Kaip priversti vyrą parašyti jums?

Turbūt ne paslaptis, kad vyrai ir moterys turi skirtingus požiūrius į pažintis. Vyrams labiau artimas yra regimas moters įvaizdis, tuo tarpu moteris labiau užburia vyrų mokėjimas gražiai šnekėti. Tokie patys požiūriai lieka ir internetinėse pažintyse , taigi aš pabandysiu iš vyriškos pusės papasakoti kelis esminius dalykus, kuriems mes paprastai sunkiai atsispiriame.

Viena nuotrauka nusako daugiau nei 1000 žodžių – arba, geriau vieną kartą pamatyti, negu 1000 kartų išgirsti. Taip, nuotrauka yra pagrindinis dalykas į kurį mes visų pirmą atkreipiamame dėmesį. Didelė tikimybė kad patikus nuotraukai, mes perskaitysime jūsų aprašymą apie e save ir parašysim jums. Bet jeigu nuotraukos nėra, atrodo lyg mergina būtų užsidariusi savyje ir bijotų save parodyti kitiems.

Nebijokite nuoširdžiai apie save parašyti. Žmogaus “trumpai apie save” aprašymas yra antras svarbus žingsnis naujos pažinties link. Geriausia jei jis būtų parašytas nuoširdžiai. Galite parašyti ir trumpai (tik ne per trumpai!), bet pasistenkite išdėstyti savo mintis – kokio tiksliau žmogaus ieškote, ką mėgstate, kuo domitės. Ir nepamirškit būti originalios! Juk originalumas mus žavi! Jus, turbūt, taip pat.

Nebijokite pradėti pirmos! Mums tikrai patinka gaut ti laiškus ar kad ir trumpas žinutes iš Jūsų. Juk visi esam žmonės. Tad kartais ir mes, stipriosios lyties atstovai, neįšdrįstam pradėti pažinties pirmi.Tai kodėl gi to nepadarius Jums? Tik nepamirškit perskaityti kolegės Dovilės straipsnį apie pirmą laišką. Juk kas galioja mums, tinka ir Jums. Gerai

i pasistengusios pirmu laišku mus tikrai sužavėtumėte labiau, nei mes Jus.

Gero susirašinėjimo!

8 thoughts on “Kaip priversti vyrą parašyti jums?”

 1. Jei stipriosios lyties atstovas bijo pasirodyti nuotraukoje ir nieko nenori (nesugeba?) apie save parašyti, tai manau, jis turėtų džiaugtis gavęs laiškelį ir su vieninteliu žodžiu “labas!”

  Reply
 2. Manau, kad nereikia iš karto klijuoti etikečių “nieko nenori”, “nesugeba”. Norui sužadinti ir reikia žengti tą pirmąjį žingsnį, o tada galima vertinti kas ir kaip. Galbūt tas be nuotraukos net nemano, kad kažkas beprotiškai trokšta jį pamatyti ar laukia iš jo romantiškų laiškų 😉

  Reply
 3. Daiva, manau, kad visos anketos be nuotraukų ir užpildytos atsainiai rodo, kad žmogus rimtai neieško antrosios pusės. Vyrai dažnai susikuria tokios anketas dėl visa ko, nors turi merginas. O gal kokia į meilužes pasisiūlys…

  Reply
 4. Sutinku su Tomu, kad tokia tikimybė yra didesnė, kai žmogus neparodo savo veido, nors ir nuotrauka nebepadės, kai asmuo, nurodęs vieną pažinties tikslą, siekia visiškai kitų tikslų. Paprastai ilgesnis bendravimas atskleidžia realią situaciją, o parašyti bet kuriuo atveju galima daug ir labai gražiai.

  Reply
 5. Man taip pat susidarė nuomonė, kad vyrukai greičiau ieško nuotykio, ar dar “vienos atsarginės”, nei rimtų santykių, nes net pirmai parašius arba neatrašo, arba laiškučiai iš penkių žodžių:)bet tai visai nesvarbu, nes tikrai daug visokių įdomių straipsnelių čia randu, taip pat patinka perskaityti kitų nuomones įvairiomis temomis ir savo išsakyti:)

  Reply

Leave a Comment