Meilė ir trys spalvos… Arba kodėl vyrai ir moterys taip dažnai nesutaria

1214 6

Ir tada M. Esejėnas tarė. Santykių paslaptį galima suvokti per tris spalvas. Tarkime, vyras į pasaulį žiūri per juodą, baltą ir mėlyną spalvas. Moteris – per juodą, baltą ir rožinę spalvas. Tegul mėlyna simbolizuoja vyriškumą, o rožinė moteriškumą. Žmonių pasaulyje iš viso yra keturios spalvos, tačiau tiek vyras, tiek moteris mato tik tris. Čia visa ir paslaptis. Vyras moteryje ieško to, ką turi tik moteris, o moteris vyre tik to, ką turi tik vyras.

Taigi santykių fundamentalioji tiesa yra ta, kad moters esmė yraa moteriškume, o vyro esmė – vyriškume. Jei moteris praras moteriškumą, ji nebeturės to, ko ieško vyras, vyro atžvilgiu ji nebeturės nieko. Taip pat ir vyras.

Kodėl vyras ir moteris taip dažnai nesutaria? Todėl, kad vyras pamiršta, kad moteris į pasaulį žiūri per rožinę spalvą, kurios jis net neįsivaizduoja. Todėl jis nesupranta, kokiomis, pasak jo, „nesąmonėmis“ ta moteris vadovaujasi prieš priimdama sprendimą. O toji „nesąmonė“ yra rožinė spalva, ta pati spalva, kurios joje ir ieško vyras. Ir atvirkščiai, to nesupranta ir moteris.

Suprasti reikia taii, kad vyras ir moteris neturi į pasaulį žiūrėti vienodai, o jei jau taip nutiko, tuomet arba vyras prarado vyriškumą, arba moteris prarado moteriškumą. Kam moteriai vyras be vyriškumo?

Mes skirtingi ir tai reikia žinoti kaip du. . .

Join the Conversation

6 comments

 1.    Reply

  Aš ir nevisai sutikčiau su skirstymais – vyriškumas ir moteriškumas, nes tai asmeniniai dalykai. 🙂

 2.    Reply

  Stai kodel mes, moterys, taip desperatiskai ieskome “vyrisku” vyru:pagal 2 komentarus (nesiimu apibendrinti- norisi tiketi, kad tik tie 2)- aisku:sie vyrai tiesiog nesupranta savo, ir musu, moteru, skirtumu, ir paskirties: o is esmes straipsnis i 10-tuka- musu realybeje didziuojames “gelezinemis ledi”, tik kazkodel nesidziaugiame “moteriskais vyrais”? Pamirsome elementarias tiesas: moteris garbina vyra, pripazysta jo pirmenybe spresti esmines, fundamentalias bendro gyvenimo problemas, nes pasitiki juo ir jauciasi kaip “uz sienos”- nes vyras- kurejas; o moteris- busena, kurioje vyras jauciasi saugiai, ramiai ir uztikrintai, i kuria jis sugryzta pailseti, atsipalaiduoti, kurioje yra suprastas, uzjaustas, pripazintas, mylimas ir – mylintis- si darnos ir balanso busena poroje yra svarbiausia- nes, kuo daugiau atiduodame vienas kitam- tuo daugiau galime DUOTI (ne gauti- paradoksalu, tiesa???)- nes duoti yra kur kas didesne palaima!!!- ta supranti, kai is tikruju pradedi DUOTI!!!

 3.    Reply

  nesutinku

 4.    Reply

  LED LEMPOS
  LED lemputės gali tarnauti labai ilgai (nuo 50 tūkst. iki 100 tūkst. valandų arba 11 metų nenutrūkstamo veikimo arba 22 metai 50% veikimo), kai įprastos lemputės tarnauja tik 5 tūkst. valandų. Jos atsparios dažnam junginėjimui, jas galima naudoti ne tik tam, kad reikėtų rečiau pirkti įprastas lemputes, bet ir tose vietose, kur įsukti lemputę sudėtinga, sunku pasiekti, o vieną kartą įsukus LED lemputę, problema išsisprendžia ilgam.
  NUOLAIDU KUPONAS:
  perkupigiau05
  Su šiuo nuolaidu kuponu gausite 5%nuolaida visoms LED lempoms
  http://www.paygo.lt/viskas_apie_LED_lempas_LED_lemputes

 5.    Reply

  Nežinau, kažkodėl man to “vyriškumo” ir “moteriškumo” skirstymas į stalčius tai ganėtinai primityvus reikalas..

 6.    Reply

  Mažiau rožinių spalvų ir mūsų pasauly būtų 10 kart gyvent geriau.
  Turbūt, visais atžvilgiais… 🙂

×
×