Meilė ir trys spalvos… Arba kodėl vyrai ir moterys taip dažnai nesutaria

Ir tada M. Esejėnas tarė. Santykių paslaptį galima suvokti per tris spalvas. Tarkime, vyras į pasaulį žiūri per juodą, baltą ir mėlyną spalvas. Moteris – per juodą, baltą ir rožinę spalvas. Tegul mėlyna simbolizuoja vyriškumą, o rožinė moteriškumą. Žmonių pasaulyje iš viso yra keturios spalvos, tačiau tiek vyras, tiek moteris mato tik tris. Čia visa ir paslaptis. Vyras moteryje ieško to, ką turi tik moteris, o moteris vyre tik to, ką turi tik vyras.

Taigi santykių fundamentalioji tiesa yra ta, kad moters esmė yra a moteriškume, o vyro esmė – vyriškume. Jei moteris praras moteriškumą, ji nebeturės to, ko ieško vyras, vyro atžvilgiu ji nebeturės nieko. Taip pat ir vyras.

Kodėl vyras ir moteris taip dažnai nesutaria? Todėl, kad vyras pamiršta, kad moteris į pasaulį žiūri per rožinę spalvą, kurios jis net neįsivaizduoja. Todėl jis nesupranta, kokiomis, pasak jo, „nesąmonėmis“ ta moteris vadovaujasi prieš priimdama sprendimą. O toji „nesąmonė“ yra rožinė spalva, ta pati spalva, kurios joje ir ieško vyras. Ir atvirkščiai, to nesupranta ir moteris.

Suprasti reikia tai i, kad vyras ir moteris neturi į pasaulį žiūrėti vienodai, o jei jau taip nutiko, tuomet arba vyras prarado vyriškumą, arba moteris prarado moteriškumą. Kam moteriai vyras be vyriškumo?

Mes skirtingi ir tai reikia žinoti kaip du kart du. Santykių paslaptis – vienas kit

to supratimas. Jei moteris nebus supratinga, ji reikalaus iš vyro būti jausmingesniu. Tai tas pats, kas sakyti vyrui „būk moterimi“, ir atvirkščiai. Nesupratingas vyras sako moteriai: „Nebūk tokia jausminga“. Taip sakydamas, vyras tarsi sako moteriai „būk vyru“ ir taip jis žudo moteryje tai, kas jį patį prie jos traukia. Tai net ne kvailumas, dar baisiau – nesąmoningumas.

Be minėtųjų skirtingų spalvų yra ir vienodų, kurios bendros abiems. Ir to bendrumo užtenka, kad santykis prasidėtų, kad partneriai nebūtų vienas kitam svetimi, nepaisant to, kad pasaulį mato šiek tiek kitaip. Tų bendrų spalvų užtenka, kad mėlyna ir rožinė spalvos nekonfliktuotų, ir, svarbiausia, jų užtenka, kad vyras ir moteris taptų viena esatimi, turinčia visas keturias spalvas. Tokia esatis – tai meilė.

Matas Bytautas

6 thoughts on “Meilė ir trys spalvos… Arba kodėl vyrai ir moterys taip dažnai nesutaria”

 1. LED LEMPOS
  LED lemputės gali tarnauti labai ilgai (nuo 50 tūkst. iki 100 tūkst. valandų arba 11 metų nenutrūkstamo veikimo arba 22 metai 50% veikimo), kai įprastos lemputės tarnauja tik 5 tūkst. valandų. Jos atsparios dažnam junginėjimui, jas galima naudoti ne tik tam, kad reikėtų rečiau pirkti įprastas lemputes, bet ir tose vietose, kur įsukti lemputę sudėtinga, sunku pasiekti, o vieną kartą įsukus LED lemputę, problema išsisprendžia ilgam.
  NUOLAIDU KUPONAS:
  perkupigiau05
  Su šiuo nuolaidu kuponu gausite 5%nuolaida visoms LED lempoms
  http://www.paygo.lt/viskas_apie_LED_lempas_LED_lemputes

  Reply
 2. Stai kodel mes, moterys, taip desperatiskai ieskome “vyrisku” vyru:pagal 2 komentarus (nesiimu apibendrinti- norisi tiketi, kad tik tie 2)- aisku:sie vyrai tiesiog nesupranta savo, ir musu, moteru, skirtumu, ir paskirties: o is esmes straipsnis i 10-tuka- musu realybeje didziuojames “gelezinemis ledi”, tik kazkodel nesidziaugiame “moteriskais vyrais”? Pamirsome elementarias tiesas: moteris garbina vyra, pripazysta jo pirmenybe spresti esmines, fundamentalias bendro gyvenimo problemas, nes pasitiki juo ir jauciasi kaip “uz sienos”- nes vyras- kurejas; o moteris- busena, kurioje vyras jauciasi saugiai, ramiai ir uztikrintai, i kuria jis sugryzta pailseti, atsipalaiduoti, kurioje yra suprastas, uzjaustas, pripazintas, mylimas ir – mylintis- si darnos ir balanso busena poroje yra svarbiausia- nes, kuo daugiau atiduodame vienas kitam- tuo daugiau galime DUOTI (ne gauti- paradoksalu, tiesa???)- nes duoti yra kur kas didesne palaima!!!- ta supranti, kai is tikruju pradedi DUOTI!!!

  Reply

Leave a Comment