Kova su alkoholiu

Šiuo metu – tai vienintelis metodas pasaulyje, beveik 100 proc. garantuojantis, kad atsikratysite priklausomybės nuo alkoholio, narkotikų vartojimo, rūkymo ir kt. žalingų įpročių.

Mokslininkas G. Šičko sukūrė medicinos, psichologijos ir pedagogikos žiniomis pagrįstą gydymo metodą. Pasak G. Šičko, jei nėra vaistų, galinčių išgydyti žmogų nuo potraukio svaigalams, reikia padėti žmogui pakeisti jo psichologiją. Tai yra, reikia padėti svaigalus vartojančiam norėti būti blaiviu. Būtina, kad žmogus nebevartotų alkoholio, narkotikų ar mestų rūkyti ne todėl, kad jam tai liepiama, o dėl to, kad to trokšta jis s pats.

Mokslininkas G. Šičko įvardijo jėgą, kuri valdo žmogų ir neleidžia jam gyventi be narkotikų ( alkoholis (etilo spiritas) kaip ir nikotinas – yra narkotinis nuodas). Iš tiesų, žmogus ir pats be jokios pašalinės įtakos galėtų nevartoti alkoholio, tabako, narkotikų. Tada išnyktų ir noras, potraukis svaigalams, įprotis juos vartoti. Tačiau kažkodėl žmogus nusprendęs gyventi blaivų gyvenimą ir nustojęs vartoti alkoholį, narkotikus, tarkime, mėnesį ar net keletą metų, netrukus vėl grįžta prie senų įpročių?

Mokslininkas G. Šičko atrado tą žmogaus psichologijoje slypinčią jėgą ir pat ts praktiškai įsitikino naujojo metodo tvirtumu. Teigiamas rezultatas buvo iki 95proc. visų atvejų. Jėgą, laikančią žmogų svaigalų nelaisvėje, G. Šičko pavadino psichologiniu užprogramavimu. Tai žmogaus sąmonėje įtvirtintos vertybės.

Kiekvienas žmogus programuojamas jau nuo pat gimimo: jis mato ir girdi kaip apie alk

koholį, tabaką atsiliepia jo tėvai, giminės, artimieji. Dažniausiai svaigalų vartojimas pateikiamas kaip linksmas, teigiamas dalykas taip pat ir masinės informacijos priemonėse: televizijoje, filmuose, animaciniuose filmukuose ir pan. Vaikas negauna alternatyvios, blaivybę skatinančios informacijos. Taip žmogaus sąmonė nuo vaikystės programuojama, kad gerti, rūkyti yra šaunu, smagu, malonu.

Kas tie programuotojai? Tie, kurie rūko, geria ir vartoja legalius bei nelegalius narkotikus. Šešerių-aštuonerių metų vaikas jau turi sąmonėje susiformavusią programą, savo požiūrį į alkoholio, tabako gaminių, narkotikų vartojimą. Mano užduotis padėti žmogui persiprogramuoti. Tada žalingi potraukiai, įpročiai užgęsta patys ir žmogus tampa nerūkančiu, nevartojančiu narkotikų, dėl paties savo įsitikinimų!

Mano dešimtmečio praktinė patirtis įrodo, kad visi žmonės, kurie kreipiasi į mane, tie, kurie sąžiningai dirba pagal programą, tampa iš tiesų, sąmoningai negeriančiais, nerūkančiais, atpranta nuo narkotikų. O tie e, kurie tenori nusipirkti blaivumą ir nerūkymą, tačiau nedirba su savimi, su programa, tiems nepavyksta mesti svaigalų. Blaivumas kaip ir sveikata, jo negalima nusipirkti už jokius pinigus.

Šis metodas yra toks paprastas, kad neįvykdyti jo tegali tik didžiausi tinginiai. Visi žmonės, besilaikantys mokslinės metodikos rekomendacijų (tam pakanka aštuonių klasių išsilavinimo), patys sąmoningai atsisako svaigalų. Jie gyvena blaivų gyvenimą ir didžiuojasi tuo, o patekę į alkoholį vartojančią kompaniją veikia kitus teigiamai ne agituodami, o savo pavyzdžiu.

Seansus praveda aukštos klasės metodininkas V. Čepelov.

2 thoughts on “Kova su alkoholiu”

  1. Nesu alkoholike,bet buvo metai kai tam tikromis aplinkybemis pagerdavau ir tvirtai galiu pasakyt, kad prie to greit galima priprasti, apgaudineti save teigiant, kad taip atsipalaiduosi, problemas pamirsi(taip yra ir su kitokiom priklausomybem, pvz.valgymo sutrikimais).Is tikruju mes tik isiteigiam, kad valios neturim atsisakyti zalingu iprociu.Valia yra geram ir blogam.Taigi mes arba apsisprendziam atsisakyti to, kas kenkia, arba suprasdami, kad tai problema, vis tiek atideliojam jos sprendima…Kai geriantis vyras isimylejes moteri, tikina, kad mes del jos gerti, maza tikimybe, kad jis tai padarys, ypac jeigu pabrezia, kad del jos tai padarys.Kai jis taip kalba, tai zenklas, kad izvelgia problema ir yra gerai jeigu tikrai stengiasi del geresniu tarpusavio santykiu zalinga iproti iveikti.Bet blogai, jeigu tai vienintelis motyvas, nes jeigu jis jaus jog moteris jo pastangas nepakankamai vertina, nebesistengs ir galbut dar daugiau gers.Moterys taip pat netobulos, turi priklausomybiu, neigiamu savybiu, trukdanciu gyventi poroje ir nedaznai isgirsi, kad pacios savo trukumus, klaidas izvelgtu…kaltina vyrus, tie ginasi ir atvirksciai.Taip ir nugyvenam savo gyvenimus be saiko kaltindami kitus ir save.O is tikruju reikia vertinti vieni kitus tokius kokie esam, nesmerkti neteisti ir visada stengtis ieskoti kompromisu.Deja, taip kalbeti ar rasyti lyg is psichologiniu ar filosofiniu veikalu kur kas paprasciau, nei stengtis taip is tikruju gyventi kai sveikas protas konfliktuoja su jausmais ir emocijomis…

    Reply
  2. Nejuokinkit su savo tais metodais ir taip seniai aišku kad norint mest gert turi norėt pats žmogus .Bet taip norėt kad nepakeltų stikliuko nė vieno nes smegenyse prasideda biocheminiai procesai kurie generuoja nora gert ,štai kodėl alkoholikai,,užsiveda ” negėrus mėnesi ar ilgiau tie procesai užgesta ir jai žmogus turi proto nepaimt stikliuko vėl, nors vieno, jis gali gyvent blaiviai .Deja jis turi nepaimt jo visa gyvenima nes kiek tu bebutum blaivus jai turėjai priklausomybę ,paėmus bent stiklelį tie procesai generuojasi vėl ir nesvarbu kiek laiko tu negeri atsiranda vel didelis noras gert o su tuo kovot tikrai sunku ,vėl visas kančias turi praeit per nauja jai nori nustot.Nieko tas Šičko naujo nepasakė o perskaitė anoniminiu alkoholikų knygose!,,profesorius”parašytose prieš 70 metų!

    Reply

Leave a Comment