Kaip nesijausti vienišam per Šv. Valentino dieną

Vienišiams Šv. Valentino diena tikriausiai nėra pati linksmiausia diena metuose, nes tuomet jie tik prisimena, kokie yra vieniši. Dauguma porų šią meilės dieną praleidžia romantiškai. Tačiau jei neturite poros, dar nereiškia, kad negalite švęsti! Ką gali žinoti, galbūt būtent Šv. Valentino dieną sutiksite savo gyvenimo meilę…

Pateikiame net 8 pasiūlymus, ką galite veikti per Šv. Valentino dieną, jei esate vienišas.

1. Fondiu vakarėlis. Daugumai moterų patinka šokoladas, ypač per Šv. Valentino dieną. Tad kodėl gi nesurengus šokolado fondiu vakarėlio! Pasikvieskite keletą geriausių draugų, tegul jie atsineša mėgstamų saldumynų, ir mėgaukitės pačiu saldžiausiu vakaru metuose.

2. Siaubo filmų vakarėlis. Jei norite švęsti Šv. Valentino dieną, puiku. Tačiau nebūtina to daryti sutelkiant visą dėmesį tik į meilę ir romantiką. Juk kas labiau kaitina kraują, jei ne siaubo filmai. Išsirinkite keletą siaubo filmų, pasirūpinkite užkandžiais, pasikvieskite keletą draugų ir visą naktį žiūrėkite siaubo filmus.

3. Atlikite visuomenei naudingą darbą. Šv. Valentino dieną nebūtina praleisti romantiškai. Tačiau ir be romantikos jūs galite kitiems dalinti meilę. Pavyzdžiui, nueikite į gyvūnų prieglaudą, bent vienai dienai tapkite savanoriu.

4. Išeikite kur nors prasiblaškyti. Daugelyje naktinių klubų ir barų vyksta įvairūs renginiai, skirti Šv. Valentino dienai. Pasikvieskite keletą vienišų draugų ir nueikite kur nors prasiblaškyti. Tik negalvokite apie tai, kad šį vakarą turite sutikti savo gyvenimo meilę, tiesiog smagiai leiskite laiką.

5. Surenkite vienišų draugų vakarėlį. Juk tikrai turite draugų, kurie taip pat yra vieniši. Susitarkite apsikeisti smulkiomis dovanėlėmis. Patikėkite, tikrai nesijausite vienišas.

6. Suorganizuokite žaidimų naktį. Galite derinti tai su siaubo filmų naktimi ir fondiu vakarėliu. Pasikvieskite keletą draugų ir žaiskite įvairiausius stalo žaidimus.

7. Aplankykite šeimą. Kada paskutinį kartą matėte savo artimuosius? Šv. Valentino diena – puiki proga aplankyti savo šeimą.

8. Pasaugokite draugų vaikus. Jei turite draugų, kurie turi vaikų, padėkite jiems romantiškai praleisti vakarą. Pasaugokite jų vaikus, o jie tegul kur nors nueina. Taip ne tik padarysite gerą darbą, bet ir turėsite ką veikti. Patikėkite, jūsų draugai bus labai jums už tai dėkingi.