Trauka tarp vyrų ir moterų

Kaip suvilioti vyrą? – Sužinok čia

Mes visi manome, kad žinome instinktyviai, kodėl mes patrauklūs kitiems žmonėms. Galvose sukasi mintys, apie požymius į kuriuos atkreipiame dėmesį, pavyzdžiui, veido išraišką, fizinę formą, manieras ir elgesį. Bet kaip mums nustatyti suvokimą apie patrauklumą? Kodėl būtent, moteris yra patraukli vyrui ir atvirkščiai?

Taikant mokslo analizės metodus, tokie klausimai gali pasirodyti sunkūs, atitinkamai kaip kažkam analizuoti Šekspyro meilės sonetus ar matematikos ir kalbų bei žodyno struktūra, siekiant geriau suprasti jų viliojantį poveikį, pačią idėją. Vis dėlto skirstant patrauklumo aspektus į sudėtines dalis, atlikus griežtus mokslinius tyrimus pateikti atsakymai į daugelį pagrindinių klausimų apie sprendimus, kuriuos mes darome pirmaisiais momentais pamatę patrauklų žmogų.

Tyrimais nustatyta, kad vidutiniškai simetriškas veidas patrauklus ir manoma, jis skleidžia signalą apie geras savybes, pavyzdžiui, sveikatingumo, įskaitant tai, kaip gerai asmuo prisitaikė prie genetinių ir aplinkos vystymosi tempų. Taigi veido simetrija rodo gerą savijautą. Neseniai atliktas tyrimas nustatė, moterys su simetriškais veidais laikomos patrauklesnės.

Šis patrauklumas yra ne tik išvaizda, tyrimas nustatė, kad aukštesnio lygio estrogenų turinčios moterys patrauklesnės vyrams.

Tačiau moterys su tipiškais skirtingoms rasėms būdingais veido bruožais, taip pat laikomos patraukliomis, o daugiau neįprasti ir išskirtiniai veidai vertinami mažiau. Nors veido simetrija laikoma patrauklia kokybe, yra žmonių kurie ieško išskirtinių, įdomių bruožų.

Vyrai teikia pirmenybę moterims su akių makiažu, bet lūpų dažai nebūtini, tai pasak jų neprideda grožio. Vyrai dažniausiai pastebi kontrastus tarp akių ir lūpų bei odos lengvoje tamsoje ir tuomet jiems moteris atrodo gražiausia.

Vyrai nori moterų su aukštesniu balsu, net tada, kai moteris dirbtinai manipuliuoja. Moteris rodanti susidomėjimą vyru arba jo pomėgiais visada turi pranašumą.

Kūno formos ginčytinas klausimas. Plonas liemuo, didelė krūtinė nėra svarbiausi kriterijai, nors smėlio laikrodžio figūra tarp vyrų laikoma išskirtinė.

Kadangi dauguma vyrų sutiktų, ir dauguma moterų galėtų paneigti, hormonai vaidina svarbų vaidmenį moterų patrauklumui. O moteris renkasi stabilesnius santykius su vyru, kuris turtingesnis intelektualiniais gebėjimais.

Moterys teikia pirmenybę žmonėms, kurie parodo daugiau vyriškumo bruožų, ypač tai jos išskiria menstruacinio ciklo metu. Moterys pirmenybę teikia dominuojančiam geram vyro kvapui, ir mieliau vyrams, kurie nusimano madoje ir kurie turi daugiau vyriškų veido bruožų.

Visa tai verčia manyti, kad moterys gali ieškoti mažiau patrauklesnio partnerio siekdama sukurti stabilią ir puoselėjančią aplinką savo vaikams.

Taigi, ką galime padaryti, kad rastume sau patrauklų priešingos lyties asmenį? Paprasčiausias atsakymas moterims yra sustiprinti lyčių skirtumas. Visus vyrus traukia pabrėžtas moteriškumas. Todėl moteris turėtų dėvėti suknelę, o ne džinsus, pabrėžti savo moteriškas savybės ir būti su makiažu. Abi lytys turi stengtis prisiminti, kas jie tokie ir kuo jie yra skirtingi. Straipsnis parašytas remiantis užsienio šaltiniais.

Comments are closed.