Tepam slides… ir nuo kalno

Artėja tamsus ir žvarbus žiemos sezonas… Kad gyvenimas būtų linksmesnis nusprendėme pasimėgauti žiemos teikiamais privalumais. Atsižvelgdami į DarniPora.lt narių pageidavimus slidinėt, nutarėme keliaut i Čekiją, kad nebūtų labai brangu ir gautume gero laiko slidinėdami.

Užmanymas reikalauja savaites atostogų, kurias norint tikrai nesunku susiplanuot. Reikalingas tik didelis noras, o jau visi kiti rūpesčiai po to…

Kelionė planuojama 2009 sausio 30- vasario 8 dienomis.
Manau kad tikrai atsiras linksmų ir įdomių žmonių, kuriem slidinėjimas ir bendravimas geroj kompanijoj atrodo turiningas laiko leidimas.
Jei ir tu vienas(a) tų – tai lekiam kartu. Jei nesi DarniosPoros.lt narys- tai ne problema. Gali važiuoti visi norintys, tik svarbu spėti laiku užsiregistruoti.

Ta proga, kad jau užsiminiau apie slidinėjimą, tai radau linksmą mintį apie mokinimąsi leistis nuo kalno:
Kalnų slidinėjimo instruktorius aiškina savo mokiniams: „Mūsų pamoka bus iš trijų dalių. Pirmiausia mokysimės atsistoti ant slidžių. Po to mokysimės nusileisti nuo kalno. Ir galiausiai mokysimės vaikščioti su ramentais.“

Nors aš slidinėsiu antrą kartą ir manau vėl vartysiuos kaip kulverstukas, bet tikiuosi trečio punkto pavyks išvengti!…
Kalbant rimtai, tai saugumas eina pirma, o po to tik linksmybės. Taip kad linksminsimės, bet ir blaivo proto visiškai nepamesim.