Miesto problemos

Miesto problemos
1.Neišvystitas turizmas ,jeigu Visagine būtu daugiau lankomų vietų, tai jos pritrauktų turistų ir miestas klestėtu ekonomiškai.

2.Mažai darbo vietų, maži atliginimai.Žmonės važiuoja į kitas šalis ieškotis geresnio darbo ir didesnio uždarbio.Šiai problemai išspręsti ,galima pastatyti daugiau fabrikų.

3.Miškas aplink Visaginą yra labai užterštas,kaip ir ežeras.Mišką gali tvarkyti moksleiviai ,nes kai tvarko šlavejai moksleiviai negerbia jų triūso .Ežere maudosi ne tik žmonės ,bet ir jų augintiniai .Ežera galima išvalyti į jį įleidus specialius augalus , kurie surenka visus nešvarumus.Metalinius ir didelius guminius daiktus gali surinkti narai (Visagine yra tokie narai).

4.Kita nemažiau svarbi problema yra išmyndžiotos klumbos bei žolė.Problemos sprendimas:mokyklose per darbų pamokas berniukai gali pagaminti aptvarėlius,o merginos gali užsėti klumbas gėlėmis bei žole.

5.Dauguma namų sienų yra išpaišytos.Tam ,kad jaunimas galėtu išreikšti savo fantaziją bei talentą ,jiems galima leisti ispaišyti metalo lauže esančias mašinas,netgi galima būtu surenkti jiems konkursų.

6.Gyventojai savo naminius gyvunėlius vedžioja prie pat namų ant klumbų .Tam ,kad to nebūtų galima įvesti griežtas baudas.Arba kaip kitose valstybėse , savo gyvūnėlio išmatas rinkti i maišelį ir išmesti i šiukšlių dėžę.

7.Miestas yra gražus ir jaunas ,galima būtų pagalvoti net idialus ,tačiau Visagine nėra parkų.Pvz. ten kur dabar yra smėlis (tarp mokynių vadinama ši vieta пустырь) ,galima butu padaryti suoliukus išbetonuoti takelius ,užsėti žole ir aptverti.Tai būtų puki vieta pailsėti ir pasigrožėti miesto grožiu.

8.Mieste yra labai daug konteinerių ,kurie yra išverčiami .Tai kelia pas gyventojus bei turistus dideli nepasitenkinimą bei pasibjaurėjimą.Konteinerius reikėtu atremontuoti ir gerai įtvirtinti ,kad paprastas žmogus negalėtų jo atidaryti arba išversti.

9.Visaginiečiai yra pripratę šiukšles mesti ant žemės ,mes manome ,kad šiūkšledėžės turi stovėti ne tik miesto centre ,bet ir kitose jo dalyse.Reikėtu priimti įstatyma ,kad už šiukčliavimą žmonės būtų baudžiami piniginėmis baudomis.

10.Dviračių takeliai yra pasenę ir jais nepatogu važinėti.Juos reikėtu atremontuoti.

11.Visaginas pasižymi gamtos grožiu,bet miške nevisur yra takeliai.Miškuose reikėtu padaryti daugiau takelių,bei laužaviečių.Šiuo metu ne visos laužavietės yra tvarkingos ,dažnai kila gaisrų.

12.Jeigu atdarytu daugiau gamyklų ,tai atsirastų ne vien darbo vietų ,bet ir galima būtu pabaigti miesto statybas.

13.Labai svarbi problema yra ta ,kad namai po truputi pradeda įrti, tie kas gyvena pačiuose aukščiausiuose namo aukštuose nuolat kenčia ,nuo to,kad jų lubas tvindo ištirpęs sniegas arba net lietus.Dar namai įrtsa ,įrsta balkonai bei namo siūlės.

14.Visagino keliai yra labai blogi,nors kiekvienais metais juos remontuoja.Mes manome ,kad reikėtu padaryti gerą gatvių remontą.

15.Kai kuriose gatvėse veikia tik keli žibintai,tuo tarpu kiti yra sulaužyti arba perdegusi lemputė.Reikėtu pataisyti juos,istatyti naujas lemputes.

16.Daugumai mokyklų reikalingas remontas ,nes vaikams yra nepalankios sąlygos mokyits.Mokykloje vaikai gadina savo sveikata ,o paskui negali normaliai dyrbti ir gyventi.

17.Mieste veikia tik vienas autobusas kuris labai dažnai važiuoja į stotį ,o ne aplink miestą .Šiai problemai išspręsti reikia išnuomoti dar vieną autobusą kuris važinėtu aplink miestą.

18.Problema kuri yra labai aktuali yra alchogolis .Prie pat kino teatro yra smukle kurioje žmonės prisigeria,o paskui miega ant laiptų.Tai kelia neigiamas emocijas gyventojams bei turistams.Reiktu uždrausti gerti viešose vietose.Pareigūnų turėtu būti gatvėse daugiau.tai užtikrintu gyventojų saugumą.

19.Yra daug rūkančių žmonių , ne tik suaugusių,bet ir nepilnamečių.Reikėtu uždrausti rūkyti viešose vietose .O smulkesnes parduotuvėles reikėtu dažniau tikrinti ,kad jie nepardavinėtu alchogolio bei tabako gaminių nepilnamečiams.

20.Mieste yra labai mažai vietų kur ima nueiti jaunimui pasilinksminti.Diskotekos veikia tik savaitgaliais ir tai už pinigus.

21.Taipogi mieste yra tik dvi naujos stiklinės stotelės .Kodėl negalima tokios visur įrengti??? Miestas atrodytu gražiau .O senas nereikalingas stoteles reikėtu išgriauti.