Kaip išlikti patraukliu vyruku

Kas pasakė, kad tik moterys turi rūpintis savo išvaizda? Metai bėga kaip pašėlę ir jūs nė nepastebėjote, kaip ėmė slinkti plaukai, atsirado „alaus“ pilvukas ir žavios damos vis dažniau pro jus praeina lyg pro sieną… Tačiau dar ne viskas prarasta! Patariame, kaip ilgiau išlikti patraukliu vyruku.

Askmen.com pataria, kad kiekvienas vyras, kuris nori išlikti patrauklus, negali pamiršti šių dalykų:

• Sportas yra pagrindinė „anti-senėjimo“ programos dalis.

• Vyrai turėtų tinkamai prižiūrėti savo plaukus. Plinkantys vyrai turėtų kirptis trumpai bei tinkamai prižiūrėti barzdą bei ūsus.

• Nesvarbu, kaip vyras atrodo, jis turėtų naudoti vyrams skirtą kosmetiką (kalbame ne tik apie skutimosi putas, bet ir apie veido kremus vyrams), kad visada atrodytų puikiai.

Atrodo, kad kai kurie vyrai nepaiso gamtos dėsnių ir bėgantys metai beveik nepalieka pėdsakų jų veiduose. Tuomet, kai kitų vyrų oda tampa suglebusi ar jie ima plikti, šie vyrukai (kaip geras vynas) su amžiumi atrodo tik geriau. Kaip manote, kokia jų jaunystės paslaptis?

Labai paprasta visą kaltę suversti genams ir toliau drybsoti ant sofos su alaus skardine ir pakeliu traškučių. Žinoma, nenuneigsime, kad genai čia atlieka tam tikrą savo vaidmenį, tačiau mokėjimas kovoti su laiku – taip pat didelis menas. Ir nemanykite, kad visi tie patrauklūs vyrukai išlieka tokie be jokių pastangų. Taigi siūlome keisti savo įpročius ir imtis veiksmų, kad ir apie jus aplinkiniai sakytų – „šitą vyruką aplenkė laikas“.

1. Sportuokite. Jei tikitės, kad pavyks išsisukti be sporto – pasiimkite dar vieną skardinę alaus grįžkite ant sofos. Fizinės formos išlaikymas – tai pagrindinis raktas į sveiką gyvenimo būdą. Jei sportuosite, ilgiau išliksite ne tik patrauklūs, bet ir sveiki. Jei sportuosite, ne tik nepriaugsite svorio, bet ir sumažinsite riziką susirgti širdies ligomis, insultu, diabetu, artritu ir daugeliu kitų ligų. Sportas pravartus ne tik jūsų kūnui, bet ir dėl psichologinių priežasčių – sportas mažina stresą. Mažiausiai turėtumėte mankštintis tris kartus per savaitę po pusvalandį.

2. Plikite stilingai. Net 40% vyrų pradeda plikti iki 35 metų. Nepaisant to, jūs vis tiek galite išlikti patrauklus ir stilingas. Jei plinkate, kirpkite plaukus trumpai. Nieko nėra blogiau, kai plinkantis vyras augina savo tris plaukus, pro kuriuos šviečia plikė. Taip pat galite naudoti įvairias priemones, skirtas nuo plikimo. Na, o jei jūs esate iš tų laimingųjų, kurie neplinka, išnaudokite šį savo privalumą ir kirpkitės bei šukuokitės taip, kaip tuo metu madinga.

3. Rūpinkitės barzda ir ūsais. Barzda ir ūsai – išskirtinis vyro akcentas, kuriuo jis gali išsiskirti iš minios. Išnaudokite šią galimybę ir pakeiskite savo išvaizdą vos per kelias dienas! Tiesa, tai nereiškia, kad jums nieko nereikia daryti, kol barzda želia. Skuskitės taip, kad jūsų barzdelė būtų stilinga. Patikėkite, vyras su stilinga barzdele atrodo labai seksualus.