Gera nuotaika

497 9

Norėčiau Jums savaitgaliui padovanoti geros nuotaikos dozę, deja per kompiuterį tai nepersiduoda. Bet galbūt Jus nudžiugins tai, kad VASARIO 10 bus organizuojamas DarniPora.lt narių vakarėlis. Galėsite atsigriebti ir už Kalėdas, ir už Naujuosius metus ir už Valentino dieną. Bus didelis susiėjimas su gėrimais, užkandžiais ir linksmybėmis!

Iki renginio liko trys gražios savaitės, per tą laiką galite – apsikirpti, susitvarkyti nagus, numesti du kilogramus, pradėti lankyti šokių būrelį, išmokti kepti tortus, sudalyvauti lenktynėse, nusiplauti mašiną, išmesti seną šlamštą iš sandėliuko, susitvarkyti kompiuterio darbalaukį, pradėti darryti mankštą. Be galo daug gražių pažadų, kuriuos vis atidėliojame iki kito gimtadienio, iki kito pirmadienio ir iki kitų metų. Kviečiu jų imtis!

Ir dar meilės beieškančioms moterims patarčiau pagalvoti apie vyrų prigimtį. Anksčiau pati ieškodavau jų šokių aikštelėse, dabar mylimąjį tempiu į teatrą, bet matau, kad jo akys nežiba. Galbūt mylimo žmogaus beieškant kartais reikėtų padidinti vyrų koncentraciją savo aplinkoje – . . .

iš šio filmo.

Su šypsena-

Kris

Join the Conversation

9 comments

 1.    Reply

  prie juros tai visada gera nuotaika. nes pries kelias savaites tevai padovanojo geradovana.lt poilsio kortele prie juros, tai buvo smagumelis

 2.    Reply

  As ir noreciau prie juros; deja kolkas negaliu:)

 3.    Reply

  Sveiki. Savaitgalį buvau prie jūros – FANTASTIKA. Rekomenduoju visiems žiemą ten apsilankyti. Gražu.
  O kas dėl vakarėlio tai labai norėčiau pirmą kartą sudalyvauti, deja ko gero nepavyks…

 4.    Reply

  Tik nesakykit; kad vel Vilniuje ..?:)))))

 5.    Reply

  Kur vyks ta svente; Kris?

 6.    Reply

  IR as taip laikiu vakarelio!!!

 7.    Reply

  Beje laukiam vakarėlio!!!!!

 8.    Reply

  Tas tavo dienoraštis kas savaitę tikrai paglosto širdį. Aš savaitgalį nuobodžiavau, kuičiausi namų ruošuoje ir skaičiau visokias knygas. O kokią knygą tu dabar skaitai, Kris? Ar išvis skaitai?

 9.    Reply

  Tai ką gi nuveikėt savaitgalį? Aš tai pasigirsiu, kad laksčiau per pusnis iki kelių ir gaudžiau adrenaliną Sprint Rally 2011 lenktynėse Molėtuose ir kepiau vištą pagal naują receptą, kuris nepatvirtino lūkesčių, tad teks grįžti prie senojo 🙂 O Jūs, brangieji? 😉

  Kris