Padėkite! Dingo romantika!

Kai tik susipažįstame su antrąja puse, santykiai dažniausiai būna labai romantiški ir intriguojantys. Deja, galiausiai romantiką pakeičia kasdienybė. Jei norite, kad santykiuose neįsivyrautų rutina, reikia šiek tiek pasistengti.

Išlaikyti romantiką santykiuose nėra lengva, tačiau įmanoma. Svarbiausia, nebijokite ieškoti vis naujų būdų, kaip galite tai padaryti. Pateikiame 9 būdus, kaip galite praskaidrinti vienas kito kasdienybę ir išsaugoti romantiką santykiuose.

1. Būkite drąsūs ir kartu ieškokite nuotykių. Jei norite išsaugoti romantiką santykiuose, ieškokite naujų dalykų, kuriuos galėtumėte išbandyti kartu su savo partneriu. Nueikite pažaisti biliardą, išmokite nardyti, o gal nuvažiuokite paslidinėti. Stenkitės daryti tai, ko dar niekada nedarėte.

2. Sukurkite jam (ar jai) eilėraštį ar dainą, bent jau parašykite meilės laišką. Tik nesakykite, kad negalite to padaryti. Galbūt netapsite pasaulinio lygio poetu, tačiau mylimas žmogus tikrai įvertins jūsų pastangas. Tai labai romantiškas poelgis. Tai vienas iš patikimų būdų parodyti, kad jūs jį (ar ją) mylite.

3. Nueikite kartu pašokti. Nusiveskite savo antrąją pusę į naktinį klubą ar kitur pašokti. Galbūt taip ir neatrodo, tačiau iš tiesų šokis – labai intymus veiksmas. Bent vieną vakarą skirkite tik vienas kitam.

4. Pažaiskite žaidimą drąsa arba tiesa. Pasidalinti paslaptimis gali būti ne tik įdomu, bet ir romantiška, juk paslaptys visada intriguoja. Tik nesakykite, kad ir taip viską apie jį (ar ją) žinote. Daugelis mano, kad žino viską apie savo antrąją pusę, tačiau galite nustebti supratę, kad toli gražu yra daug dalykų, kurių dar nežinojote. Šis žaidimas ne tik išblaškys nuobodulį jūsų santykiuose, bet ir suartins.

5. Paruoškite romantikšą vakarienę kartu! Puiku, jei sumanėte nustebinti savo antrąjąj pusę romantiška vakariene. Tačiau gaminti romantišką vakarienę kartu juk kur kas smagiau! Bendra veikla jus suartins. Be to, turėsite progą sužinoti, kaip jūsų antrajai pusei sekasi suktis virtuvėje.

6. Dovanokite dovanas. Nereikia pirkti brangių dovanų, jei norite parodyti savo antrajai pusei, kaip jį (ar ją) mylite. Kartais netikėtai įteikta smulkmena gali suteikti daug džiaugsmo. Pavyzdžiui, nupirkite savo mylimajam ar mylimajai šokolado plytelę (jei įprastai to niekada nedarote, ji tikrai nustebs).

7. Stenkitės nustebinti savo antrąją pusę. Kad ir ką darytumėte, visada stenkitės nustebinti savo antrąją pusę. Žinoma, jūsų staigmenos turi džiuginti.

8. Vėl eikite į pasimatymus. Pakvieskite savo antrąją pusę į pasimatymą. Nueikite ten, kur buvote per pirmąjį pasimatymą, prisiminkite, kokie aistringi buvote.

9. Pasakykite netikėtą komplimentą. Dažnai pasitaiko, kad nepasakome antrajai pusei to, kas mums labai patinka. Galbūt ji jums labai graži ką tik išėjusi iš vonios? Galbūt jis jums atrodo žavus, kai keičia automobilio ratus? Sakykite pačius keisčiausius pasaulyje komplimentus, skirtus tik jam (arba jai).

Comments are closed.