Ar kelias į vyro širdį iš tiesų eina per skrandį?

Įprasta diena, kai žinau, kad vakare atvažiuos mano Jis. Spėkit, kam skiriu daugiausiai laiko laukdama? Neatspėjot! Ne staipymuisi prieš veidrodį. Aš visą dieną praleidžiu virtuvėj! Su Jo dovanota trintuve sutrinu špinatus sriubai. Jo dovanotais egzotiškais prieskoniais barstau kepsnį. Ir galiausiai vaflių keptuvėje (žinoma, tai irgi jo meilės ženklas, rastas per praėjusias Kalėdas po eglute) pusę dienos žaidžiu kepdama tobulai plonus ir traškius vaflius.

Aptarkim šitą fenomeną! Prieš kelis metus aš nebuvau gera virėja. Tiesą sakant, mokėjau tik sriubą iš pakelio išsivirti… O tada mano gyvenime atsirado daug daug meilės… Romantiški pasimatymai iš kavinių ir kino teatrų greitai persikėlė į mano arba jo namus. Kai pirmą kartą viešėjau pas draugą, valgėme jo keptas bulves. O pirmąkart susitikę mano bute vaišinomės, berods, sumuštiniais… Jis buvo taktiškas – niekada nesiskundė mano kulinariniais gabumais.

Tai kaipgi aš tapau gera virtuvėje? Tiesiog man, kaip moteriai, buvo truputį nesmagu, kad jis geriau už mane pagamina spagečius ir moka virti kinietišką sriubą. Stebėjau jį ir mokiausi. Prasidėjo sėkmingų ir nelabai bandymų virtuvėje laikotarpis. Dabar, kai jau praėjo keli metai mano praktikos prie puodų, galiu drąsiai pasigirti, kad aš esu gera virėja. Šią vasarą įgijau rabarbarų pyragų ekspertės kvalifikaciją, išbandžiusi keturis skirtingus receptus, kol galiausiai atradau tą tobuląjį…

Papasakojusi savo patirtį, galiu drąsiai patvirtinti, kad kelias į vyro širdį gal prasideda ne nuo skrandžio, bet takeliai su skonio receptoriais tikrai susisieja. Išmokau gaminti, nes labai norėjau jį nudžiuginti. Anksčiau garsiai rėkavusi, kad prie puodų manęs niekas niekada nepastatys, dabar su malonumu sukuosi virtuvėje ir jaučiuosi visiškai savo vietoje. Ten, kur ir turiu būti. Esu moteris, laukianti grįžtančio vyro ir savo jausmus parodanti… lėkštėje. Skamba keistai, bet vyrams tai patinka. O jei maniškiam gera, malonu ir man.

Mielos moterys, merginos, pabandykit rasti kelią į vyro širdį per virtuvę. Gal nepatiks, o gal užsikabinsit, kaip nutiko man. Sėkmės ieškojimuose 😉

P.S. Minėta virtuvės technika man buvo dovanota mano pačios pageidavimu. Ne jis, o aš pati pastačiau save prie puodų.

Comments are closed.