Visa teisybė apie vyrus

Mūsų laikais vyrai pasikeitė. Laikraščio „The Sunday Times“ apžvalgininkė Shane Watson sudarė dešimties pasikeitimų sąrašą, remdamasi duomenimis apie britų vyrus.

1. Požiūris į maistą: anksčiau vyrai varė save į kapus nesveiku maistu, o dabar „norint juos pergudrauti, tenka ištaisinėti galiojimo laiką ir patiekti vištą kaip organinį maistą“. Bet jie vis tiek susigundo akcijomis „du produktai už vieno kainą“.

2. Požiūris į dietas: dabartiniai vyrai skiria naudingus riebalus nuo žalingų („bet vis dar yra įsitikinę, kad alkoholis greičiau sudegina kalorijas“, – kandžiai priduria autorė).

3. Požiūris į plaukų dangą: „nauja karta auga palaimingoje nežinioje – jie nė neįtaria, kad moterims plaukai auga ant lytinių organų“.

4. Požiūris į madą: vyrai pradėjo nutuokti apie ją.

5. Naujas, išgąstingas požiūris į tėvystę: vyrai pavydi moterims dekretinių atostogų ( „Tiesa, dažniausiai jiems norisi pailsėti nuo darbo“, – priduria autorė).

6. Vyrai mažiau nervinasi: anksčiau jie drovėdavosi klausti kelio, dabar juos išgelbėja GPS.

7. Socialiniai tinklai įpratino vyrus dalintis savo jausmais.

8. Vyrai atrado, kad barzda ir/arba ūsai – saviraiškos būdas: „atsirado barzdų pagal nuotaiką“.

9. „Vyrai nebėra patys girčiausi“: jiems tenka raminti besipešančias girtas moteris, vežti nusigėrusias žmonas namo ir pan.

10. Vyras – nebūtinai pagrindinis šeimos maitintojas: „ką ten sakyti, vyrams tai net patinka, juo labiau dabar, kada jie žino, kiek kainuoja makiažas“.