Kai pajuntame gripo grėsmę||Straipsnio apžvalga

Norime to, ar nenorime, šaltasis metų laikas po truputį atslenka, be spalvingų lapų ir ne tokio spalvingo lietaus atsinešdamas ir įvarių peršalimų bei ligų nuojautas. Žinia – vieni joms esame atsparesni, kiti labiau pasiduodantys. Tačiau tiek vieniems, tiek kitiems verta pasidomėti gripo profilaktika.

Gripo epidemijos kasmet vis didėja, girdime, kad ir pats virusas kinta, “tobulėja”. Nuomonių, kaip reikėtų saugotis nuo šios ligos, yra įvairių: tradiciniai liaudiški metodai, medicininiai preparatai – vitaminai, maisto papildai – ir, žinoma, skiepai.

Pati asmeniškai apie šį būdą esu girdėjusi ganėtinai kontraversiškų parreiškimų – vieni sako, kad tai nepakeičiama pagalba sau, kiti teigia, kad skiepai – ne kas kita, kaip saviapgaulė, nes sunku nuspėti, koks virusas bus šiais metais. Aš skiepijuosi kasmet – įprotis toks. Ir nežinau, ar dėl tikėjimo, ar dėl skiepų veiksmingumo, tačiau jau kokie penkti metai kaip nesergu ar susergu tik labai nestipria forma.

Tačiau nenoriu būti didi reklamuotoja. Todėl siūlau paskaityti profesionalų straipsnį apie gripą ir skiepus. Taip liks mažiau vietos nepagrįstoms interpretacijoms ir spekuliacijoms. Na o išvadas darykite patys.

Kai pajuntame gripo grėėsmę

Daugeliui iš mūsų žinomi nemalonūs gripo simptomai – varvanti nosis, ašarojančios akys, silpnesnis ar stipresnis kosulys, plyštanti galva, bendras kūno silpnumas. Gyvenimo patirtis byloja – dažnai apsauga nuo šios ligos pasirūpinama pavėluotai, jau susirgus. Kai prislegia darbo ar šeimos rūpesčiai, sveikata, rodos, pas

sirūpinti lyg ir nebelieka laiko. Kad tokių atvejų išvengtume, kalbamės su Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės centro specialiste Gražina RIMŠELIENE apie vieną iš patikimiausių apsaugos nuo gripo būdų – skiepus.

Visą straipsnį skaitykite: www.sveikaszmogus.lt.

0 thoughts on “Kai pajuntame gripo grėsmę||Straipsnio apžvalga”

 1. Mhm, mhm, kiek sumokėjo? 🙂

  Slėpkitės jūs su tais skiepais. Realybė tokia: gali skiepytis nuo gripo, gali ne – sirgsi vienodai. Jau daugelio pastebėta.

  Reply
 2. Ech, tas lietuviskumas – visur norisi ieskoti “gilesniu” saknu… Sumokejo visiskai nei kiek 🙂 Kad serga tiek paskiepyti, tiek ne – tiesos yra. Taciau daugelio pastebeta dar ir tai, kad pasiskiepije serga lengviau, greiciau perserga ir reciau sulaukia “atkritimo” ar komplikaciju.

  Reply
 3. Bet kokiu atveju, renkasi kiekvienas pats sau. Kitiems ir cesnaku valgymas kuo puikiausiai padeda nesusirgti. Bet zinoti apie visus budus, manau, tikrai nera blogai 🙂

  Reply
 4. Reklama ar ne reklama, bet kai tokios darganos ir salciai tikrai verta pasiskaityti ir apie skiepus ir apie liaudies medicina.

  Reply
 5. NPCRIZ – tai profesionali sveikatingumo, grožio, jaunystės ir tinklinio marketingo kompanija.
  visų pirma natūralių peptidų, gaminamų Sankt-Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos moksliniame tyrimo institute, distributorius. Ši kompanija yra bendraautorius, kuriant išskirtinę kosmetologinę liniją, naudojant natūralius peptidus, maisto papildus, ajurvedines arbatas. Visa ši produkcija patikimai apsaugota nuo klastočių. Dėl aukštos kainos ir neprieinamumo šio instituto produkcijos preparatus galėjo vartoti tik nedaugelis. Dabar dėka NPCRIZ ši produkcija prieinama daugeliui.
  http://www.npcriz.eu/lt/kletochnaja-kosmetika/zhidkie-peptidy.html registracija verslas56@gmail.com

  Reply

Leave a Comment