Kaip korektiškai paaiškinti 6-eriais metais vyresniam draugui, kad seksas dviejų žmonių santykiuose taip pat svarbus, kaip ir pagarba, pasitikėjimas, dėmesys, pomėgiai ir kiti dalykai. Jo manymu, ir be sekso gyvenime yra ką veikti.

Atsakymas priklauso nuo Jūsų ir Jūsų draugo amžiaus.

Bet jei Jums dar nėra 80-ies, tai galima galvoti:

1. Jūsų draugas mano, kad “ir be sekso yra kas veikti” .

2. Tai reiškia, kad Jūsų santykiai yra draugiški, bičiuliški, kolegiški ir pan.

3. Tai reiškia, jog Jūsų santykiai nėra vienas kitą mylinčių vyro ir moters santykiai.

4. Tai reiškia, kad Jūs turit gerą draugą.

O todėl galit su juo pasitarti, kaip susirasti gerą meilužį ar vyrą.

Jeigu jis ims Jums tuo klausimu patarinėti – džiaukitės draugyste ir nekurkit bendros ateities planų.

13 thoughts on “Kaip korektiškai paaiškinti 6-eriais metais vyresniam draugui, kad seksas dviejų žmonių santykiuose taip pat svarbus, kaip ir pagarba, pasitikėjimas, dėmesys, pomėgiai ir kiti dalykai. Jo manymu, ir be sekso gyvenime yra ką veikti.”

 1. O gal jis turi kazkokiu problemu sutrikusi erekcija ar pan. , gal kitos pakraipos zmogus… , gal turi kita partnere seksui..Galima atvirai pakalbeti ir issiaskinti.

  Reply
 2. tai gal nuobodi esi,guli kaip pripuciama lele be jokiu emociju,jokipo oralo jokiu navarotu…nuo tokiu nuobodybiu greit visi dingsta.

  Reply
 3. Svetlana, koks dar pasisekimas jei sekso nera ??? NESMONE! tai tada kam ieskotis sau gyvenimo partnerio, juk geriau ir patogiau gyventi su tevais. juk su jais nereikia sexo daryti o dvasinis rysys betkokiu atveju bus .

  Reply
 4. Korund parašė truputį su humoro gaidele ,na nieko tokio,jį palikime prie jo pačio minčių,kiekvienas turime teisę parašyti ką galvojame,nieko čia tokio nėra,na o apie seksą rašyti nežinant autorių metų manau būtų nemandagu jų atžvilgiu,nes aš galvoju čia ne jaunų aprašymas,tai kažką sunku ir aptarinėti,gerbiu kiekvieno žmogaus ir pasisakymus ,ir aprašymus,ir gerbiu visų nuomonės,kokios jos bebūtų,mes esame skirtingi,ir mūsų nuomonės skirtingos,o 6 metų skirtumas nėra didelis,nebent garbingame amžiuje,tarp jaunų,nematau problemų.Linkiu sėkmės,geros dienos.

  Reply
 5. JIS AISKU ZYDRAS. O MOTERIS IR SEIMA JAM REIKALINGI KAIP PRIEDANG, KAD KITI NEKLAUSINETU. NORS SIAIP JEI NENORET MYLETIS, GYVENT DRAUGISKAI GALIMA BUTU, BET KNTRYBE KADA NORS TRUKS.

  Reply
 6. Jei draugas pasako, kad viena karta i savaite jau esi seksomane, manau jis tikrai yra impotentas arba homoseksualistas, kuo greiciau toki mesk. Tikrai yra vyruku, kuriems seksas taip yra normalus ir malonus dalykas, kaip pavyzdziui skanus desertas.

  Reply
 7. tai reiskia,kad tas vyriskis gali buti tik geras draugas.Esu patekusi i panasia situacija.Tiesiog vyrai vyresniame amziuje turi erekcijos sutrikimu.Tokiu atveju ji domina tik draugyste.Todel turetu ieskotis tokios moters kuriai sexsas nera aktualus.

  Reply
 8. SA DURNIAI!SEKSAS-TAI DAR NE GYVENIMAS,BET BE JO,GYVENIMO IRGI NERA.IR NEREIKIA SVAICIOTI,GROMULIUOTI KITU MINTIS.TURI GALVA IR GYVENK,O KAS-KA TURI PALIK JIEMS PATIEMS SPRESTI,NELYSK I SVETIMUS PURVINUS APATINIUS,NES ZINOK -DURNA-GLUSA IR BAZNYCIOJ MUSA.JEI TURI PROBLEMU-SUSITVARKYK IR NEKISK SAVO NOSIES TEN,-KUR SUO BY….. NEKISA

  Reply
 9. Man idomu, ar čia Navaitis toks savotiškas ar visi psichologai tokie. Kiek skaičiau jo komentarus, tai tokių abejonių kelia jo kompetencija… Turbūt per daug į politiką žmogus pasinėrė.

  Reply
 10. kaskaip keista kai klausia patarimo i toki absurdiska klausima jei tau uztenka to ka jis gali pasiuliti tai buk su juo jei ne tai mesk per borta ir visa problema,tureti partneri ir gyventi be sekso tai taspats kad medu laizytum per stikla

  Reply
 11. Dėl pono Navaičio kompetencijos čia jau seniai aišku, diplomai žmogaus geru psichologu nepavers… O jums patarčiau kuo greičiau su savo draugu taikiai išsiskirti, pamatysit, kaip palengvės. Labai svarbu, kad jums kartu būtų įdomu ir kad sutaptų abiejų žmonių seksualiniai temperamentai, kitu atveju kažkuris gyvens kęsdamas stiprų nepasitenkinimą, o trintis santykiuose vis didės. Nesakau, kad jūsų draugas yra kažkuo blogesnis, tiesiog vieni yra ramesni, pasyvesni ir, jei seksą prilygintume šokiui, renkasi lėtą valsą, o ne pavyzdžiui laukinę sambą 🙂 Va, paskaitykite: http://www.alfa.lt/straipsnis/11082664/Siek.tiek.laukinio.sekso=2011-04-17_16-47/

  Reply

Leave a Comment