TU ar JI

Esate panašios. Gimėte abi toje pačioje gatvėje, tuo pačiu metu. Mokėtės toje pačioje mokykloje, abi baigėte aukštuosius, turite šeimas, dirbate padorų darbą. Ir dar – draugaujate šeimomis. Likimas nematomu siūlu sujungė jos ir tavo pasaulius kasdienių skambučių gija. Ji tau guodžiasi, o tu ją ramini. Nes ji tikrai nelaiminga.

Gyvenimas

Ji, paklausta kaip gyvena, nervingai krūpčioja. Viskas jai klostosi tragiškai liūdnai. Eilinis apsipirkimas prekybos centre, komandiruotė į užsienį darbo reikalais – vienos nesėkmės. Prislėgto balso upeliai tiesiai tau į ragelį.

Tu nuolat grūmiesi su likimu, įrodinėdma, kaip puiikiai tau sekasi nepalūžti. Jeigu Biblija moko gavus antausį į vieną skruostą, romiai atsukti kitą – tu taip ir darai, tik su šypsena, nes tau jau seniai neskauda. Kaip boksininkui nuo nuolatinių smūgių ir traumų per treniruotes pakinta pakeliamo skausmo kartelė. Pripratai. Tu kur kas jautriau reaguoji į draugės skambutį, kai šiai eilinį kartą vyras nepaskambino ir nepranešė, kad ilgiau užsilaikys darbe, ar po darbo užtruks su draugais. Pergyveni ne dėl jos vyro. O dėl draugės, kuri tuo tuoj ir vėl bus priversta sėssti ant antidepresantų.

Vaikai

Jai nepasisekė su vaikais. Jie kaip bepročiai nuolat darkosi, nesuprasdami, kad mamytė neturi laiko jiems nuolat kartoti, kaip juos myli. Tačiau ji puikiai spėja kas rytą suruošti pusryčius šeimynai, dailiomis krūvelėmis surūšiuoti drabužius į mokyklą : melsvąją krūvelę – sūneliui, rausvąją – d

dukrelei. Taip pat ji spėja išsireikalauti, kad vaikai išsirikiuotų kas vakarą su atliktų namų darbų sąsiuviniais patikrinimui. Dar vienas patikrinimas laukia dailiojo lovų pasiklojimo konkurse, kai mažasis nuolat gauna pylos, kad neišpureno pagalvės, o vyresnėlė – kad ir vėl šlepetės prie lovos numestos skersai. Tragedija. Nes ši problema kartojasi jau penkti metai – nuo tada, kai mažasis pradėjo bandymus mažomis rankutėmis klotis lovą, o didžioji jau galėjo šią garbę perleisti broliui.

Tau su šeima pasisekė. Tavo vaikis kas antrą dieną prisimena išsivalyti dantis. Bet jau tuomet valo! Kaip bebras – iki tviskėjimo. Taigi, kas antrą dieną gali net nepriminti, kad reikėtų susirūpinti dantų higiena. Tavo mažoji – kas antrą savaitę sugeba parnešti namo 10 balų už matematiką. Taip visi kiti šešetukai ir pastabos pažymių knygelėje atsiskiedžia ikii malonesnio akiai vidurkio. Taigi tau belieka dar kartą pasakyti, kaip tu ją myli.

Vyras

Jai nepasisekė su vyru. Per greitai šuoliuoja karjeros laiptais. Atlyginimas šoktelėjo iki A lygio, plius visi premijiniai priedai, kurių ji negali sukontroliuoti. Ją žlugdo žinojimas, kad vyriškis parneša namo ne visus pinigus. Kažkuri (ir, neduok dieve, didelė) dalis nusėda žvejybos atributų parduotuvėje. Kai jai seniai reikėtų savaitgalinės relaksacinės programos Sugiharoje. Be to, jos antroji pusė per daug tvarkinga – nuolatinis reikalavimas dar vienų švarių marškinių rytojui kelia nerimą – r

ryškiai ką nors turi. Tragedija, nes ji neturi nieko. Tik gerą darbą: po vyro sparneliu. Kas gali būti blogiau, kaip tavo vyras – visos darbovietės bosas? Vidinis balsas kužda, kad jos premijiniai priedai yra kur kas mažesni, nei galėtų būti. Nepakankami naujai La Savana kremų linijai nuo senėjimo.

Tau su vyru pasisekė. Jis išvadavo tave nuo jo uždirbamų pinigų skaičiavimo, nes nelabai lieka ką skaičiuoti. Jis ieško savęs, nerasdamas tinkamo darbo. Bet už tai labai pasitiki tavimi. Žino, kad tu jo neapvilsi. Ir numatomas tavo kilimas karjeros laiptais jį labai žavi – esi giriama ir skatinama tobulėti. Be to, jis nežvejoja. Todėl jeigu kada ir gautų premiją, greičiausiai nupirktų tau naujus kvepalus. Bent jau tai žada pastaruosius penkerius metus. Jo atmintis stulbinančiai puiki – nuolat primena, kada laikas pervesti pinigus lizingui už automobilį. Tau belieka relakso būsenoje dirbti savo mėgiamą darbą ir uždirbti pinigus.

Namai

Jai nepasisekė su namais. Jos naujasis modern stiliaus stiklinis namas buvo pastatytas ant mistinių povandeninių srovių. O tai, kaip sako parapsichologai, yra visų negalavimų ir depresinių nuotaikų priežastis. Brangiai kainavusio gręžinio vanduo pasirodė esąs labai kietas. O tai kenka grožiui ir naujai sūkurinei voniai – gali apkalkėti masažinė sistema. Teks pirkti vandens minkštinimo filtrą. Nes ir veido oda sausėja tiesiog nepakeliamai siaubingai. Čia

a – grįžome prie kosmetikos klausimo – pagelbėti gali tik prabangusis La Savana kosmetikos komplektas. O vyras – vėl tas vyras – vyras niekaip nesuvokia, kaip už vieną veido kremą galima sumokėti virš tūkstančio litų. Plius dar apie tiek akių zonos kremukui.Tragedija, ne tas žodis.

Tau su namais ypač nuskilo. Radai butą su beveik euroremontu už visai padorią kainą. Nieko tokio, kad reikėjo šiek tiek palopyti svetainės tapetus, nes buvo spėję apsilupti. Ir nors svetainės langai žiūri į judrią sankryžą, visiems pas tave labai jauku. Esi giriama už gerai suderintas spalvas, o ir povandeninių srovių analizės tau niekas nepateikė. Kai nežinai, tai ir ramu – depresija nekamuoja. Vanduo – miesto. Sako, ištirtas. Kadangi vonia standartinė, minkšto vandens nereikalauja, tai ir nesuki sau galvos. O ir veido odą dievulis davė storą kaip jaučio: nesausėja. Ypač, kai prabėgom pasilepini vaikišku Nivea kremuku.

Grožis

Vakar sužinojai, kad jai nepasisekė ir su kirpėja. Jos senoji profė išsikėlė gyventi į kitą miestą. Ir kas dabar sugebės taip meistriškai pakirpti išsišakojusius galiukus? Niekas. Nes jos plaukai labia jautriai reaguoja į svetimas rankas. O pati apsikirpti tikrai nesugebės. Jos grožiui gresia mirtinas pavojus. Tuo labiau, kad sprendžiant pagal visų artimiausių draugių plaukų būklę, nieko gero rekomenduoti jos negalės.

Tu turi gerą kirpėją. Tiksliau, gerą kirpimą ir sėkmingus eksperimentus vis kitoje ats

sitiktinėje kirpykloje. Jeigu netyčia užsuki į nuošalų grožio saloną, visada pataikai ant vietinės profės. Dar daugiau, netyčia užklumpi grožio salono savininkę, kuri šiaip jau pati seniai nedirba kirpėja, bet tavęs pagražinti neatsisako. Dėl to išeini atsinaujinusi visu šimtu procentų už minimalią kainą.

Draugės

Jai nepasisekė su draugėmis. Visos aplink labai laimingos. Džiūgauja savaitgaliais, kai šeimomis vyksta į užmiesčio piknikus. Jų vaikai krykštauja iš laimės, neserga jokiomis slogomis ir rudeniniais virusais. Vyrai gerai uždirba ir į kairę nevaikšto.

Tau su draugėmis pasisekė. Visos aplink labai nelaimingos. Ypač ji, tavoji tragiškai susiklosčiusio likimo draugė. Dėl to dešimtą vakaro sulaukusi jos eilinio skambučio, išklausiusi pusvalandinę liūdesio paukštės giesmę apie nuplaukusią į nebūtį vyro žadėtąją savaitgalio išvyką į pajūrį su visais aukštos klasės viešbučio atributais, atidavusi paguodos dozę, padedi ragelį ir su palengvėjimu atsidūsti. Kokia tu esi laiminga. Tavo vyras guli ant sofos, vaikai pešasi savo kambaryje, o tu jau spėjai iš vakaro pagaminti kitos dienos pietus. Esi totaliai laiminga.

Jeigu skaitydama šį straipsnį pastebėjai, kad tu esi labiau ji, belieka tave tik užjausti. Dėl tokio tragiškai laimingo tavo gyvenimo.

0 thoughts on “TU ar JI”

  1. Matyt, kiekvienam savo laimė ir nelaimė:). dar nesmogė gyvenimas tai nelaimingai draugei. Nenoriu būti ji – ir nesu:).

    Reply

Leave a Comment