7 priežastys, kodėl santykiai per atstumą gali būti ilgalaikiai

647 1

Daugelis žmonių netiki, kad santykiai per atstumą gali būti ilgalaikiai ir stengiasi įžvelgti tokių santykių minusus. Tačiau ilgalaikiai santykiai turi ir pliusų. Pateikiame 7 priežastis, kodėl santykiai per atstumą gali būti ilgalaikiai.

1. Ilgiau išlieka susidomėjimas. Tiesą sakant, santykiuose per atstumą kur kas ilgiau išlieka intriga ir susižavėjimas vienas kitu. Taip yra pirmiausia todėl, kad jums nereikia kasdien matyti partnerio trūkumų.

2. Nesijaučiate kontroliuojami. Viena iš priežasčių, kodėl santykiai per atstumą gali trukti ilgai, yra ta, kad palaikydami ryšius per atstumą jaučiate laisvę. Galite bet kada susitikti su draugais, eiti į vakarėlius ir tuo pat metu turėti porą. Pripažinkite, kad palaikydami santykius per atstumą esate kur kas laisvesni.

3. Vertinate kartu praleistą laiką. Paprastai mes pamirštame vertinti šalia esantį žmogų, kurį matome kiekvieną dieną. Jei su mylimuoju susitinkate retai, tikrai vertinate su juo praleistą laiką ir stengiatės nesipykti dėl smulkmenų.

4. Labiau palaikote vienas kitą. Jei bendraujate re. . .

Join the Conversation

1 comment

  1.    Reply

    Bet čia kaip užlenkė :DDD Furistų žmonos laimingiausios :DDD NESĄMONĖ, “furistų žmonos” iš mano pusės draugų kur siekia tikrai dešimtis, dažniausiai pasitaiknačios vienadieniam seksui rūšis. Bl varo į kairę jos kaip turi būti. Bet aišku yra normalių kurie bendrauja per atstumą :)))

×
×