Kaip priversti vyrą parašyti jums?

Turbūt ne paslaptis, kad vyrai ir moterys turi skirtingus požiūrius į pažintis. Vyrams labiau artimas yra regimas moters įvaizdis, tuo tarpu moteris labiau užburia vyrų mokėjimas gražiai šnekėti. Tokie patys požiūriai lieka ir internetinėse pažintyse , taigi aš pabandysiu iš vyriškos pusės papasakoti kelis esminius dalykus, kuriems mes paprastai sunkiai atsispiriame.

Viena nuotrauka nusako daugiau nei 1000 žodžių – arba, geriau vieną kartą pamatyti, negu 1000 kartų išgirsti. Taip, nuotrauka yra pagrindinis dalykas į kurį mes visų pirmą atkreipiamame dėmesį. Didelė tikimybė kad patikus nuotraukai, mes perskaitysime jūsų aprašymą apie save ir parašysim jums. Bet jeigu nuotraukos nėra, atrodo lyg mergina būtų užsidariusi savyje ir bijotų save parodyti kitiems.

Nebijokite nuoširdžiai apie save parašyti. Žmogaus “trumpai apie save” aprašymas yra antras svarbus žingsnis naujos pažinties link. Geriausia jei jis būtų parašytas nuoširdžiai. Galite parašyti ir trumpai (tik ne per trumpai!), bet pasistenkite išdėstyti savo mintis – kokio tiksliau žmogaus ieškote, ką mėgstate, kuo domitės. Ir nepamirškit būti originalios! Juk originalumas mus žavi! Jus, turbūt, taip pat…

Nebijokite pradėti pirmos! Mums tikrai patinka gauti laiškus ar kad ir trumpas žinutes iš Jūsų. Juk visi esam žmonės. Tad kartais ir mes, stipriosios lyties atstovai, neįšdrįstam pradėti pažinties pirmi.Tai kodėl gi to nepadarius Jums? Tik nepamirškit perskaityti kolegės Dovilės straipsnį apie pirmą laišką. Juk kas galioja mums, tinka ir Jums. Gerai pasistengusios pirmu laišku mus tikrai sužavėtumėte labiau, nei mes Jus.

Gero susirašinėjimo!

Comments are closed.