Susipažinau su daug metų už save vyresniu žmogumi. Norėčiau Jam parodyti savo dėmesį, tačiau bijau pasirodyti kaip kokia pametusi galvą paauglė. Kaip elgtis tokioje situacijoje?

Jeigu Jūs patinkate – galite būti ir “pametusi galvą paauglė”. Jei nepatinkate – Jūsų rodomas dėmesys nebus malonus. Manau, kad tai lengvai pajusite. Tikiuosi, kad vyresnis žmogus labiau patyręs ir tolerantiškas, todėl, net jei ką ne taip ir padarysite, dėl vieno poelgio jis nepakeis nuomonės apie Jus.

Tačiau, jei vis dar abejojate savimi ir juo, siūlymas labai paprastas: darykite viską, ką sumanėte, bet darykite lėčiau. Pavyzdžiui, vietoj pasimatymo kas dieną – du/trys pasimatymai per savaitę, vietoj dešimties SMS – dvi arba viena.

6 thoughts on “Susipažinau su daug metų už save vyresniu žmogumi. Norėčiau Jam parodyti savo dėmesį, tačiau bijau pasirodyti kaip kokia pametusi galvą paauglė. Kaip elgtis tokioje situacijoje?”

 1. Ai manau kad cia kazkas netaip jai senis jaunai patinka,turbut tevo neturejo ar tevas mazai demesio skyre… Daugiausiai seni isirenka tik tam kad jis jau gyvenime kazka turi. Jai seni isirinkai tai ir jauna meiluzi susirask…

  Reply
 2. Jei tas zmogus daug vyresnis,jis ir taip be tavo pastangu matys,kad esi pametus prota…Ar jaunesniu maza?

  Reply
 3. Jei tai meilė amžius neriba ir nekreip į tai dėmesio, ką kiti kalba,svarbiausia ką judu galvojate ,jei tai tik išskaičiavimas, nežinau ar tai padarys tave laimingą,čia jau tau spręsti,kiekvienas savaip laimę mato.

  Reply
 4. kai paskaitai kitu zmoniu komentarus tai tikri nepraustaburniai tokias nuomones tegul pasilaiko sau kuo maziau suk galva jei tau gerai tu patenkinta tu myli ji jis tave ko daugiau reikia

  Reply
 5. Man šitaip buvo, tik skirtumas tikrai nemenkas 18 metų. Bet mano gyvenimas būtų tapęs dar man nesuaugus , tapčiau, kažkokia buities moterim.

  Reply

Leave a Comment