Iš visos širdies

616 7

Šiandien, šį saulėtą, bet deja labai rudenišką penktadienį sugalvojau parašyti Jums laišką ir padovanoti Jums žiupsnelį saulės iš savo atostogų ir savo širdies. Galbūt todėl, kad visą savaitę, o galbūt net ir daugiau, buvau nutolusi nuo DarniPora.lt gyventojų pasaulio.

Tie, kas dažniau čia lankosi ir tie, kurie jau ne pirmą mėnesį draugauja su mūsų komanda, tikriausiai pastebi, kad mes net aktyviai to nedeklaruodami tyliai galvojame apie Jus ir vis šlifuojame bei atnaujiname šią svetainę. Visgi tobulumui ribų nėra. Žinome tai ir mes, ir Jūs. Kartojau ir kartosiu, kad laukiu Jūsų laiškų ir atsiprašau tų, kurių išsakytos bėdos bei lūkesčiai lieka ne visiškai išpildyti. Kartais mažiems pokyčiams nelieka laiko, bet aš tikrai nuoširdžiai reaguoju į kiekvieną Jūsų laiškelį ir tikrai man svarbi kiekvieno Jūsų nuomonė, apie bet ką – apie svetainę, apie meilę, apie santykius, apie pažintis. Svarbiausia, kad tai būtų iš visos širdies, visai taip, kaip aš Jums stengiuosi atrašyti ir visai taip, kaip aš su Jumis stengiuosi bendrauti.

Taip pat galite drąsiai kurpti komentarus ir papasakoti apie tai, kas šią minutę Jums svarbu, ką patyrėte, ko trūksta. Visai taip pat, kaip pasakotumėte prie puodelio arbatos arba vaikštinėjant parke, juk dabar virtuali erdvė suteikia puikią galimybę išsakyti ir išklausyti bei suartėti per atstumą.

Va pavyzdžiui aš pra

aleidau nuostabias atostogas Turkijoje, tik vakar grįžau, galva dar pilna įspūdžių, o kūnas nu. . .

Iš visos širdies.

Kris

Join the Conversation

7 comments

 1.    Reply

  LED LEMPOS
  LED lemputės gali tarnauti labai ilgai (nuo 50 tūkst. iki 100 tūkst. valandų arba 11 metų nenutrūkstamo veikimo arba 22 metai 50% veikimo), kai įprastos lemputės tarnauja tik 5 tūkst. valandų. Jos atsparios dažnam junginėjimui, jas galima naudoti ne tik tam, kad reikėtų rečiau pirkti įprastas lemputes, bet ir tose vietose, kur įsukti lemputę sudėtinga, sunku pasiekti, o vieną kartą įsukus LED lemputę, problema išsisprendžia ilgam.
  NUOLAIDU KUPONAS:
  perkupigiau05
  Su šiuo nuolaidu kuponu gausite 5%nuolaida visoms LED lempoms
  http://www.paygo.lt/viskas_apie_LED_lempas_LED_lemputes

 2.    Reply

  Tik neapsicukruokit per daug, kreminiai pyrageliai ;DDD
  Jau taip nusisaldinot,pasijauciau lyg seriale..

 3.    Reply

  Labai grazios mintys….

 4.    Reply

  Visiems sėkmės, radau būtent šiame portale, esu pati laimingiausia, mums atstumas ne kliūtis, rasime bendrą kompromisą.:)

 5.    Reply

  Aš tai visad parvežu lauktuviu saviems, man negaila 🙂

 6.    Reply

  Nieko sau, lauktuviu jam, siais laikais reikia pinigelius taupyt ir nereiksmingims mazmoziams ju nesvaistyt 😀 As pvz. niekam lauktuviu nevezu.

 7.    Reply

  O lauktuviu parvežei iš Turkijos? 🙂