Tegyvuoja meilė!

Sveiki, mielieji! Man jau kaista skruostai pagalvojus, kad nuo ryt pradėsim švęsti meilės dieną.

Džiaugiuosi Jūsų aktyvumu rodant norą dalyvauti renginyje. Kuo daugiau dalyvių, tuo daugiau pažinčių ir tuo didesnė tikimybė atrasti žmogų, kuris Jums būtų brangus. Juk retai vienoje vietoje būna tokia didelė koncentracija žmonių, turinčių tokius pačius interesus kaip ir Jūs.

Instruktažas visiems užsiregistravusiems:

  • pabaikite darbus anksčiau ir neskubėdami susiruoškite vakarėliui;
  • neužmirškite pasipuošti raudonai; Raudonas aprangos kodas bus “užskaitomas”, jei apsirengime DOMINUOS raudona spalva – raudonos kelnės ar sijonas, raudona palaidinė ar megztinis. Na dar galite plaukus nusidažyti raudonai, viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos;
  • tie, kurie iškuitė savo rūbų spintas ir nerado aistros spalvos drabužėlio, keliaukite į gėlių parduotuvę ir čiupkite raudoną rožę;
  • neužmirškite pasipuošti, juk tai Jūsų šventė, Jūsų Valentino diena;
  • po mūsų vakarėlio Universiteto Pub kavinėje bus diskoteka, kurioje galėsite pasilikti, pasišokti ir linksmai pratęsti vakarą;
  • svarbiausiai neužmiršti šypsenos, geros nuotaikos ir aktyviai dalyvauti mūsų programoje, nes pastebimi drąsiausieji ir garsiausieji, kaip taisyklė.

Na ir pabaigai – būkite savimi, kad ir koks Jūs, esate laukiamas mūsų vakarėlyje.  Juk taip norisi susitikti su savo likimo broliais, kurie taip pat ieškosi antrosios pusės, kurie turi įvairios gyvenimiškos patirties ir gali su jumis tuo pasidalinti. O mes savo ruožtu džiaugiamės Jus pakviesdami į vakarėlį, kuris tik dar kartą įrodo, kad už žinučių baltame fone ir už kompiuterio monitorių sėdi žmonės, kurie nori susipažinti, bendrauti bei atrasti.

Valentino diena

Negaliu sakyti, kad man Valentino diena būdavo ar yra labai didelė šventė, bet norom nenorom visgi liūdna būdavo ją sutikti vienai. Dažniausiai visi vakarėliai būdavo organizuojami porelėms, o vieniši likdavo nuošalyje ir greičiau ne švęsdavo, o gedėdavo arba ignoruodavo šią dieną.

Dabar norime viską apversti aukštyn kojomis, o galbūt ir užbėgti įvykiams už akių, kad rastumėte žmogų, kuris Jus suprastų, su kuriuo Jums būtų įdomu ir malonu bendrauti. Su kuriuo galėtume sutikti meilės dieną romantiškai ir kas padėtų Jums nesijausti vienišiems. O net jei vakarėlyje kažkas ir nesuras antrosios pusės, tikrai sutiks kompanionų, kurie norės atšvęsti Valentino dieną kartu – viengungiškai arba moteriškai, trankiai, linksmai, paprastai, jaukiai ar kaip kam patinka. O galbūt kartu leisitės į medžioklę vienišų širdžių? Kas žino?…

Galbūt aš žuvusi romantikė, bet tikiu meile iš pirmo žvilgsnio ir tikiu atsitiktinumais. O tiems, kas patiki ir fortūna nusišypso dažniau… Taigi galbūt rytoj Jūs su fortūna juoksitės ir švesite meilės ar bent susižavėjimo triumfą?

Vyrai ir moterys

Įdedu nuostabią nuotrauką, kuri tikrai įamžina daugelio moterų svajones – princas ant žirgo su meile ir geismu lekia pas tave, nori nukloti kelią rožėmis, nustebinti, pralinksminti, suvilioti ir užkariauti tavo širdį. Tad vyrukai, pasitempkite ir žingsniuokite į renginį, kur Jūsų lauks žavios damos su gundančiais žvilgsniais ir jautriomis sielomis. Nebijokite užšnekinti silpnosios lyties atstovės, kuri Jums krito į akį, ir parodyti jai savo dėmesį. Geriau jau gailėtis (o gal ir ne), to, ką padarei, nei graužtis dėl to, ko neišdrįsai. Nes moterys, kaip taisyklė, laukia iniciatyvos iš vyriškosios pusės ir nori būti užkariaujamos.

O moterims linkiu pasipuošti, pasipustyti sijonus, pasikalti kulniukus, pasidaryti naują šukuoseną ir nusilakuoti nagus, pakelti galvą į viršų ir ateiti su spindinčiomis akimis ir dideliu noru susitikti su savo būsimąja meile arba tiesiog nusiteikti gerai praleisti laiką.

Norime sukurti šventę Jūsų širdyse. Ir tai ne tušti žodžiai, o jausmų išraiška, kupina nuoširdumo ir meilės savo darbui.

Jei nespėjai prisiregistruoti…

Na, o tiems, kurie nespėjo prisiregistruoti, kam neliko laisvų vietų, galbūt tai ženklas, kad per retai lankotės savo anketose ir paleidžiate taip kartais savo laimę. Juk viskas Jūsų rankose! Bet kokiu atveju nenusiminkite, DarniPora.lt vakarėlių tikrai dar bus ir būtinai susimatysime, jei parodysite iniciatyvą.

Taip pat visada išskėstomis rankomis laukiame Jūsų pasiūlymų, kokių renginių Jūs norėtumėte ir viską, kas tik įmanoma ir yra mūsų valioje, stengiamės realizuoti. Labai mėgstu organizuoti vakarones ir visada esu UŽ įdomias idėjas.

Svaiginantys gėrimai , šokiai, linksmybės ir puiki kompanija! Oi laukiam laukiam!!!!Raudona raudona raudona….

Kris

Comments are closed.