Ko vyrai gali pasimokyti iš moterų

624 1

Galbūt moterys ir vyrai iš tiesų yra tokie skirtingi, kad galime sakyti, kad vieni kilę Veneros, kiti – iš Marso. Tačiau tiek vieni, tiek kiti turi savų minusų ir pliusų. Šį kartą pateikiame 9 dalykus, kurių vyrai galėtų pasimokyti iš moterų.

1. Mokėjimo neslėpti emocijų. Moterys gali atvirai kalbėtis apie savo jausmus ir todėl lengviau supranta kito jausmus. Tuo tarpu vyrai mąsto daug racionaliau, todėl jiems sunkiau suprasti ne tik kitus, bet ir save. Vyrai turėtų išmokti neslėpti savo emocijų.

2. Daugiau galvoti apie kitus. Vyrai dažnai siekia asmmeninės laimės ir šlovės. Tuo tarpu moterys yra linkusios stengtis dėl bendrų kokios nors socialinės grupės (šeimos, darbo kolektyvo ir panašiai) interesų.

3. Ištvermės. Nors moterys yra laikomos silpnosios lyties atstovėmis, dažnai jos yra daug ištvermingesnės nei vyrai. Juk vyrams baisu vien pagalvoti apie vizitą pas dantų gydytoją, o moterims tenka ištverti kur kas daugiau skausmo sukeliantį gimdymą. Moterys taip pat dažnai yra daug kantresnės, o tai joms padeda ištverti ir emocinius sunkumus.

4. Gebėjimo vienu metu daryti kelis darbus. Vyrai geba sutelkti dėmesį tikk į vieną objektą. Tačiau moterų savybė gebėti vienu metu daryti net kelis darbus kartais tikrai praverčia.

5. Išmokti susidėlioti prioritetus ir laikytis savo plano. Moterys moka išlaikyti balansą tarp darbo ir šeimos. Labai svarbu mokėti elgtis taip, kad būtum vertinamas da. . .

Tikriausiai nesuklysime pasakę, kad vyrai vengia įsipareigoti santykiuose. Tačiau ilgalaikiai santykiai suteikia daug daugiau džiaugsmo ir moterims, ir vyrams.

9. Savikritiškumo. Daugelis vyrų yra įsitikinę, kad jie visada teisūs. Tačiau kartais ir vyrams nepakenktų pamiršti savo egoizmą ir pagalvoti dar kartą, ar jie tikrai teisūs.

Join the Conversation

1 comment

  1.    Reply

    mhm ir kur cia tokios pavyzdines moterys gyvena? Kazkaip neteko dar nei vieno sutikti tokios kuri bent trecdali situ savybiu turetu 😀

×
×