako neigiamomis emocijomis).

Tačiau yra ir kita medalio pusė. Jei panašios „energetinių vampyrų“ manipuliacijos priverčia mus netekti pusiausvyros, tai iš dalies kalti esame ir mes patys. Ne kiekvienas žmogus tampa „vampyrų“ manipuliacijų objektu, nes šie subtiliai jaučia, kuris pasiduos jų „atakoms“, o su kuriuo taip elgtis negalima. Pirmiausia nuo jų kenčia emocionalūs, pernelyg jautrūs pašnekovo intonacijoms ir užuominoms, kas leidžia pastariesiems suprasti jų jautrias vietas. Šiuo atveju kenksmingai veikia ir automatinė emocinio mėgdžiojimo reakcija, kurios dėka mūsų viduje kaip veidrodyje atsispindi pašnekovo emocinė būsena.

Pirmiausia, norint atsiriboti nuo „energetinio vampyro“ ir jam padėti, reikia gerai suprasti, kas vyksta (panašiu būdu, kaip aprašyta aukščiau). Pagalba „vampyrui“ būtų paradoksali – jį mylėti, rūpintis juo ir jį suprasti (jokiu būdu – nebijoti jo ir nevengti).

Pasitaiko atvejų, kad vaikai, net pakankamai maži, elgiasi kaip energetiniai vampyrai, tuo sukeldami tėvams įvairius sunkius jausmus. Tokiais atvejais vaikui būtina skirti daugiau dėmesio, o ypač tai reikia daryti tam iš tėvų, kuris mažiau būna su vaiku. Su vaiku reikia praleisti daugiau laiko, kurio metu ne griežtai auklėti ar moralizuoti vaiką, o emocinės artumos atmosferoje užsiimti bendra veikla. Labai svarbu, kad artumas būtų tiek emocinis, tiek fizinis: vaiką kuo dažniau ste

enkitės paglostyti, priglausti. Tada mažojo „vampyro“ elgesys darysis ramesnis, o po kurio laiko šios problemos neliks nė ženklo. Tuo tarpu su paaugliais yra sudėtingiau: jau reikia mokėti išlaikyti tam tikrą distanciją, turėti daugiau kantrybės ir mažiau kritikuoti, gerbti jų pačių nuomonę.

Suaugusiems žmonėms, tiek „vampyrams, tiek jų „aukoms“, iš esmės tinka tos pačios rekomendacijos. Tai – prisiimti atsakomybę už savo emocinę būklę bei elgesį tiek svarbiose, nekasdieniškose situacijose, tiek kasdienybėje.


Požymiai, padedantys atskirti „energetinį vampyrą“ nuo kitų žmonių:

• Žmonės „vampyrai“ mėgsta su aplinkiniais kalbėtis apie įvairiausius nemalonumus, nesėkmes, išsiliedami pašnekovui „iki dugno“.

• Jie mėgsta klausti patarimų, tačiau jais niekada nepasinaudoja. Iš tikrųjų šiems žmonėms svarbūs yra ne patys patarimai, o jūsų įsitraukimas ir dėmesys jam.

• „Energetiniai vampyrai“ labai praktiški. Jeigu žmogus jiems nenaudingas, jie greit su juo nustoja bendrauti. Todėl jie ir neturi senų draugų.

• Visiškai beviltiška yra stengtis juos sujaudinti arba priversti ką nors užjausti. Priešingai, svetimas džiaugsmas šiems žmonėms sukelia pyktį ir liūdesį.

• Jie dideli liežuvautojai ir mėgsta už akių apkalbinėti žmones, deja, ne iš gerosios pusės.

• Jie nemėgsta gyvūnų, nors kartais namuose laiko katę ar mažą piktą šuniūkštį. Svetimiems gyvūnams jaučia agresiją.

Ne kiekvienas gali tapti „vampyro“ auka. Aukos dažniausiai pasižymi šiomis savybėmis:

• Pernelyg atviri ir emocionalūs žmonės, pasiruošę į formalų klausimą „Kaip reikalai?“ atsakyti nuodugniu pasakojimu apie savo pas

siekimus.

• Pagyrūnas – pats skaniausias kąsnelis „energetiniams vampyrams“. Užtenka pagyrūną bent kiek pagirti, ir daryk su juo, ką tik nori.

• Nepasitikintys savimi ir savęs nevertinantys žmonės. Tokiems žmonėms vis nepatogu kitą pertraukti, nors ano kalbos tuščios ar nemalonios.

• Žmonės, kurie nuolat jaučiasi kalti. Kažin ar yra žmogus, kuriam būtų malonu jaustis niekšu. Būtent todėl mes dažnai ir vengiame nutraukti pabodusį bendravimą su įkyruoliu, prilipusiu prie mūsų kaip musė, nors jis ir siekia sugadinti mums nuotaiką. Kaltės jausmas, jei mes jį jaučiame ir jo siekiame bet kokia kaina išvengti, „energetinius vampyrus“ vilioja kaip jaukas.

Psichologinė gynyba nuo „energetinių vampyrų“:

• Nuslopinkite savyje kaltės jausmą: jūs niekam nieko neprivalote. Jeigu jūs skubate, užsiėmę arba paprasčiausiai nenorite su niekuo bendrauti, paprasčiausiai taip ir pasakykite.

• Nepasakokite apie save nieko asmeniško, bendraudami išlaikykite distanciją, nesikvieskite į savo namus. Neduokite peno apkalboms. Emocinis šaltumas – geriausia gynyba nuo „energetinio vampyro“.

• Neleiskite, kad jumis manipuliuotų. Išmokite pasakyti „Ne“, kai pašnekovas iš jūsų tikisi išgirsti „Taip“. Baikite galvoti apie tai, kaip jūs atrodysite aplinkiniams. Jūsų interesai visada jums turi būti svarbiausi.

• Savo kalba demonstruokite tvirtumą ir pasitikėjimą savimi. Tokie žodžiai, kaip „turbūt“, „galbūt“, „atrodo“ ir t.t. „vampyrams“ parodo jūsų silpnumą. Sakykite „aš manau“, „aš užtikrintas“, „aš žinau“.

• Niekada nekaltinkite žmonių vampyrizmu. Jų atsakomoji reakcija sukels kaltės jausmą jumyse, o taip jūs iš karto neteksite daug energijos.

• Jei manote, kad su jumis kalba užuominomis (o „vampyrai“ taip mėgsta), išveskite pašnekovą į „švarius vandenis“, perklausdami, ką jis turėjo omenyje. Geriau turėti reikalų su prašytoju negu su manipuliatoriumi.

Daugiau straipsnių rasite apsilankę svetainėje www.sveikaszmogus.lt.

0 thoughts on “Energetiniai vampyrai psichologiniu požiūriu”

 1. Labai džiaugiuos, kad toks straipsnis pasirodė, nes iki gyvo kaulo įgriso klausyti apie vampyravimą. Viskas ne taip jau ir sudėtinga, o pridengiama mistiniu žodžiu. Susitvarkyk pats/pati, ir jokių vampyrų tau šiame pasaulyje nebeliks.
  Kita vertus, manau, kad tas pats žmogus (vaikas ar suaugęs) vienoje situacijoje gali elgtis kaip donoras, kitoje – kaip vampyras.

  Reply
 2. yra dar ir toks TeisingaSS KomentatoriuSS Lietuvoje, kuris gali apsimesti tai vyru, tai moterim – pagal reikala:))) – bet visa tai suprantama;)
  na bet sakykit: iš kur toks “atkaklus” KIŠIMASIS i kitų žmonių reikalus imasi? ir iš ko kyla tas nenumaldomas noras visus PERAUKLĖTI, ka? ar čia kokia manija jam galėtų būt ar psichozė? :)))
  pakomentuokit prašom.

  Reply
 3. Toks jausmas, kad tokiems emocionaliems ir jautriems žmonėms kaip aš šiais laikais nutinka visos pasaulio blogybės, net vampyrai labiausiai puola. Aš tokia ir ką man daryti? Nemoku elgtis taip lyg mano interesai būtų visada svarbesni už kitų.

  Reply
 4. Rupke, kaip pirstu i dangu…
  Reiktu daugiau patarimu, kaip nuo tokio vampyrizmo saugotis ir kaip vienakart ikliuvus issivaduoti.

  Reply
 5. Iš manęs (intraverto) labiausiai energiją siurbia pliurpaliai ekstravertai. Geriausia apsauga – ignoravimas arba pasiuntimas ir tada ignoravimas.

  Reply
 6. teko gyventi su vampyru ,tai buvo kazkoks kosmaras,laimei ,kad rado kita auka ,tai po skyrybu persekiojimas baigesi. p.Donatui: tamsta klystate kalbedamas apie extravertus ,nes jus tiesiog sutikote egoistus ,mandagus zmogus isklauso kita ar tiesiog sutikes tik pasisveikina

  Reply
 7. uzas, siaubinga. Atleiskit, bet sis straipsnis ne apie energetinius vampyrus. Galbut apie psichologinius, bet energetiniai vampyrai visai kitokie. Jie gali sypsotis, elgtis su tavim maloniai, pasakoti apie didziausia laime gyvenime, o tu, budamas salia, tiesiog jauti, kaip tau bloga, svaigsta galva ir noris is tos vietos mauti kuo toliau. Kad ir atsitiktinai susidurus (mano pvz: sedejau prie pc ir i kambari iejo jis. nieko nesake, nedare, kazka pasieme ar rata apsuko ir isejo. o man taip bloga ta akimirka buvo, atrode oro truksta, tuoj nuo kedes nukrisiu. o net atsisukus i ji nebuvau). Paskaicius si straipsni man siek tiek pikta pasidare, nes tai nera tai, su kuo as esu susidurus. Su tuo padaru daug metu gyvenu po vienu stogu, issiskirti negaliu – ne vyras..

  Reply
 8. Nieko jie nežino tieiog jiems malonu imti o ne visi atsparus neduoti. Mano vyras toks kol aš rami jis tiesiog siunta, kai jam pavyksta mane iš pusiausvyros išvest tiesiog pražįsta toks laimingas pasidaro o aš paskui sergu, visa kaip ne sava kokia savaitę tiesiog košmaras labai sunku nereaguot į artimą žmogų nuo svetimų apsisaugot gerokai lengviau, bet ir tai nevisada pavyksta. Sunervina ir tu mintyse dar koneveiki ji kuri laiką o jis to tik ir laukia ir minta tavo energija. Bjauru, bet pažįstų tokių net kelis ir stengiuos kiek imanoma išvengt bet kokio kontakto. Deja su vyrų kontaktų išvengt sunkiau

  Reply
 9. labai energetiniai vampyrai matosi moteriškame kolektyve: pažiūrėk ,ar gerai parašiau, suformuluok man klausimą, suderink atsakymą, kokį dar …. Gal net smegenų vampyrės.
  Vyrai daugiau vampyrai šeimoje: atnešk, paimk, padėk, kuo man šiandien rengtis? Atrodo nieko nekalti nurodymai, klausimėliai. O jų vykdytojai ( mamos, žmonos, vaikai) praranda savo brangų laiką, energiją, kur galėtų užsiimti savo pomėgiais, darbais, tobulėjimu. Gyvenimas matuojamas laiku, net minutėmis.

  Reply
 10. Manyciau, kad tai ne vampyrai, kurie davineja nurodymus.Tai tiesiog zinantys, ko nori zmones ir bandantys tai gauti.
  Vampyrai gi nuleide akeles nesa, taiso, deda, daro ir vis burba: vis as turiu, vis man, vis mane skriaudzia…Bet -DARO! Tokiu budu jie priekaistauja, geria kitu krauja vietoj to, kad pasakytu-ne, sito negaliu padaryti ir nedarysiu, nes…!

  Reply
 11. Yra labai gera knyga sita tema.
  Rusu kalba; Knygyne prie Rimi Siaures miestelyje “homo sapiens”. Autorius: Michail Litvak knyga “Energeticheskij vampyrizm” labai isssamiai apraso modelius santykiu, kuomet vienas” vampyras” kitas “auka”. Ir budus kaip koreguoti santykius savo veiksmais. Labai geras vadovelis tiems kas jaucia kad “nemoka” apsiginti ar “bega”. Nes musu nemoke bendravimo meno mokykloje, o manau turetu vaikams destyti lygiavercio bendravimo ABC :))

  Reply
 12. STRAIPSNIS NIEKALAS ! Ir stai kodel? Tai propaguojantis vampyrizma zemo lygio straipsnis neturintis jokio pagrindo ir bandantis viska paaiskinti per psichologija. O visa grupe komentatoriu vaikuciu isgirde negirdeta nesuprasta zodi slebizavoja atkartoja. Tiesiog geda matyti vampyrizmo propagavimu uzsiimancia ir nelabai apie tai nusimanancia “psichologe”. MIELIEJI VAIKUCIAI ! JEIGU IS TIKRO NORITE SUPRASTI IR PAZINTI VAMPYRIZMA ISIGYKITE IR ISKLAUSYKITE PRASAU KUN. VALERIJAUS RUDZINSKO DVASINIU PAMOKSLU 5 DISKUS. (PANAROS PILNU NAMU BENDRUOMENE). TAPS DAUGIAU NEGU AISKU. Pagarbiai 🙂

  Reply
 13. Man irgi teko susidurti su tokiais zmonem vampyrais, tiesiog baisu… jautiesi po bendravimo toks issekes kad ne tas zodis net tenperatura man pakilo…

  Reply
 14. Gyvenu su energetiniais vampyrais.Tai tevas ir brolis.Gaila,nemoku nuo ju apsisaugoti.Gyvenimas namuose man yra pragaras,kai jie salia.Netiesiogiai ir tiesiogiai kaltina visais gyvenimo sunkumais mane,manau jie yra psichiniai ligoniai,taciau to nepripazista,nemato savo elgesyje nieko blogo.Kenkia man,kai mato jog man sekasi ir to nepripazista paklausti del ko taip daro.Nezinau ka daryti.Bijau pavisti tokia kaip jie-paveldimumas ir nuolatinis buvimas su tokiais zmonemis.Bijau,jog per juos,ateityje turesiu dideliu problemu pati su savimi.Mane supa patys baisiausi zmones kokius as pazistu.

  Reply
 15. Laabai geras ir teisingas straipsnis. Dabar jau pilnai isitikinau, kad as ne vampyre. Megstu daug daug apie save kalbeti ir jauciuosi gerai tik tada, kai ne tik isklausau ir patariu, bet ir pasipasakoju savo visas mintis. Kitaip jauciuosi neatsiverusi. Bet vat butent, kad niekada nebuna, kad nepasidomeciau kitu zmogumi, jam nepatarciau, nesigilinciau i jo problemas ir panasiai. Kartais tampu pati auka. Taciau per didelis gyvybiskai svarbus iprotis issipasakoti nera geras. Ne nezinau.. Pasirodo labai retai, bet kartais bunu per kalbi. O taip sunku sustoti ;DD Na, tikiuosi patikejot, kad as ne vampyre. Aciu uz demesiuka.

  Reply
 16. Energetiniai vampyrai egzistuoja, pažįstu keletą jų, ir jie skirtingi. Tačiau, nepaisant visų skirtumų, jie turi vieną bendrą ir ryškią savybę: ilgiau pabuvus su jais ir pabendravus, jautiesi išmuštas iš vėžiu, pasimetęs, vėliau seka vis stiprejantis išsekimo jausmas. Viską suverst psichologijai būtų nusikaltimas. Kam neteko susidurt su tokiais personažais, tie nesupras. Niekam nelinkiu susidurt. Tačiau deretų atskirt, kas yra kas, ar tas žmogus šeip užknisa, ar iš ties siurbia jūsų energiją. O jeigu siurbia? Kas tada? Tada 2 variantai, ar tas žmogus tą daro sąmoningai, ar ne? Jei daro nesąmoningai, tada belieka tik stengtis apsisaugoti. Bet jei tai yra daroma sąmoningai, o kartais net sistemingai? Internete klaidžiojo keletas straipsneliu, pamokančiu, kaip pradėti vampyrint energiją. Žiauru, ar ne? Sąmoningo vampyrizmo atveju gali kilt noras susidorot su tokiu žmogum, ir derėtu tą padaryt, vien tam, kad apsisaugoti pačiam ir apsaugoti potencialias aukas. Tą padaryti sunku, tačiau įmanoma, tereikia rast silpnąją vampyro vietą, o kas svarbiausia, nepasiduoti jo taktikai. Visada pravartu drabužių vidinėje pusėje įsisegti metalinį žiogelį(grafkę). Jei akivaizdžiai jaučiamas energijos nuotėkis, nedelsiant atsiribokite nematoma siena, tai neišgelbes, o tik pristabdys energijos vagystę. Geriausia būtų mintyse atsitvert veidrodžiu, blizgiąja puse į vampyra. Svarbiausia pozityvus nusiteikimas, nes su blogomis emocijomis, energijos atiduosit žymiai daugiau, būtent dėl šios priežasties, jie ir stengiasi savo aukas išvesti iš kantrybės, ar tiesiog sunervinti. Nėra nei vieno stebuklingo apsisaugojimo būdo, kuris tiktų visiems atvejams, nes kiekvienas atvejis yra individualus. Svarbiausia nepasiduot, nes jie to ir telaukia.

  Reply
 17. Pamiršau paminėti, jog esant rimtai problemai, pagalbos kreipkitės į profesionalų bioenergetiką, nors gali būti šiek tiek nedrąsu, jog liksite nesuprasti, paaiškinkit situaciją ir galbūt užteks tik patarimo… Bet gali prireikt ir rimtesnės pagalbos. Problemos ignoruot nederėtų, nes tai gali baigtis rimtais sveikatos sutrikimais.

  Reply
 18. taigi as turiu viena drauge kuri yra energetine vampyre ji mane issekina nuvargina ir as negaliu su ja buti… Bet as tik neseniai suzinojau kad ji man daro ta nuovargi ir ji yra mano geriausia drauge ka man daryti?
  jinai ta zino. ir kaip ji ta pati suzinojo prdejo prie manes kibti kalbeti nu kaip muse prilipus esa … as nezinau ka man daryti. truksta labai patarimu. ir as manau kad geriau buti tuo vampyru bet ne donoru !!!!

  Reply
 19. Turiu drauga, mes du metus, kada bunu su juo man nervai paslija, kada jis ateina pas mane,man dar neisgirdus skambucio pajuntu nerima ir galvos skausma, buvau neseniai nuejus pas astrologe, jin man pasake kad jis yra grynas vampyras, kad man begti nuo jo, bet as negaliu, rodos pabegu bet as vel pati sugryztu pas ji,gal galite patarti ka daryti? busiu dekinga

  Reply
 20. Taip, perskaičiau, ir įsitikinau, kad gyvenu su vampyre. Atitinka visus kriterijus. Punta kitų nelaimėm, nervinasi įsigijus daiktą, susiremontavus būstą, kad ir kukliai. Visi aplink blogi.Pateikinėjamos statistikos, kas mieste išsiskyrė, susipyko, pasikorė. Pakanka net televizijoj ar per radiją išgirstos naujienos blogos ir jau švyti kap saulė. Pavydi visiems ir visko. O jau žvilgsnis baisus negeras toks…nejauku net akis pakelti. Žodžiu tai tiesa. Segu ir žiogelius, ir atsitveriu siena bet…tegaliu pasakyt, sunku su tokiais žiauriai. Geriau jau snukin duotų fiziškai, praeina, o emociškai kai išsunkia…siaubas.

  Reply
 21. kas blogiausia, kad jiems patinka, kai irgi pradedi kalbet uzuomenom, tai ne tai kad juos sustabdo o jie net ima rodyt dziaugsma, kad tu savo minciu energija skiri jiems, tada isvis pereina dar i aukos vaidmeni, kazkoks kosmaras, jei mama yra vampyras, tai nei dingsi kazkur nei ka 🙁

  Reply
 22. Skiriu energetiniams vampyrams.

  REALI ISTORIJA

  STaripsnaii apie energetinius vampyrus jega. Bet o ka daryti energetiniams vampyrams, kurie ikliuvo i vampyro rankas ir veliau patys pato vampyrais?

  Pasakysiu is savos patirties. Gyvenime laikiausi taisykliu, eini i mokykla nebendrauk. daugiau negu labas kaips ekasi, paskolink. nes turiu savo draugu rata. Bet atsitiko nelaime.
  SUradau netinkama drauge, kuri teisiogine ta zodzio prasme savo siurbimu vos neuzmuze.

  Kasdieniai skambuciai, numjeriu keitimas, ir “norejimas gristi atgal. ir jos isivaiazdavimas kad ji pati svarbiasuia tavo gyvenime.prisirisimas. Veliau nerealus juodai velniskas pyktsi uz tai kad tu isvaziavai savais reikalais. Bet palauk, uz tai kad cia as ja apkalbu, man dar uzdes juodaja porchia.

  Jos venge vsia mano seima. Tevas ir mama. Nezinojom kaip apsiginti. KOl galiausiai, ji mane isiurbe. Ka reiskia isiurbti. Gink dieve nekopijuok vampyro gyvenimo stiliausiaus, vampyro pasiulymo, ir gink dieve, nelisk nepirk tokiu paciu rubu, o jei apstebejai kaskas su amnim netaip, kaskas su amnim darosi jau esi “pagautas” reiskias.
  Galiausiai baigesi taip. Mergyte man sako: as noreciau kad tu numirtum geriau.po dvieju dienu, Vasara stoviu sau rukau kiemeli.

  tuo metu tieisiia prie manes trenke zaibas po kojom. Vos nemiriau vien per plauka dveejau gumines tapkes. Va jums vampyrai.

  PO to viskas buvo amn aisku. kad tai jos darbelis. na savotiskas uzkeikimas gaunasi. JI man tepasake tikiuosi tave kasnors nuzudys.

  tokia drauge..:) as jai dar apmetu sekmes linkejau. dovanele gimtadieniui pirkau.

  Tik tiek galiu pasakyti,
  pasistaciau taisykle po sio ivykio:

  Jeigu susipazinai ivedei nauja pazinti gyvenima, pirma ka padaryk paklausk ar jis/ji turi draugu. Jei ne, bek. Bek neastisukdamas ir saltai atsates bures i prieki. Nes subers tau visa savo gyvenimo istorija. Juk tu primas gyvenime sutiktas draugas. O veliau paliks. pasinaudojes kaip auka problemoms islieti.

  BUkit sveiki ir saugpokites mielieji.
  🙂

  O atsikirtau kaip? Tiesiog, prabuvus metelius du, sukau i savo draugu rata, muilinausi kaip reikiant i zmones i zmones i draugus, emiausi uzsiemimo, kuryba, parodos, ir gink dieve neit i depresija.
  Vat.

  Reply
 23. O energetiniam vampyrams kurie nori pagyti nuo viso sito reikaliuko. Siulau ivesti google menulio ir saules vampyrai. Ten viskas gerai isdestyta. Patikrionkite savio vampyro tiopa, ir kokios pagalbos jums reikia.

  Menulio tipo zmogus:(as) aimanuojantis, tylus, bet klastingas. siurbia energija nepastebimai. Tyngus, ir negalintis nieko vdaryti. zodziu depresuha.
  Jam padeda hipnoze malda ir itaikingas viskas bus OK

  Saules energetikai delnuose turi raudonas saules linijas. Jiem reikia valyti slakus, nuo alkoholio, purvino maisto.
  Jie akiplesiski, agresyvus tiesiai smogiantis= jei nesutinkinti su ju nuomone.

  Reply
 24. (atleiskite, neisijungia LT shriftas)Padesiu jums truputi, nes saudote ne i taikinius , o i ora. Tiketi psy vampyrais, tas pats kaip tiketi chakromis. Jei tiki vienu, patikesi ir kitu. Realiai pavojingiausi yra energiniai vampyrai, kurie nezino, kad tokie yra. Visu pirma nuo ju galite apsisaugoti medituodami ir lavindami taip vadinama skyda: SHIELDING, beto jie patis gali ijungti taip vadinama skyda, kad nesimaitinti nuo kitu. Cia labiau straipsnyje buvo kalbama apie liudnus zmones, kurie pavercia kitus dar liudnesniais ir jauciasi laimingesni taip. Realiai kiekvienas psy vampyras turi savo skoni, vieni maitinasi teigiamom emocijomis, kiti neigiamom, treti ivalde sunkiausia maitinimasi(CORE feeding). realiai – kiekvienas gali tapti energijos siurbiku, tiesiog vieni jais gimsta ir jiems yvaldyti tai reikia daug maziau laiko negu paprastai zmonems.

  Reply
 25. Padesiu, nėra tie psi vampyrai tokie pavojingi, kai jie maitinasi paprastas žmogus dažniausiai nieko ir nepajaučia. O šitam straipsnyje daugiau kalbama apie nelaimingus žmones, kurie bando padaryti kitus tokius pat nelaimingus. Vampyrai mintantys neigiama energija yra vadinami troliais ir neina jie pas jokias kaimynes ir nesiskundžia kaip jiem negerai. Labai jau nekvalifikuota psichoterapeutė kuri parašė šitą straipsnį.

  Reply
 26. omg aš jaučuosi kaip vampyre aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa padėkit…………………. greit aš byjau

  Reply
 27. Energetiniai vampyrai yra ju rusys ivairios ju neireikia byjot ar nors begt jie zmones bet kitokie as vampyras nuobuodu buti juo:(

  Reply
 28. O kaip as juo tapau pats neisivaizduoju pvz.: saulelydis ten tai tirkra nesamone rodo. as vampyru tapau nenoredamas

  Reply
 29. jo dabar as skaitau jusu komentarus ir as juokiuosi kaip jums norisi tapti vampyrais as jusu komentarus negaliu pakest

  Reply

Leave a Comment