Gera nuotaika

Norėčiau Jums savaitgaliui padovanoti geros nuotaikos dozę, deja per kompiuterį tai nepersiduoda. Bet galbūt Jus nudžiugins tai, kad VASARIO 10 bus organizuojamas DarniPora.lt narių vakarėlis. Galėsite atsigriebti ir už Kalėdas, ir už Naujuosius metus ir už Valentino dieną. Bus didelis susiėjimas su gėrimais, užkandžiais ir linksmybėmis!

Iki renginio liko trys gražios savaitės, per tą laiką galite – apsikirpti, susitvarkyti nagus, numesti du kilogramus, pradėti lankyti šokių būrelį, išmokti kepti tortus, sudalyvauti lenktynėse, nusiplauti mašiną, išmesti seną šlamštą iš sandėliuko, susitvarkyti kompiuterio darbalaukį, pradėti daryti mankštą… Be galo daug gražių pažadų, kuriuos vis atidėliojame iki kito gimtadienio, iki kito pirmadienio ir iki kitų metų. Kviečiu jų imtis!

Ir dar meilės beieškančioms moterims patarčiau pagalvoti apie vyrų prigimtį. Anksčiau pati ieškodavau jų šokių aikštelėse, dabar mylimąjį tempiu į teatrą, bet matau, kad jo akys nežiba. Galbūt mylimo žmogaus beieškant kartais reikėtų padidinti vyrų koncentraciją savo aplinkoje – išmokti žaisti pokerį ir nueiti į pokerio vakarėlį (žinoma ten, kur nelošiama iš pinigų), nuvažiuoti į automobilių lenktynes, nueiti į krepšinio varžybas, apsilankyti alaus bare su drauge… Ką gali žinoti?..

O vyrukams siūlau apsilankyti teatre, šokiuose, kur partneriai kaip aukso luitai, ir vyno degustacijose. Gal Jums net patiks?

Ir pabaigai – neužmirškit pasijuokti, net ir iš savęs paties. Tada nesėkmė ne tokia karti, tada greičiau atsiranda draugiškas ryšys ir visas pasaulis atrodo šviesesnis…

PS Kam trūksta entuziazmo, siūlau pažiūrėti filmą: “Taip žmogus” (YES MAN) arba tiesiog paklausyti linksmos dainos iš šio filmo.

Su šypsena-

Kris

Comments are closed.