Vestuvės vestuvės vestuvės!!!

Jau keletą kartų buvome užsiminę apie dar vienas porelės, susipažinusios DarniPora.lt svetainėje, vestuvės! Man pačiam, tiesa, dar prieš vestuves, teko pabendrauti su jaunavedžiais Jolanta ir Gintaru. Jie pasirodė esanti labai graži ir įdomi pora…

Beje šios poros, kaip vėliau prisipažino Gintaras, jau galėjo ir nebūti, nes jaunikis virš dvejų metų buvo auksinis DarniPora.lt narys, bet taip ir nesutikdavo savo išrinktosios. Netgi manė, kad dalyvavimas mūsų bendruomenėje tebuvo bergždžias reikalas ir buvo besirengiąs mygti mygtuką „Išsiregisruoti“. Bet, kaip dažniausiai ir būna, likimas gražiąją žmoną padovanojo, kai jis to mažiausiai tikėjosi… Bet šįkart mes ne apie netikėtumus!

Mano susitikimas su porele nebuvo vien interviu tikslais. Tiesiog šįkart nusprendėme porelei padovanoti kokią nors šaunią dovaną. Po visai neilgų svarstymų nusprendėme, kad mūsų dovana galėtų būti kokių nors labai profesionalių fotografų paslaugos, kad šie įamžintų gražiausias vestuvių akimirkas ir jaunavedžių švytinčius veidus pačiose gražiausiose nuotraukose. Būdamas reklamos ir renginių projektų vadovas, panaršiau po savo kontaktų knygutes, kuriose buvo daugybė kontaktų… Dar keletas skambučių… Keletas labai gerų rekomendacijų apie geriausius iš geriausių fotografus…

Ir štai jau ir susitikimas, kuriame be manęs, Jolantos ir Gintaro dalyvavo du labai šaunūs www.fotogidas.lt fotografai – Jonas ir Julius. Šias vestuves fotografuoti apsiėmė Jonas, norėdamas pasitelkti savo ilgametę fotografavimo patirtį ir geriausiai kaip tik įmanoma nutraukose įamžinti jaunųjų šėliones. O ir liežuvį Jonas turėjo ilgą! Kaip žinia geras fotografas ne tik gerai fotografuoja, bet privalo būti ir labai iškalbus ir kūrybingas.

Vestuvės, pasak Jono, buvo itin šaunios, įdomios ir su daugybe pramogų ir pramogėlių. Kartais net fotografas nerasdavo sekundėlės vienam ar kitam papozuotam kadrui! Tačiau Jonui tai tikrai nesutrukdė ir jis sugebėjo parodyti tai, ką geriausiai moka! O kad būtų mažiau kalbų, siūlau pasižiūrėti Jono padarytas nuotraukas. Neabejoju, kad jos Jums patiks, mielieji!

Viena žinau… Kai bus mano vestuvės, pirma vieta, kurioje apsilankysiu ieškodamas fotografo bus www.fotogidas.lt… O Jūs?