Tai, ką privalai žinoti, prieš kviesdamas vienišą mamą į pasimatymą!

Susipažinote su vieniša mama? Ji jums labai patinka, jaučiate jai šiltus jausmus ir norėtumėte kurti artimus santykius? Puiku! Tačiau turėkite galvoje, kad santykiai su moterimi, kuri turi vaikų, gali būti šiek tiek kitokie – juk ji turi mažylį, kuriuo privalo pasirūpinti.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pateikia keletą patarimų, ko reikėtų nepamiršti, jei ketinate susitikinėti su vieniša mama.

1. Nebūkite žaidėjas. Šis patarimas svarbu tam, kad būtent jūs neliktumėte įskaudintas. Juk ši moteris kartą jau buvo sukūrusi rimtus santykius, kurie nepavyko, tad gali būti, jog įsipareigoti ji nebenori. Aptarkite jūsų santykių perspektyvas ir įsitikinkite, kad abu ieškote to paties.

2. Nemeluokite. Nepasimetinėkite, kad ji jus domina, jei yra kitaip. Būkite nuoširdus ir būkite savimi, tokiu atveju ji jus įvertins ir greičiausiai mielai pasidalins su jumis savo gyvenimu. Tiesą sakant, nuoširdus ir sąžiningas vyras yra kiekvienos moters svajonė, nesvarbu, ar ji turi vaikų, ar ne.

3. Būkite sąžiningas su jos vaikais. Jūs turite būti nuoširdus ne tik su ja, bet ir su jos vaikais. Nepamirškite, kad vaikai viską jaučia, ir jie greičiausiai kur kas greičiau perpras jūsų apsimestinį meilumą nei jų mama. Jei norite su jais susidraugauti, o to turėtumėte norėti, jei jums rūpi jų mama, turite nuoširdžiai jais domėtis ir tai parodyti.

4. Būkite rūpestingas ir darykite mažytes staigmenas. Vieniša mama tikrai įvertins jūs rūpestį ir mažytes staigmenas. Pasikliaukite savo fantazija ir būkite kūrybingi. Svarbiausia, kad viskas būtų netikėta. Tai nereiškia, kad kas vakarą turite dovanoti jai gėlių. Parašykite jai laišką ar į jos rankinę įdėkite šokoladuką su atvirute – tegul ji žino, kad nuolat apie ją galvojate. Kad ir ką bedarytumėte, prisiminkite, kad geriau mažytės staigmenos ir dėmesio rodymas nei kažkas grandioziško. Paskambinęs paklauskite, kaip laikosi jos mažyliai – ji tai įvertins.

5. Būkite lankstus. Jei susitikinėjate su vieniša mama, turite pasiruošti netikėtumams. Nepamirškite, kad ši moteris turi pasirūpinti ne tik savimi ir kad ant jos pečių užkrauti visi keturi namų kampai. Dėl to reikėtų ją suprasti. Pavyzdžiui, ji gali susitarti su jumis dėl pasimatymo, bet paskutinę minutę jį atšaukti, nes jos mažyliui pakilo temperatūra. Jos prioritetai greičiausiai skiriasi nuo moterų, kurios dar neturi vaikų, tačiau tai nereiškia, kad ji nenori užmegzti santykių su jomis. Tiesiog pasiruoškite būti lankstus.

6. Supraskite jos prioritetus. Jei susitikinėjate su vieniša mama, negalite tikėtis, kad visą laiką jūs būsite svarbiausias jos gyvenime. Tai nereiškia, kad jai nerūpite, tačiau ji turi pasirūpinti ir savo vaiku. Nepaisant to, kad ji ne visada gali rasti laiko jums, būkite jai dėmesingas ir ji tikrai jums atsidėkos meile ir ištikimybe.

7. Pasidomėkite jos dienotvarke. Negalite tikėtis, kad paskambinsite jai dvyliktą nakties ir ji atvažiuos pas jus. Pasidomėkite, kuriomis dienomis ji vaikus nuveža tėvui ar seneliams ir būna viena, o kuriomis laisvalaikį leidžia su vaikais. Derinkitės prie jos dienotvarkės – tai neišvengiama. Beje, pasidomėkite, kada jos vaikai atostogauja pas senelius ar vasaros stovykloje – tai gali būti puikus laikas jums pabūti tik dviese.

8. Kuo anksčiau pasiruoškite aptarti bendrą ateitį. Užmezgę santykius anksčiau ar vėliau turėsite pasikalbėti su savo antrąją puse apie bendrus ateities planus ir ketinimus vienas kito atžvilgiu. Susitikinėjant su vieniša mama šis pokalbis įvyksta šiek tiek anksčiau, juk ji kartą jau patyrusi rimtus santykius, tad greičiausiai santykių perspektyvą norės aptarti anksčiau. Nereikia bijoti šio pokalbio, tiesiog išsakykite savo tikslus jos atžvilgiu, ji pasakys savuosius, ir jūs matysite, ar santykiai tarp jūsų įmanomi.

9. Stenkitės sutarti su jos vaikais. Jei ji jau jus supažindino su savo vaikais, ko gero, jūsų santykiai gana rimti. Daugelis vienišų tėvų savo vaikus su antrosiomis pusėmis supažindina tik tuomet, kai yra tikri, kad šie santykiai turi ateitį. Jei ji jau supažindino jus su savo vaikais, būkite dėkingas už šį pasitikėjimą ir stenkitės susidraugauti su jos vaikais – juk jie yra svarbiausia jos gyvenimo dalis.

10. Jei vaikai jūsų nemėgsta, nenuleiskite rankų. Atmetimas yra normali pirminė reakcija, juk jūs esate tas žmogus, kuris atima jų mamos dėmesį. Nepasiduokite ir žinokite, kad su jais susidraugauti ne tik įmanoma, bet ir labai tikėtina, kad greičiausiai taip ir bus.