Egoizmas griauna santykius

269 0

Sakoma, kai pora susituokia, netampa vienu žmogumi ir turi rūpintis ne tik šeima, bet ir savimi. Tačiau kai asmeninės laisvės atsiranda per daug, šeima pradeda griūti. Jei norite išsaugoti santykius, turite kovoti su egoizmu.

Nėra pasaulyje žmogaus, kuris nebūtų nors šiek tiek egoistas. Egoizmas gali padėti siekti karjeros ir asmeninių tikslų, tačiau asmeniniams santykiams dažniausiai (o gal ir visada) labai kenkia.

Harmoningi santykiai reikalauja daug pastangų. Deja, ne visada atsiranda noro stengtis. Gyvename kaip mums geriau, siekiame to, kas mums naudingiau ir norrime, kad viskas būtų taip, kaip mes įsivaizduojame. Jeigu sutuoktinis pasielgia ne taip, kaip tikimės, šeimoje kyla konfliktų. Barnių metu liejasi emocijos, kai vis garsiau šaukiama, „koks tu blogas“ ir „ko aš noriu“.

Pabandykite situaciją apversti aukštyn kojomis. Pagalvokite apie tai, koks esate jūs ir ko nori jūsų sutuoktinis. Santuoka – tai atsakomybė, todėl jeigu jau žengėte šiuo keliu, turite išmokti laviruoti tarp to, ko reikia tik jums ir ko reikia jūsų šeimai. Pravartu pagalvoti ne tik apie savo laimę, bet ir ką padaryti, kad sutuoktinis būtų laimingas.

Stenkitės niekada nestoti į gynybinę poziciją. Kai manote, kad ginate save, iš tiesų ginate savąjį „ego“. Pagalvokite, kiek kartų jūs stengėtės nepripažinti dalykų, kurie svarbūs jūsų partneriui. Jei jūsų mylimojo nuomonė nesutampa su jūsų įsivaizdavimu, tai dar

r nereiškia, kad jis turi daryti taip, kaip norite jūs. Jis turi svajonių, o jūs turėtumėte padėti jam jas realizuoti (b. . .

Join the Conversation