7 būdai sukurti romantišką aplinką namuose

Tradicinis, bet patikimas būdas sukurti romantišką aplinką namuose – nupirkti puokštę rožių. Tačiau tą puokštę padovanoti savo antrajai pusei tėra vienas iš galimų variantų. Pateikiame septynis būdus, kaip sukurti romantišką aplinką namuose naudojant rožių žiedlapius.

Rožių žiedlapių gausite tikrai nesunkiai bet kurioje gėlių prekyvietėje. Galite naudoti ne tik šviežius rožių žiedlapius, bet ir sudžiovintus. Tačiau prieš ruošdami tokią staigmeną turėkite galvoje, kad rožės yra purškiamos herbicidais ir pesticidais, tad nepersistenkite.

1. Paruoškite karštą vonią ir pridėkite į vandenį daugybę rožių žiedlapių. Pasirūpinkite rožėmis kvepiančiomis žvakėmis, apd

d
deliokite jomis aplink vonią – tai sukurs ypatingą atmosferą. Jei turite kieme kubilą ar baseiną, primėtykite žiedlapių ten.

2. Išsinuomokite kambarį viešbutyje ir primėtykite rožių žiedlapių į ten esančią sūkurinę vonią. Nepamirškite užsakyti šampano. Po tokios nakties jūsų santykiai neabejotinai pagerės.

3. Rožių žiedlapiais nuklokite visą lovą. Tai senas, bet patikimas būdas padaryti staigmeną savo antrajai pusei.

4. Įdėkite žiedlapių į ventiliatoriaus vidų. Kai kartu gulėsite lovoje, įjunkite ventiliatorių ir mėgaukitės rožių žiedlapių „lietumi“. Tai jūsų antrajai pusei neabejotinai bus maloni staigmena.

5. Primėtykite žiedlapių nuo lauko durų iki miegamojo. Ant lov

v
vos palikite savo antrajai pusei dovanėlę, pavyzdžiui, šokolado plytelę ar saldainių dėžutę.

6. „Nuklokite“ rožių žiedlapiais visą valgomąjį stalą ir paruoškite romantišką vakarienę žvakių šviesoje.

7. Apipilkite savo antrosios pusės automobilį rožių žiedlapiais. Ji (jis) tikrai nustebs, kai važiuodamas į darbą pamatys taip papuoštą savo aut

t
tomobilį.