Regis, jau aiškiau, kaip planuoti pasimatymus, kaip vertinti vaikiną, bet kartais planuoji vienaip, o aplinkybės susiklosto kitaip. Kodėl?

Daug kartų bandyta atsakyti į klausimą, kaip patikti, kaip tapti patraukliam ar patraukliai. Nekelia abejonių, jog simpatiška išvaizda bei draugiškas būdas – patikima pasisekimo tarp kitos lyties žmonių prielaida. Tačiau ir gyvenimiška patirtis, ir moksliniai tyrimai liudija, jog atsitiktinės, bet pasižyminčios savais dėsningumais aplinkybės irgi gali atlikti reikšmingą vaidmenį. Tinkamu laiku, tinkamoje vietoje pasirodžiusi paprasta ir nuoširdi mergina sėkmingai nukonkuruos visų pripažintą gražuolę, vienturtę milijonieriaus dukterį.

1 thought on “Regis, jau aiškiau, kaip planuoti pasimatymus, kaip vertinti vaikiną, bet kartais planuoji vienaip, o aplinkybės susiklosto kitaip. Kodėl?”

  1. Deje meilėje nėra recepto , kuris tiktų visiems ir visiems atvejams.Tikra tiesa kad daug ytakos turi aplinkybės ir situacijos.Be to pagal rūbą sutinkam pagal protą palydim.

    Reply

Leave a Comment