Tepam slides… ir nuo kalno

Artėja tamsus ir žvarbus žiemos sezonas. Kad gyvenimas būtų linksmesnis nusprendėme pasimėgauti žiemos teikiamais privalumais. Atsižvelgdami į DarniPora.lt narių pageidavimus slidinėt, nutarėme keliaut i Čekiją, kad nebūtų labai brangu ir gautume gero laiko slidinėdami.

Užmanymas reikalauja savaites atostogų, kurias norint tikrai nesunku susiplanuot. Reikalingas tik didelis noras, o jau visi kiti rūpesčiai po to.

Kelionė planuojama 2009 sausio 30- vasario 8 dienomis.

Manau kad tikrai atsiras linksmų ir įdomių žmonių, kuriem slidinėjimas ir bendravimas geroj kompanijoj atrodo turiningas laiko leidimas.

Jei ir tu vienas(a) tų – tai lekiam kartu. Jei nesi Darn niosPoros.lt narys- tai ne problema. Gali važiuoti visi norintys, tik svarbu spėti laiku užsiregistruoti.

Ta proga, kad jau užsiminiau apie slidinėjimą, tai radau linksmą mintį apie mokinimąsi leistis nuo kalno:

Kalnų slidinėjimo instruktorius aiškina savo mokiniams: „Mūsų pamoka bus iš trijų dalių. Pirmiausia mokysimės atsistoti ant slidžių. Po to mokysimės nusileisti nuo kalno. Ir galiausiai mokysimės vaikščioti su ramentais.“

Nors aš slidinėsiu antrą kartą ir manau vėl vartysiuos kaip kulverstukas, bet tikiuosi trečio punkto pavyks išvengti!.

Kalbant rimtai, tai saugumas eina pirma, o po to ti ik linksmybės. Taip kad linksminsimės, bet ir blaivo proto visiškai nepamesim.

7 thoughts on “Tepam slides… ir nuo kalno”

  1. Visai geras sumanymas. Idomu tik butu suzinoti, kas dar ten planuoja vaziuoti. Nes viskas dazniausiai priklauso nuo kompanijos:)

    Reply
  2. Nieko nera nuostabesnio uz buvima kalnuose,patyti apsnigtus kalnus,be galo melyna dangu ir zinoma ciuozti slidemis:)tai darau jau daug metu ir geresnio poilsio neisivaizduoju(nors patinka ir kitokie laisvalaikio leidimo budai),taigi linkiu kas dar nesat buve,butinai pameginti.Paprastai beveik visi vel grizta i kalnus.Sekmes.

    Reply
  3. Percocet Myspace Layout Xanax Bars Xanax Pharmacia Upjohn . Xanax Lasik Valium And Heart Rate Xanax Online How Long Does 10mg Xanax Stay In Your System How Much Xanax Is A Cocaine Overdose Vergoeding Xanax Rap Xanax Bars . Xanax Hppd Overnight Gourmet Xanax And Mushrooms Xanax Overdose buy xanax no rx. Buspar And Xanax For Anxiety Disorder Valium Walgreens Xanax Footballs Xanax Bars Clips What Does Generic Xanax Bar Look Like .

    Reply

Leave a Comment