Meilė pagal Feng Shui

Sunkiai sekasi sukurti romantišką atmosferą miegamajame? Galbūt verta paklausyti Feng Shui patarimų? Keli maži pakeitimai miegamajame gali aukštyn kojom apversti visą jūsų asmeninį gyvenimą.

1. Miegamąjį pasirinkite tinkamai. Labai svarbu, kuriame buto ar namo kambaryje yra miegamasis. Idealiu atveju jūsų miegamasis turėtų būti pietvakariniame pastato kampe. Bet kuriuo atveju nepamirškite, kad jūsų miegamojo pietvakariniame kampe yra jūsų romantinių galių centras. Būtent šiame miegamojo kampe reikėtų pakabinti paveikslą su romantiškais vaizdais, padėti meilę simbolizuojančią skulptūrėlę ar asmeniškai jūsų porai svarbų daiktą.

2. Kuo dažniau tvarkykite miegamąjį. Jei jūs miegamajame įsivyravo chaosas ir netvarka, meilės energija negali laisvai judėti, todėl pasiraitokite rankoves, griebkite skudurą ir pirmyn! Išmeskite viską, kas jums primena jūsų buvusius santykius – nuotraukas, drabužius, dovanas ar senus meilės laiškus.

3. Atlaisvinkite kambarį. Jei ieškote partnerio ir svajojate sukurti ilgalaikius santykius, įsitikinkite, kad jūsų namuose yra vietos meilei. Jei jūsų spintos durys vos užsidaro ir daiktai vos telpa spintelėse, išmeskite ne mažiau nei ketvirtadalį daiktų.

4. Miegamąjį naudokite tik pagal paskirtį. Jūsų meilės reikalai klostysis kur kas geriau, jei miegamojo nepaversite darbo kambariu. Jokiu būdu miegamajame nedirbkite ir nesportuokite, jei norite mažiau pyktis su savo antrąja puse.

5. Pasistenkite, kad miegamajame visų daiktų būtų po du. Jei jūsų miegamajame kabo paveikslas, kuriame vaizduojamas vienas objektas, kuo greičiau jį nukabinkite, nes jis simbolizuoja vienišumą. Rinkitės tokius meno kūrinius, kuriuose pavaizduota laiminga pora ar keli objektai. Geriausia, kad net žvakių, dekoratyvinių pagalvėlių ir kitų daiktų miegamajame turėtumėte po du. Miegamajame tinka pasikabinti ir apvalų veidrodį, tiesiog įsitikinkite, kad jis neatspindi durų ar lango, nes tuomet meilės energija nusigręš nuo jūsų. Miegamajame ar kituose kambariuose gali būti augalų, tačiau tik ne nudžiūvusių ar supuvusių.

6. Parinkite tinkamą vietą lovai. Tuščia erdvė iš abiejų lovos pusių turi būti vienoda. Lova taip pat turėtų stovėti kitoje kambario pusėje nei yra durys.

7. Pasirūpinkite jūsų ir jūsų partnerio jausmingumu. Pasirūpinkite, kad miegamajame būtų romantiškas apšvietimas, dėvėkite seksualius apatinius (ši taisyklė galioja ir vyrams!), žiūrėkite erotinius filmus, klausykitės romantiškos muzikos.