Ar tikrai esate pasirengusi rimtiems santykiams?

849 0

darbine-apranga

Kai kurioms moterims rasti rimtą, įsipareigojimų nebijantį vyrą ir užmegzti rimtus santykius nesiseka tiesiog dėl turimų įsitikinimų. Pagalvokite, jeigu reikėtų pasakyti kelis sakinius apie vyrus, kokie jie būtų? Ar tai, kad „normalių vyrų nebėra“? O gal tai, kad „pasaulyje daugybė ištikimų, suprantančių, vyriškų vyrų ir jūs būtinai tokį rasite”?

Galite tikėti, galite ne, tačiau įsitikinimai apie vyrus daro didelę įtaką jūsų asmeniniams santykiams ir tuo pačiu tam, ar esate vieniša. Juk jei manote, kad „visi jie vienodi“, nenuostabu, kad traukiate tik tokius vyrrus, kurie patvirtina jūsų įsitikinimus.

Požymiai, kad esate nepasirengusi užmegzti rimtų santykių:

1. Jūsų nedomina tie, kurie viską daro teisingai. Jūs atstumiate visus vyrus, kurie jumis domisi ir siekia geriau pažinti. Atstumiate tuos, kurie į pasimatymą ateina su puokšte gėlių ir paskambina jau kitą dieną, nes tiesiog sužavėjote. Tokius jūs vadinate per daug nuobodžiais, o iš tiesų jie tiesiog nepatvirtina jūsų įsitikinimų.

2. Esate pasimatymų asė. Pasimatymai jums tėra kaip žaidimas, einate į juos kone kasdien ir vis su kitais vyrais, ir, žinoma, nė su vienu nesusitinkate dar kartą. Vissada randate priežasčių nesusitikti dar kartą – tai ne taip pasižiūrėjo, tai ne tokias kojines užsimovė. Neabejojate, kad idealų vyrą (tokį, kokį susikūrėte vaizduotėje) būtinai sutiksite rytoj. Deja, rytojus neateina jau ne vienerius metus.

3. Tai, ką. . .

Įvairios baimės, nesaugumo jausmas ir pasitikėjimo savimi stoka neabejotinai trukdo meilės reikaluose. Bet kokias abejones keiskite į mintis, kad esate nusipelniusi pačio geriausio vyro ir būtinai jį sutiksite.

Join the Conversation

×
×