5 thoughts on “Susipažinau su vyru. Nuo pat pradžių jam labai patikau…”

 1. ir man nutiko panašus scenarijus. viskas gerai buvo o paskui jis nusprendė,kad yra mažai gyvenime pasiekęs ir yra manęs nevertas. Bandžiau įtikinti,kad taip nėra,kad dar visi pasiekimai priešaky…nepadėjo. tada nusispjoviau ir pamiršau.Kai nebesulaukė mano dėmesio,pradėjo pats rašyti sms,kviesti susitikti. o dabar aš galvoju,kad gal ir tikrai manęs nevertas?

  Reply
 2. labai pažįstama situacija. Bailiai jie. Gal juos reikia susukti į pūkinę antklodę, kad ne duok Dieve, kas blogo nenutiktų. Pamanykit tik išsigando. Dievaži siutas ima. O ką daryti va taip ant ledo paliktai moteriškei??? Muštis į krūtinę ir atgailauti, kad žmogus dingo nei iš šio nei iš to ir net nesiteikė paaiškinti?

  Reply
 3. Labai panaši situacija į maniškę… Bendravom ilgokai, graži draugystė buvo, tačiau kai atėjo laikas pereiti į kitą santykių etapą, vyras išsigando. Tyli. Sako, kad pats nieko nesupranta, savy nesusigaudo, prašo, kad nespausčiau jo, kad bendrautume, kaip bendravę. Jam taip patogu, nereikia įsipareigoti. Kad ir kokius jam stiprius jausmus jaučiu, susimąsčiau.

  Reply
 4. Dažniausiai vyrai bijo rimtų,įpareigojančių santykių,ypatingai po jiems įvykusių skaudžių išsiskirymų (ne vieną tokį pažystų).Jiems nereikia nei vienos,nebent tik pasimylėti.Ir ką jiems padarysi?Aukosi savo brangų laiką,aiškindama,koks yra gražus gyvenimas dviese?NESAMONĖ.Ieškokime TŲ,kurie tikrai ieško sau artimo žmogaus ir nebijo įsipareigoti.Sėkmės visoms.

  Reply

Leave a Comment