Dirbu su vienu vaikinu, kuris man labai prie širdies, bet jis turi merginą. Tačiau matau, kad jam patinku. Kaip man pasielgti: jį pamiršti ar bandyti užkariauti jo širdį?

Jums patrauklus vaikinas nėra vedęs. Kiek jis isipareigojo merginai, su kuria bendrauja, neaišku: gal ji jo draugė, gal pažįstama, gal sužadėtinė. Nėra itin keblu paklausti vaikino, kas jį sieja su "jo mergina". Mylintis drąsiai patvirtins savo jausmus. Norintis naujos pažinties pasakys, kad jie "tiesiog draugai". Tada ir nuspręsite, kaip toliau bendrauti. Sėkmės.

7 thoughts on “Dirbu su vienu vaikinu, kuris man labai prie širdies, bet jis turi merginą. Tačiau matau, kad jam patinku. Kaip man pasielgti: jį pamiršti ar bandyti užkariauti jo širdį?”

 1. bendraudama su vaikinu ji skaudziai izeidziau,jis nutrauke santykius parasydamas atsisvrikinimo zinute,taciau vis mane terorizuoja is anioniminio nr,zeidzia,tyciojasi,bet kartu pastebiu kad ir neabejingas man, nes daznai paskambina bei tyli,esu tikra del sito ,jis skorpionas,as mergele,kaip galetumet paaiskint toki jo elgesi..aciu

  Reply
 2. Mano nuomonė,vaikino elgesys,kaip ir daugelio kitų,jis jūsų dar negali pamiršti,tai bent rašinėja,aš jūsų vietoje viską gražiai išsiaiškinčiau ir ištrinčiau jo numerį ir visą kas su juo mus jungė,nereikia klausytis užgauliojimų ir taip neskaudinti kito žmogaus,juk visi mes turime jausmus.Manau jis įžeidinėdamas jus ir pats kenčia.Linkiu viską tolerantiškai apsvarstyti ir nutarti tolimesnius santykius.

  Reply
 3. Manau, kad vaikinas elgiasi labai neatsakingai: neivertines savo jausmu nutraukia santykius, po to dar pradeda skambinti, tyleti, izeidineti. Labai nebrandu. Vaivos vietoje, negalvociau apie tolimesnius santykius su taip besielgianciu.

  Reply
 4. Po ketverių metų draugystės, pasakiau draugui, kad toliau bendrauti nebenoriu ir nutraukiu draugystę. Per draugystės laiką daug kartų pykomės ir skyrėmės, bet vis taikėmės, nes abu tikrai nuoširdžiai mylime vienas kitą. Abu esame nebe jauni – tarp penktos ir šeštos dešimties. Jis nesupranta kaip galima nutraukti mūsų draugystę, užbraukti visus tuos buvusius metus, prašo draugauti su juo,žada, kad viską dėl manęs padarys ir tuo pačiu klausia kodėl aš jį taip kankinu(nes jis labai pergyvena, geria raminančius vaistus ir alkoholį). Aš esu galutinai apsisprendusi, nes buvo daug nepagarbos iš jo pusės man kaip žmogui, nors žinoma buvo ir daug gražių akimirkų. Kaip toliau elgtis šioje situacijoje, kad gražiai užbaigti mūsų santykius?

  Reply
 5. Paskaičiusi pradžią istorijos tai mintis ir pasakymas mano būtų toks, laikas ir likimas sudėsto kas , su kuo , ir kada turi būti 🙂 Kartais, padarydama sau palankų sprendimą gali sugriauti kito laimę, kai kurios merginos kurioms patinka vaikinas , kuris turi merginą stengiasi jį užkariauti, tačiau , kai nutinka taip, jog tikslą pasiekia, o kita pusė lieka nesuprasta ir įskaudinta 🙂 Patarimas vienas, tas kuris skirtas tau tave suras pats, gal ir jis vaikšto vienišas ir liūdnas ieškodamas tavęs o tu jo 🙂 Susižavėti labai galima greitai bet tai jau reik skirti meilę isimylėjimą simpatiją ir prisirišimą 🙂

  Reply

Leave a Comment