Veido bruožų reikšmės

Jau tūkstančius metų kinai puoselėja mokymą „Siang Mien“, kuris skelbia, kad žmogaus lūpų ir akių forma, smakro išlinkimas ir kiti veido bruožai kalba apie žmogaus charakterį. Europiečiai šį kinų asmenybės tyrinėjimą pavadino tiesiog fizionomikos mokslu. Kiekvienas veidas turi savo istoriją, kurią galima perskaityti. Beje moterys gerokai tiksliau už vyrus iššifruoja sutiktojo nepažįstamojo bruožus. Moterys dažniau pasikliauja nuojauta, intuicija, atidžiau įsižiūri, įsidėmi laikyseną, todėl sukaupia daugiau informacijos apie žmones.

Bendras veido vaizdas

Skaityti iš veido galima pamėginti įvairiose vietose. Po to būtų įdomu užkalbinti tą žmogų ir pasitikrinti ar jūsų susidarytas įspūdis buvo teisingas. Taigi pirmiausia atkreipkite dėmesį į nepažįstamojo bendrą veido vaizdą.

Kaulėtas veidas parodo, kad žmogus gali būti labai griežtas ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Tai labai valingas žmogus, kuris geba save gerai kontroliuoti. Jie nėra labai linksmi žmonės, tačiau daugelis su jais nori užmegzti santykius, nes jaučia, kad galima jais pasitikėti.

Mėsingas veidas, kinų nuomone, laikomas optimisto veidu. Dažnai tokie žmonės palaikomi naivuoliais dėl jų draugiškumo ir šiltumo. Tačiau kartais kaip tik būna atvirkščiai: jie sumanūs ir net gudrūs. Tai žmonės, kurie gali bendrauti su kuo panorėję. Jie tiesiog lengvai eina per gyvenimą, o tai neretai sukelia kitų žmonių pavydą.

Atskiros veido dalys

Kakta. Plati kakta rodo tiesumą ir atkaklumą siekiant tikslo, o dvi ar trys horizontalios raukšlės – žmogų lydinčios sėkmės ženklas. Plačią kaktą turintys žmonės paprastai išsiskiria imlumu žinioms. Juos lengvai uždega naujos pažintys, tačiau dažnai sunkiai atskiria trumpalaikę aistrą nuo gilaus jausmo. Švelniai, taisyklingai išgaubta kakta rodo moterį turint daug drąsos bei sugebėjimą reikiamu metu atsidurti reikiamoje vietoje.

Tiesi kakta parodo, kad žmogus naudoja progresyvų mąstymo būdą, tačiau dažnai kitų gali likti nesuprastas. Tiesios kaktos savininkui ypač sunku dirbti slogioje aplinkoje, nes jis gali nebesukontroliuoti savo emocijų. Jis ne tai greitai reaguoja į aplinkybes.

Nuožulni kaktos forma pasako, kad žmogus greitai reaguoja įvairiose situacijose. Daugelis krepšinio ir futbolo žaidėjų turi tokią kaktą. Tokiems žmonės koją pakišti gali greitas sprendimų priėmimas.

Apvalėjančios kaktos savininkai yra patys kūrybingiausi. Suvaržymai ir galiojančios taisyklės šiems žmonėms dažniausiai neegzistuoja. Aukšta ir apvalėjanti kakta gali būti ir genijaus požymis.

Akys. Jau paplitęs posakis, kad akys yra žmogaus sielos veidrodis. Būtent akys, skirtingai nei mimika, niekada nemeluoja. Ypač svarbi akių forma.

Didelių akių žmonės yra laikomi širdingais, tačiau pažeidžiamais. Dažnas jų trūkumas yra paviršutiniškumas. Dažnai jie blaškosi, nuo vienos srities pereina prie kitos, o po to panašiai gali elgtis ir su savo partneriais. Mažos akys byloja, kad tokie žmonės yra gana uždari ir kitus į savo asmeninę erdvę įsileidžia labai nenoriai. Jie moka slėpti jausmus, atkakliai siekia savo tikslo. Tokie žmonės yra atidavę ir ištikimi. Vyrai mažomis akimis išsiskiria valia, lojalumu, gebėjimu veikti kryptingai.

Jei tarpas tarp akių yra mažas, tai reiškia, kad žmogus yra labai smulkmeniškas, moka greitai susikoncentruoti, tačiau ne visada išlieka tolerantiškas. Jis gali greitai susinervinti ir įsižeisti. Dažnai tai ugningo temperamento žymė. O jei atstumas tarp akių didelis, tai asmeniui labiau rūpi galutinis rezultatas, bendras vaizdas. Tokie žmonės nelabai kreipia dėmesio į smulkmenas, jam sunkiau sekasi susikoncentruoti ilgesniam laikui. Jis yra labai tolerantiškas ir dėl smulkmenų nelies savo pykčio.

Ausys. Iš ausų formos kinai nusakydavo žmogaus ateitį. Buvo manoma, kad kuo didesnės ausys, tuo geriau.

Didelės ausys reiškia norą pirmauti ir vadovauti. Žmogus, turintis dideles ausis, yra tolerantiškas ir visada išklausantis. Jei turite dideles ausis, tai turėtumėte puikiai sutarti su dideles lūpas turinčiu asmeniu.

Mažų ausų savininkams kinai priskiria tokias savybes kaip savigarbą, sugebėjimą būti savikritiškam, aistringumą, garbės troškimą. Tai žmogus, kuris nemėgsta tuščių kalbų.

Pasak kinų, idealūs ausų speneliai yra dideli ir mėsingi. Kinai teigia, kad kuo didesni speneliai, tuo labiau tikėtina, kad žmogus yra turtingas. Prigludusios ausys reiškia, kad prieš mus yra lengvai pažeidžiamas ir jautrus žmogus.

Nosis. Nosis, kaip ir ausų speneliai, kinu manymų, yra turtingumo simbolis. Kumpa (ereliška) nosis reiškia laimę. Tiesi nosis siejasi su aiškiu ir blaiviu mąstymu. Ji pabrėžia toleranciją ir tai, kad tokia moteris yra verta pasitikėjimo. Plati ir mėsinga nosis reiškia, kad žmogus yra jautrus ir švelnus. Trumpa nosis yra vėjavaikio žymė, o maža reiškia, kad žmogus yra labai atsargus.

Lūpos. Lūpos atskleidžia žmogaus sugebėjimą mylėti. Viršutinė lūpa charakterizuoja jausmus, protą, o apatinė – veiklumą ir savo tikslų įgyvendinimą. Jeigu yra storesnė viršutinė lūpa, tai atspindi didžiulį žmogaus jausmingumą, tokios moterys paprastai būna labai aistringos. Žmonės su stora apatine lūpa yra praktiškesni ir mėgsta daug ir greitai kalbėti. Iš plonų lūpų galima spėti, kad žmogus dažnai nepasitiki savimi ir jaučia vidinę įtampą. Tačiau tai parodo valios jėgą. Kuo storesnės lūpos, tuo lengviau žmogus bendrauja.

Nors veido aiškinimas yra pakankamai sudėtingas menas, tačiau jis tuo pat metu yra labai smagus užsiėmimas. Kad išsiugdytumėte savo pastabumą, pirmiausia išsityrinėkite savo veidą. Malonių jums tyrinėjimų!