Kai pajuntame gripo grėsmę||Straipsnio apžvalga

678 0

Norime to, ar nenorime, šaltasis metų laikas po truputį atslenka, be spalvingų lapų ir ne tokio spalvingo lietaus atsinešdamas ir įvarių peršalimų bei ligų nuojautas. Žinia – vieni joms esame atsparesni, kiti labiau pasiduodantys. Tačiau tiek vieniems, tiek kitiems verta pasidomėti gripo profilaktika.

Gripo epidemijos kasmet vis didėja, girdime, kad ir pats virusas kinta, “tobulėja”. Nuomonių, kaip reikėtų saugotis nuo šios ligos, yra įvairių: tradiciniai liaudiški metodai, medicininiai preparatai – vitaminai, maisto papildai – ir, žinoma, skiepai.

Pati asmeniškai apie šį būdą esu girdėjusi ganėtinai kontraversiškų parreiškimų – vieni sako, kad tai nepakeičiama pagalba sau, kiti teigia, kad skiepai – ne kas kita, kaip saviapgaulė, nes sunku nuspėti, koks virusas bus šiais metais. Aš skiepijuosi kasmet – įprotis toks. Ir nežinau, ar dėl tikėjimo, ar dėl skiepų veiksmingumo, tačiau jau kokie penkti metai kaip nesergu ar susergu tik labai nestipria forma.

Tačiau nenoriu būti didi reklamuotoja. Todėl siūlau paskaityti profesionalų straipsnį apie gripą ir skiepus. Taip li. . .

www.sveikaszmogus.lt.

Join the Conversation

0 comment

 1.    Reply

  NPCRIZ – tai profesionali sveikatingumo, grožio, jaunystės ir tinklinio marketingo kompanija.
  visų pirma natūralių peptidų, gaminamų Sankt-Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos moksliniame tyrimo institute, distributorius. Ši kompanija yra bendraautorius, kuriant išskirtinę kosmetologinę liniją, naudojant natūralius peptidus, maisto papildus, ajurvedines arbatas. Visa ši produkcija patikimai apsaugota nuo klastočių. Dėl aukštos kainos ir neprieinamumo šio instituto produkcijos preparatus galėjo vartoti tik nedaugelis. Dabar dėka NPCRIZ ši produkcija prieinama daugeliui.
  http://www.npcriz.eu/lt/kletochnaja-kosmetika/zhidkie-peptidy.html registracija verslas56@gmail.com

 2.    Reply

  […] ji tiksliai yra, ir kas tokius smagumus platina nesakysiu, nes vėl sulauksiu klausimų, kiek man sumokėjo. Bet pamaniau, kad penktadieniui tai labai tinka. Ir jau gana žodžių – TAI ir taip pakankamai […]

 3.    Reply

  Reklama ar ne reklama, bet kai tokios darganos ir salciai tikrai verta pasiskaityti ir apie skiepus ir apie liaudies medicina.

 4.    Reply

  Bet kokiu atveju, renkasi kiekvienas pats sau. Kitiems ir cesnaku valgymas kuo puikiausiai padeda nesusirgti. Bet zinoti apie visus budus, manau, tikrai nera blogai 🙂

 5.    Reply

  Ech, tas lietuviskumas – visur norisi ieskoti “gilesniu” saknu… Sumokejo visiskai nei kiek 🙂 Kad serga tiek paskiepyti, tiek ne – tiesos yra. Taciau daugelio pastebeta dar ir tai, kad pasiskiepije serga lengviau, greiciau perserga ir reciau sulaukia “atkritimo” ar komplikaciju.

 6.    Reply

  Mhm, mhm, kiek sumokėjo? 🙂

  Slėpkitės jūs su tais skiepais. Realybė tokia: gali skiepytis nuo gripo, gali ne – sirgsi vienodai. Jau daugelio pastebėta.

×
×