Ar tikrai esate pasirengusi rimtiems santykiams?

darbine-apranga

Kai kurioms moterims rasti rimtą, įsipareigojimų nebijantį vyrą ir užmegzti rimtus santykius nesiseka tiesiog dėl turimų įsitikinimų. Pagalvokite, jeigu reikėtų pasakyti kelis sakinius apie vyrus, kokie jie būtų? Ar tai, kad „normalių vyrų nebėra“? O gal tai, kad „pasaulyje daugybė ištikimų, suprantančių, vyriškų vyrų ir jūs būtinai tokį rasite”?

Galite tikėti, galite ne, tačiau įsitikinimai apie vyrus daro didelę įtaką jūsų asmeniniams santykiams ir tuo pačiu tam, ar esate vieniša. Juk jei manote, kad „visi jie vienodi“, nenuostabu, kad traukiate tik tokius vyrus, kurie patvirtina jūsų įsitikinimus.

Požymiai, kad esate nepasirengusi užmegzti rimtų santykių:

1. Jūsų nedomina tie, kurie viską daro teisingai. Jūs atstumiate visus vyrus, kurie jumis domisi ir siekia geriau pažinti. Atstumiate tuos, kurie į pasimatymą ateina su puokšte gėlių ir paskambina jau kitą dieną, nes tiesiog sužavėjote. Tokius jūs vadinate per daug nuobodžiais, o iš tiesų jie tiesiog nepatvirtina jūsų įsitikinimų.

2. Esate pasimatymų asė. Pasimatymai jums tėra kaip žaidimas, einate į juos kone kasdien ir vis su kitais vyrais, ir, žinoma, nė su vienu nesusitinkate dar kartą. Visada randate priežasčių nesusitikti dar kartą – tai ne taip pasižiūrėjo, tai ne tokias kojines užsimovė… Neabejojate, kad idealų vyrą (tokį, kokį susikūrėte vaizduotėje) būtinai sutiksite rytoj. Deja, rytojus neateina jau ne vienerius metus.

3. Tai, ką sakote, neatitinka jūsų veiksmų. Sakote, kad ieškote rimtų santykių, tačiau elgiatės tarsi įsipareigojimai jums nerūpėtų. Pavyzdžiui, neatsisakote vienos nakties nuotykių, susipažinusi su kuo nors vengiate naująjį draugą įsileisti į savo gyvenimą. Tačiau jei atsisakote atverti širdį naujam žmogui, kažin, ar pavyks sukurti sėkmingus santykius.

4. Esate per daug užimta, kad turėtumėte asmeninį gyvenimą. Arba tuo tiesiog teisinatės, jei kalba pakrypsta apie asmeninius santykius. Galbūt esate darboholikė, o gal visą jūsų laisvalaikį užima koks nors pomėgis ar draugai. Kad ir kaip visa tai svarbu, raskite laiko antrosios pusės paieškoms.

5. Neleidžiate sau žengti kito žingsnio. Įvairios baimės, nesaugumo jausmas ir pasitikėjimo savimi stoka neabejotinai trukdo meilės reikaluose. Bet kokias abejones keiskite į mintis, kad esate nusipelniusi pačio geriausio vyro ir būtinai jį sutiksite.