7 priežastys, kodėl santykiai per atstumą gali būti ilgalaikiai

Daugelis žmonių netiki, kad santykiai per atstumą gali būti ilgalaikiai ir stengiasi įžvelgti tokių santykių minusus. Tačiau ilgalaikiai santykiai turi ir pliusų. Pateikiame 7 priežastis, kodėl santykiai per atstumą gali būti ilgalaikiai.

1. Ilgiau išlieka susidomėjimas. Tiesą sakant, santykiuose per atstumą kur kas ilgiau išlieka intriga ir susižavėjimas vienas kitu. Taip yra pirmiausia todėl, kad jums nereikia kasdien matyti partnerio trūkumų.

2. Nesijaučiate kontroliuojami. Viena iš priežasčių, kodėl santykiai per atstumą gali trukti ilgai, yra ta, kad palaikydami ryšius per atstumą jaučiate laisvę. Galite bet kada susitikti su draugais, eiti į vakarėlius ir tuo pat metu turėti porą. Pripažinkite, kad palaikydami santykius per atstumą esate kur kas laisvesni.

3. Vertinate kartu praleistą laiką. Paprastai mes pamirštame vertinti šalia esantį žmogų, kurį matome kiekvieną dieną. Jei su mylimuoju susitinkate retai, tikrai vertinate su juo praleistą laiką ir stengiatės nesipykti dėl smulkmenų.

4. Labiau palaikote vienas kitą. Jei bendraujate retai, ne tik vertinate vienas kitą ir kartu praleistą laiką, bet ir vienas kito nuomonę, taigi kur kas labiau stengiatės palaikyti vienas kitą.

5. Taip svarbu tai, kad santykiuose per atstumą partneriai dažniausiai daugiau bendrauja. Taip, tai skamba labai paradoksaliai, tačiau patys pagalvokite, kaip dažnai pasikalbate su savo partneriu, kai jis yra namuose ir kai yra kur nors išvykęs. Juk kai jis (ji) yra išvykęs, kalbėdami telefonu išklausinėjate kiekvienos smulkmenos. Galbūt tai yra priežastis, kodėl tolimųjų reisų vairuotojai laimingai gyvena šeimose.

Comments are closed.