Nuostabi, bet… viena

Jaunystėje pamėgtas anekdotas:

Pamatė krokodilas beždžionę ir galvoja: “Tuoj pasijuoksiu iš jos. Paklausiu: “Beždžione, tu ištekėjusi?”. Jei atsakys: “Ne”, – pasakysiu: “Nieko keisto, kas tokią baidyklę ims į žmonas!?”. Priplaukia jis prie jos gudriu snukiu ir klausia: “Beždžione, tu ištekėjusi?”. O ji jam: “Kur čia ištekėsi! Vieni krokodilai aplinkui!”.

. Mano pažįstamą draugas pasikvietė į kavinę. Užsisakė po puodelį arbatos ir po gabalėlį torto. Mano pažįstamai tortas nepatiko, ji nenorėjo jo valgyti. Tada vaikinas pasiūlė suvalgyti jos gabalėlį, kad gėris veltui nedingtų. Ji, be abejo, sutiko, taččiau tą patį vakarą ištrynė jo numerį iš mobilaus telefono, o jį – iš savo gyvenimo. Tai buvo prieš daugelį metų ir ji iki šiol netekėjusi.

Kita mano pažįstama praspyrė vaikiną, su kuriuo susitikinėjo pusmetį ir už kurio ruošėsi tekėti, tik todėl, kad jis “sužydėjo” ir “pradėjo skraidyti”, kai viena mergina vakarėlyje pavadino jį “saulute”. Dėl šios priežasties ji praspyrė dar kelis žmones, prieš ištekėdama už mergišiaus, kuris yra jai neištikimas, bet kai būna šalia jos, nepradeda “skraidyti” vos tik pasimaišo sijonas. O kkam? Jam ir taip tam laiko užtenka.. kai jos nėra.

.Trečioji mano pažįstama tvirtino, kad niekada netekės už vyro, turinčio šviesius antakius. Jai patinka tik žaliaakiai brunetai. Ji ištekėjo už tokio vaikino, pagimdė jam vaiką, tačiau po kelių metų išsiskyrė. O p

po metų ištekėjo už albinoso, ir jie iki šiol gyvena kartu ir puikiai sutaria.

.O aš. Nežinau, kas dabar būtų su manim, jei savo brangiajai antrai puselei (spuoguotam studentui susivėlusiais plaukais) nebūčiau suteikusi antros galimybės padaryti man įspūdį. Bet esmė net ne išvaizdoje: jaunatviški spuogai lengvai pagydomi, o šukuoseną visada galima pakoreguoti. Visa esmė tame, kad už mudviejų mėgstamus čeburekus mokėti tekdavo man (tai jis pinigų neturėjo, tai pinginės nespėjo išsitraukti, o už jo didžiulė eilė). Ir ką gi normali panelė, turinti rimtų ketinimų, pagalvotų apie tokį pretendentą? Šykštuolis ir dykaduonis. Net nesitikėjau rimtų santykių, todėl šį jo keistumą buvo nesunku priimti kaip ypatumą, kuris manęs asmeniškai neliečia. Atėjo laikas ir šis “šykštuolis ir dykaduonis” nupirko man audinės kailinius, o po to auksinius auskarus su mažyčiais briliantais, o po to. Apskritai, man jis niekada negaili pinigų!

Kodėl apie tai pasakoju? Tiesiog matau, kaip netekėjusios draugės, kurioms truputį daugiau nei 25 metai, svajoja apie vestuves, o jos kaip nenusimato, taip nenusimato. Nesamprotausime dabar apie tai, ar apskritai verta tekėti. Tai tema atskiram straipsniui. Santuoką laikysime vienintelės meilės ekvivalentu, dvasingos sielos, antros pusės suradimu. Kai tik šis faktas nutinka, žmonės dažniausiai nemato prasmės delsti su dokumentų forminimu arba tiesiog gyvena kartu neversdami vienas kito registruoti san

ntykius – tai jau priklauso nuo to, kas kam teikia pirmenybę (nors įstatymiškai ir vienas, ir kitas atvejis nagrinėjamas kaip santuoka).

Taigi klausimas: kodėl tu, tokia protinga, graži, nuostabi ir nepaprasta, iki šiol esi viena?

1 priežastis. Perdėti reikalavimai.

Juos merginoje galėjo išugdyti tėvai (žvaigždžių vaiko, kuriam jis ne pora, sindromas) arba jie galėjo susiformuoti asmenybės vystymosi ir savo vertės suvokimo proceso metu. Įdomu, kad nuo išorinių duomenų ir realaus charakterio “gerumo” perdėti reikalavimai nepriklauso. Mergina tiesiog sklendžia per gyvenimą ir, jei žvilgtels į ką nors pakeliui, tai greičiausiai tas kažkas pasirodys realiai netinkamas partneris. Labiau paplitę variantai: gali netenkinti kokia nors smulkmena – nuo nevalytų batelių iki žodžio “kalokagatija” reikšmės nežinojimo.

Gydymas

Prisiminkite “Maskva netiki ašaromis” pagrindinę heroję: ji, nors ir susiraukė pamačiusi nešvarią avalynę, bet antrą šansą žmogui visgi davė. Davė ir. įsitraukė.

Juk negalima praspirti žmogaus tik dėl to, kad jums svarbiu momentu jam po ranka nebuvo batų šepečio arba jis buvo alkanas ir suvalgė jūsų paliktą torto gabalėlį. Įpraskite lyg iš šono stebėti savo santykius. Jis užkliuvo pirmame, antrame, dešimtame pasimatyme? Neatstumkite jo, tiesiog bendraukite, stebėkite, nagrinėkite žmogų. Visiškai tvirtai galima pasakyti, kad būtinai atrasite, už ką jį galima gerbti, dėl ko galima draugauti su juo.

Priimkite jį tokį, koks jis yra, nekurdama su juo jokių planų. Neg

garantuoju, kad šis žmogus bus būtent tas JŪSŲ ŽMOGUS, bet galiu tvirtinti, kad tokiu būdu nepraleisite jo atstumtų, neatsiskleidusių žmonų sąraše.

2 priežastis. Tu mėgsti viską, kas ryšku.

Tave traukia išoriniai sėkmės ir gerovės atributai. O kurių jie netraukia? Tačiau dažniausiai, kai pradedi artimiau bendrauti su “dažytais” tipais “prilaižytais” plaukais, labai jais nusivili: jų intelekto lygiu, bendravimo ir elgesio kultūra, charakterio savybėmis ir t.t. Po eilinio tokio nusivylimo pasipiktinusi sušunki: “Na, kodėl man vien niekšai pasitaiko?!”.

Gydymas

Todėl, kad pamiršai vieną labai gerą taisyklę: geri žmonės į akis nekrenta! Atkreipk dėmesį į tą, kurį laikai neryškia asmenybe, ir pabandyk ilgiau su juo pabendrauti. Galbūt suprasi, kiek tas žmogus lenkia tavo pažįstamus “pižonus”. O kaipgi Jurgos vyras? Jis geras pagal visus požymius ir kaip žmogus – irgi. Taip, bet toks jis tapo Jurgos dėka. Pasidomėk, koks jis buvo, kai jie susipažino.

3 priežastis. Priešlaikinė projekcija.

Kiekvieną jo klaidą projektuoji į ateitį: išgėrė pilną stikliuką alkoholio – bus alkoholikas; papasakojo nešvankią istoriją – nerimtas, pasileidėlis; paprašys paskolinti pinigų – diagnozė irgi aiški. Tai viena labiausiai paplitusių moterų klaidų. Noras nuspėti ateitį ir nemalonumus gyvenime, o tuo labiau išvengti nelaimingos santuokos – vienintelis. Tačiau, kaip pasakė Tomas Džefersonas, kiek nelaimių mums atnešė niekada nenutikusios nelaimės!.. Prisimenu moters, kuri labai ilgai rinkosi vyrą ir pasirinko, atrodytų, idealų pretendentą (apie jį žmo

onės sakydavo: “Jei už jo netekėsi, visą gyvenimą gailėsies!”), istoriją. Paklausė. Ištekėjo. Ir visą gyvenimą gailisi.

Gydymas

Nereikia daryti projekcijų į ateitį. Žmonės keičiasi visą gyvenimą, nors tvirtinama atvirkščiai. Be abejo, reikia mąstyti logiškai – intravertas niekada netaps etikas – ekstravertas, tačiau keičiasi įpročiai, įsitikinimai, požiūriai, o tai svarbi sudedamoji asmenybės dalis. Tačiau svarbu suvokti, kad nereikia žmogaus keisti tikslingai. Jei jums smagu leisti laiką kartu, tai palaipsniui, žengiant nusileidimų ir jautrumo keliu, susiderinsite. Tai nutiks be specialių pastangų, kaip dėsningas meilės vystymosi rezultatas.

4 priežastis. Alkanos akys.

Vyrai kaip pašėlę bėga nuo merginos, jei ant savo kaklo pajaučia šaltą alkanos nuotakos ranką. Dažnai merginos, žiūrėdamos į naują pažįstamą, mąsto: “Įdomu, koks jis būtų vyras, tėvas, rėmėjas.?”. Vyrai jaučia šiuos žvilgsnius taip pat, kaip moterys jaučia, kai vyrai jas nurenginėja akimis. Tokias moteris įdomu stebėti iš šalies. Jos mano, kad jų mintys niekam nežinomos, tačiau tai netiesa. Jas “nuskaito” ne tik vyras – tai įtaria ir aplinkiniai. Neverbaliniai ženklai, kuriuos siunčia Jūsų kūnas, nevalingai atskleidžia visas slaptas mintis. Tai matosi iš to, kaip mergina truputį atsiremia, įsitaiso patogiau (jos požiūriu), truputį parausta, truputį mikčioja ir pradeda kruopščiai vengti vyro, kurį “nurengė” mintimis, žvilgsnio.

Gydymas

Teisingiausia vyrą priimti kaip komunikacijos objektą.. Belytį objektą. Tai sunku, todėl papraščiau įsivaizduoti moterį. Ką tu dabar pasakytum ar padarytum, jei priešais tave sėdėtų moteris? Ko tu nedarytum ar nepasakytum?. Pasinaudokite šiuo patarimu – jis padės, ypač kai susitiksi su iš tikrųjų patraukliu vyru, pieš kurį labai sunku atsilaikyti. Žiūrėjimas į jį tiesiog kaip į pašnekovą padės atsipalaiduoti, būti natūralesne, jaustis tvirčiau.

5 priežastis. Tu skubini įvykius.

Jūs jau kurį laiką kartu. Jau seniai nusprendei, kad tai TAVO ŽMOGUS, ir paleisti jo nesiruoši. Tau atrodo, kad jis galvoja taip pat. Ups! Klaidelė. Net jei du – tris metus gyvenate kartu, jis gali nepalaikyti tavo planų “gyventi ilgą ir laimingą šeimyninį gyvenimą”, turėti vaikučių, atšvęsti vestuves ir t.t. Ypač pavojinga, jei pirmuosius susitikimų mėnesius pradedi elgtis kaip žmona. Tikslingas klausinėjimas (kur vakar buvai, kodėl nepaskambinai, kad atvyksi) net teisėtoms žmonoms nieko gero neduoda. O jei bandai pretenduoti į šį vaidmenį anksčiau laiko, jis tiesiog pabėgs!

Gydymas

Nieko neklausinėk! Norės – pats papasakos, nenorės – jo reikalas. Šiame etape daugiau pasakok pati. Papasakok, kuo užsiimdavai, kol jo nebuvo, kiek daug reikalų turėjai, kokia esi užsiėmusi, kokia tu visiems reikalinga, pagailėk, kad neturėjai laiko nors truputį paliūdėti, kad jo nebėra. Bet vis vien, kai tik jį pamatei, supratai, kaip labai pasiilgai. Vyrai – prieštaringi žmonės. Iš vienos pusės jie bijo, kad jų “nepakabintų”, nepririštų prie savęs, o iš kitos, jei mato, kad mergina – įdomi asmenybė, gyvena turiningą, įvykių kupiną gyvenimą, išskyrus susitikimus su juo, jie bando ją truputį pažaboti, supančioti. TOKIĄ gaila paleisti. Ir neduok, Dieve, prisipažinti, kad visą vakarą laukei jo žadėto skambučio!

6 priežastis. Abejingumo demonstravimas.

Tu taip įsijautei į sėkmingos ir nepriklausomos moters vaidmenį, kuriai tas pats, jog jai nepaskambino laiku, pavėlavo pusvalandžiu į pasimatymą, trečią kartą perkėlė susitikimą rytdienai, kad jauti, lyg jis iš tikrųjų nustojo kreipti į tave dėmesį. O tu toliau demonstruoji, kad viskas puiku, kad neliūdėjai, kad turėjai daug reikalų ir t.t. Galų gale tau pavyksta įtikinti jį, kad tavo gyvenime yra daug svarbesnių dalykų nei jūsų santykiai, ir jis pradeda atšalti.

Gydymas

Tau gali pasirodyti, kad ši priežastis prieštarauja ankstesnei, tačiau iš tikrųjų tai netiesa. Viskam savas laikas. Yra laikas parodyti savo laisvę ir nepriklausomybę, o iš esmės – pretenzijų į jo laisvę nebuvimą. Ir yra laikas išsakyti savo “fu” dėl to, kad jis neištesėjo pažado ir nepaskambino, o iš pasimatymo apskritai reikia išeiti praėjus daugiausiai 10 laukimo minučių, nes šiais laikais apie vėlavimą galima pranešti paskambinus telefonu arba SMS žinute. O jeigu jis trečią kartą perkelia jūsų susitikimą, būtina gerai pabūgštauti ir parodyti, kad nesiruoši trečią kartą keisti planus.

Tačiau visus kaprizus reikia rodyti su švelniu noro jį matyti atspalviu, demonstruojant, kad labai brangini jūsų susitikimus, ir kad jis tau – svarbiausias žmogus pasaulyje! Kalbėdama apie tai, toliau lenk savo liniją: “Ne, atleisk, šiandien negaliu rasti laiko, nes visi reikalus, paskirtus sekmadieniui (jūsų susitikimo dienai), perkėliau į trečiadienį, nes labai norėjau tave pamatyti”. Balansuok taip, kad jis suprastų, koks yra tau brangus ir kad tu padarei viską, kas nuo tavęs priklausė, kad su juo pasimatytum. Tegu dabar jis ką nors padaro.

7 priežastis. Paskutinė. Noriu jauno, gražaus ir turtingo!.

Gydymas

Rinkis bet kuriuos du iš trijų. Netenkina? Rinkis 1 priežastį ir perskaityk straipsnį iš naujo!

Linkiu tau rasti savo antrąją pusę, juk ji kažkur vaikšto! Geriau įsižiūrėk į tuos, kurie tave supa. Gyvenime nutinka daug atvejų, kai tavo antroji pusė visą gyvenimą gyveno 5 minutes kelio nuo tavęs! Įsižiūrėk, tačiau neatverk durų kiekvienam – pavargsi atsivėrinėti ir vėl praleisi SAVO ŽMOGŲ.

0 thoughts on “Nuostabi, bet… viena”

 1. 8 priežastis.
  Nepalanki demografinė padėtis Lietuvoje.
  daug tų mūsų merginų, grąžių, netekėjusių, neįnoringų, ne kalių, ne tylenių, ne namisėdų, įdomių, linksmų, atlaidžių, atvirų naujoms pažintims ir bendravimui …vien aš kiek turiu tokių draugių…bet…
  nežinau kas negerai…tikrai
  vaikstau į sporto klubą, į klubus,keliauju, bet jau geri metai kaip mano gyvenimas į nieką “neatsitrenkia”.
  toks įspūdis, kad gyvenasi kažkokioj belytėj visuomenėj, kur vyrai ir moterys praeina abejingi vienas pro kitą…
  Tik išvykus iš čia atsigaunu ir pasijaučiu moterimi…

  Pakelk nors kartą akis eindamas gatve ir gal mūsų akys susitiks;)

  Reply
 2. Labai geras straipsnis.Tiesa,tik jaunoms.Vyresnes jau visa tai pergyveno ir sios tiesos jau yra ju kraujyje.Jole teisi.8-ta priezastis siuo metu pagrindine.

  Reply
 3. O man atrodo, kad visa tiesa atskleidzia anekdotas straipsnio pradzioje. Pirmiausia pasiziurekim i save kritisku zvilgsniu (ne tik i isore, bet ir i vidu, savo xarakteri ir kitus “niuansus”) ir kartais suprasim, kad dziugu, kad mus dar kazkas myli, nes esam ne dovaneles, oi ne dovaneles 🙂 po tokios analizes paprastai gyventi pasidaro tikrai paprasciau 🙂 Aisku lengva man kalbeti.. visus vaikinus, vyrus praspirdabvau as..:-) ir net neabejodavau, kad prasysis atgal..:-) ispuikusi ar ne?? netiesa.. bet kad tureciau puikius santykius ir nuostabu zmogu salia turejau nemenkai save “palaužyti” pakeisti požiuri, elgesi, ismokti susivaldymo.. Tik pareikalaves is saves turi teise kazko panasaus tiketis ir is kito.. bet tiesa ir tai.. kad visuomene issigimusi.. Prie to prisidejo ir moterys..pazios besikarinacios ant vyru.. o del ko tada jiems stengtis, kovoti, irodineti.. juk jie karzygiai, didvyriai, norintys irodyti kad gali, kad geriausi, kad mes juos uz tai mylim…del to pasiruose is dangaus zvaigzdes raskyti.. suteikim tokia galimybe.. 🙂 Sekmes visoms.

  Reply
 4. na nereikia sakyti,kad esam isrnkios, na gal is dalies, Bet pvz. palyginkim musu, lietuviska, vyrija, su uzsienieciais. Uzsieniciai gerbia moteri, sako komplimetus, o musu? Boba davai varyk man is kelio! Taciau tu ir uzsienieciu visokiu yra. Taip lietuvaiciai geria pakankamai.Tureti namie vaika,kuriuo reikia visada rupintis? aciu. Kalbu is savo patirties.Kiti galite man priestarauti.Ar tai isrankumas? Salia norisi tureti patikima zmogu. Man nereikia,kad jis turetu prabangius namus, masina,turtus neispasakytus.Tiesiog patikimas zmogus.Kiekvienas is musu turi savu kaprizu ir oziuku, bet juos galima suvaldyti, o kartais atrodo jie to net nesiruosia daryti.

  Reply
 5. o kartais jei nekreipsi demesio i tokias priezastis kaip nurodyta, nepataikysi ant pacio didziausio nevykelio??? juk paskui sakai, kad viskas ir taip buvo aisku, bet nekreipiau demesio i jo netaktiskuma ar skupuma, dabar srebt reikia, kai jau vaikai ir pan

  Reply
 6. Shis straipsnis yra skirtas toms, kurios nori ishteketi ir jus gyvenimo tikslas ishteketi 🙂 tada visos taisykles atitinka. O moterims, kurios turi daugiau siekiu nei santuoka as pritarciau komentarui, kuriame minima astunta taisykle 🙂 Lietuviai vyrai po truputuka tampa moterimis ir nesugeba atlikti savo vyrishkosios paskirties – neleidzhia jaustis moteriai shalia ju moterimi…:) todel uz Lietuvos ribu mes sulaukiam daugiau demesio – mes tiesiog pasijunta, moterimis ir ta spinduliuojam 🙂

  Reply
 7. CITATA is straipsnio:
  …arba tiesiog gyvena kartu neversdami vienas kito registruoti santykius – tai jau priklauso nuo to, kas kam teikia pirmenybę (nors įstatymiškai ir vienas, ir kitas atvejis nagrinėjamas kaip santuoka).
  INFORMACIJAI:
  1.Tiesiog gyvenimas kartu-istatymiskai tiesiog nenagrinejamas.
  2.Partnerystes registravimo (“zagse”)atvejis-nagrinėjamas kaip santuoka.

  Reply
 8. Kazkaip labai jau pabreziamos finansines vyro galimybes.Iseina taip, jog vyras moteri perka, o moteris parsiduoda.Kaina sutartine.[Nors ka cia iseina, taip juk ir yra(!)].Negaliu pakesti tokiu “nachaliavchikiu”, kurios tik ir ziuri, kaip kuo daugiau is vyro “ismelzti”.Moteris turi buti nepriklausoma ir bent jau duonai pati uzhsidirbti.Aisku, jeigu, kaip straipsnio pradzioje rase autore, eina abu atsigert kavos/uzkasti ar pan ir moka tik pana/moteris, tas, aisku, irgi nieko apie vaikina/vyriski daug gero nesako.Taciau, kaip ir straipsnis teigia, nereikia pulti ivykiams uz akiu ir teisti uz sita ar ana.
  Geriausias pavyzdys is mano paties patirties, kad, tik pradejus susirasineti su pana, jai parasai, jog siuo metu esi bedarbis, ji akimirskniu nusprendzia, kad tu esi niekam tikes ir daugiau tau neberaso 🙂 Ir juokas ir pyktis ima tuo paciu metu.Ir ji net nepagalvoja, kad as gal galiu sau leisti nedirbti ar pan.Gal as turiu iplauku is kitur? Juk nebutina oficialiai kam nors kitam dirbti.Galima dirbti paciam sau, neturint oficialaus darbo, ir gal as turiu daugiau pinigu/turto, nei kad tas kitas, dirbantis zmogus?…Bet cia labai geras budas “atsijoti” tas, kurioms rupi tik vyro pinigai.Paprasta, bet labai efektyvu 🙂 Antra vertus, negali juk zmogaus kaltint, jog jam/jai nepatinka nedirbantis potencialus partneris.Man paciam nepatiktu isgirsti, kad kokiu 24-26 pana nedirba.Aisku, jeigu tai laikina ar del tam tikru aplinkybiu darbas buvo prarastas(pvz., krizes laikotarpis), tai sita galima suprasti, bet jei zmogus(tiek vyras, tiek moteris) darbo “bijo” ir net nebando ieskotis, tai geriau su tokiais ne neprasideti…:)
  Zodziu, linkiu visoms/-iems tolerancijos, kantrybes ir izvalgumo 😉

  Reply
 9. Straipsnis man patiko.Ir tinka kiekvienai netekejusiai, aukstaji issilavinima ir pajamas turinciai 25-metei ir vyresnei.As pritariu Jole del visu 8 priezasciu.Vyrai,verti demesio jau studiju laikais buna uzimti ar isgraibstyti.Lieka nevisaverciai,neissilavine, nekulturingi,nedirbantys,issiskyre ir t.t.Kam tokie lieka?
  Ogi toms,kurios mokes, dirbo, stenges ir sieke karjeros.Paradoksalu, bet jos tikrai nori daugiau,negu vyro pavadinimo,sugebancio panesioti kiausinius.Uztat ir daugeja tekanciu uzsienyje.
  Na,bet kiekvienam savo…Sekmes ieskant ir atrandant.

  Reply
 10. nesu isranki, bet negaliu leistis ir zeminama…
  del vyru finnsu…turejau drauga, is kurio neprasiau nei lito, nieko nereikalavau..neziurejau kiek jis turi..kai jam buvo sunku, kai nebuvo darbo- buvau salia, padejau kuo galejau…ir kas? po visko, pasirode, kad as esu baisus zmogus, pinigu verge…net gavau idomu varda- “babkiaede”…ir uz ka?
  skaudu buvo..kalta, kad geriau gyvenu?
  po tokios patirties…

  Reply
 11. Dalis vyrų yra šiek tiek baikštūs. Tie kurie yra labai drąsūs gal siekia tik vienkartinių nuotykių. Aplinkui yra ir daug vienišų vyrų. Kai pamatai grąžią moterį virš 25 metų, galvoji: ne šita arba vedusi, arba turi draugą arba aš jai netiksiu. Tiesiog bijai, kad nepatenkinsi jos lūksečių ir neprieini, nepakalbini. Pažintis net neįvyksta. Vyrai bijo nesėkmės.

  Reply
 12. Ir is vis kam tos moterys reikalingos vestuvems? Turime mes pilna draugiu, su kuriomis ir i bara nueit galima, ir pasokt ir seksu pauzsiiminet be jokiu kvailu isipareigojimu.

  Reply
 13. Perskaičius komentarus šiurpas nukratė. Nu kam taip ant tų vyrų varyt, tegu jie ir baisiausi bebūtų? Tiesiog nepastebėkit jų, pamirškit juos, ar išvažiuokit ieškoti geresnių į užsienius, kaip kažkurios čia sakė. Bet nemaišykit vargšų su purvais…
  Ačių Dievui, kad aš neturiu pinigų nei turto ir greičiausiai niekad neturėsiu. Iškrentu iš potencialių medžiojamųjų sarašo ir niekas manęs nesirinks, nelygins ir nevertins kaip prekės kokios nors. Gal pirmą kartą apsidžiaugiau, kad esu biednas kaip bažnyčios pelė 🙂

  Reply
 14. Man; jau beveik 25; daugelis mane vadina; nezinacia ko noriu. Viska as zinau; tik beda tame; kad patartuoju metu; vis jaunesni limpa kaip muses. Kazin ar jaunas vyras; noretu seimos ir idealiu santykiu…

  Reply
 15. Bagyra, o jeigu jums demesi rodyto uz jus vyresni tarkim 25 metais, ka tada? Butu faina ar ne? Man taip nepasirode… Tiek, jaunas, tiek senas nesuzaves, jei tas zmogus tau tiesiog vidumi neprilips. Kai pajusite tai, kas yra uzkabino, suintrigavo, sudomino ir jeigu tas sudominimas bus issaugotas ne vienus metus, va tada nereikes mastyti, tinka man jis seimai ar ne.

  Ne vienas psichologas savo traktatuose ir didelese protingose knygose yra parases, kad jei vienus traukia jaunesni, o kitus senesni, vadinasi toks zmogus nevalingai pasiduoda tai itakai kuri vadinasi ieskau tecio, mamos, ar sunaus, dukters. Tai cia viskokie vadoveliai…

  Kliedet ir sapaliot apie svajonu antraja puse galima, kiek tik sirdis geidzia, bet ta procedura atliekama, kai dar realiai nesutinki tikro zmogaus, todel dauguma saviapgaulei savo paguodos iesko internetuose.

  Perskaiciau as ta straipsni ir kuo toliau tuo labiau nenoriu nei vestuviu, nei diedo. Kam man jis, tam kad tureciau kam bliuda po nosim pakisti? Aciu, as galiu auginti, suni, kate ar zuvytes,ar ta pati krokodila minima strapsnyje, jie bent nepriekaistaus, kad ant blakstienu sokio nesusokau. Romantikos? – noresiu pati ja susikursiu, man romantika ne lovoje, o laisveje ir grozyje, noresiu romantikos – skrisiu i Prancuzija tik tam, kad atsigerciau kavos, aplankyciau Luvra ar paklausyciau kokio gero koncerto. Pinigai, manau, kad siais laikais moterys tvarkosi geriau nei diedai (aisku, as ne apie visus ir visas).

  Esme tame, kad galima simtus straipsniu parasyti tam, kad pasiguosti ir kitus paguosti, o kaip niekas nesikeite, taip ir nepasikeis tol, kol nesurasi, nesutiksi ir ne atrasi to zmogaus, kuri vidumi pajusi, kad jis yra tavo. Galimas kitas variantas griebti bet kuri ar bet kuria pirma pasitaikiusia ir gyventi sutartini vaidybini gyvenima… ar tai issigelbejimas, kai kam taip. Jeigu ne, vadinasi tamstos vertybes yra aukstesnes, vadinasi gal tiesiog reikia dar labiau save kazkur paaukoti ar paskirti ten, kur esi raikalingas: namu kurybai, vaiku namu vaiku remimui, kelionems, rasliavai, darbui, karjerai – o visa tai derinti su pramogomis, nesiciklinant i tai, ar salia taves yra kazkas, ar nera. Kai reikes tas ar ta atsiras, jeigu bus tau skirta ir netgi jei tu kretanti/ is visa/as gulesi jau mirties patale. Tad nereikia jau taip sureiksminti tos politikos… O jei save apgaudinesi ir dalyvausi vaidybiniame procese “pazaiskime pora ar seima”, tai tadasis procesas ilgai neuztruks, tiesiog toki zmog galima pasiusti toli toli pusmecio begyje, nes ilgiau neistversi (nemanau, kad galima ilgai buti toje aplinkoje, ar situacijoje, kuri tave paprasciausiai pradeda erzinti). O jeigu per stebukla atsiras pasisakanciu, kas taip mes tai pakeliame ir istveriame, vadinasi tie zmones yra parasciausi dvasiniai mozochistai. Tai tik tiek dar vienos nuomones.

  Reply

Leave a Comment