Kaip elgtis, jei į pirmą pasimatymą vyrukas ateina išgėręs alkoholio.

Gal pasimatymas jam – kaip mūšis su slibinu. Dėl drąsos ir išgėrė. Jei pasirodė nors kuo įdomus – apie tolesnį bendravimą spręskite po antro pasimatymo.

22 thoughts on “Kaip elgtis, jei į pirmą pasimatymą vyrukas ateina išgėręs alkoholio.”

 1. ka cia ir bekomentuosi,man buvo geriau-atejo visiskai girtas,nelabai paejo-ne ne ,as gerai jauciuos as cia nedaug-tai jo zodziai-tuscias laiko gaisimas su tokiais.

  Reply
 2. o kas cia tokio,gal vyrukas nedrasus tai ir gal biskuti persistenge,padaugino…gal jam taip lengviau kalba uzvesti. svarbu kad geras ir jums patiktu. jus tiek daug reikalavimu prikuriat o paskui dejuojat kad i jus niekas neziuri…turbut tam kad nenorite aplamai teket! o kitiems teisinates kad visi vyrai jums netinkami…

  Reply
 3. turėjau tokį atvejį. alkoholis buvo mūsų pasimatymo dalyvis ir kitais kartais. iš pradžių vaikinas dar laikėsi, bet vėliau nelabai išėjo. kvaila buvau, kad per pirmą pasimatymą pamačiusi jį išgėrusį nepabėgau o gaišau laiką ir tikėjausi, kad viskas pasikeis.

  Reply
 4. As tai siulau tau parasyti sms ir pasakyti ka manai apie jo toki “pasirodyma”. Bet tarp eiluciu nepamirsk, parasyti jog jis tavi traukia… Bet geriau paskambink:)

  Reply
 5. Stai musu lietuviski vyrai – tikri pasimatymu meistrai. Girtas! Na, as nemanau, kad koks vokietis, prancuzas ar italas ateitu girtas! Lietuviai vyrai yra nevykeliai. Puikiai ta patyrusi, net negirti pasimatymuose nieko nesuvokia kas daros ir nemoka su moterimis bendrauti.

  Reply
 6. Na, ir kategoriskai teskei. Yra lietuviu vyru nevykeliu, bet yra ir puikiu vyru Lietuvoje, kurie moka ir pabendraut, ir komplimenta pasakyt, ir geliu padovanot, ir nuostabu kulinarini sedevra savo moteriai pagamint. Galbut tu tiesiog neleidi jiems atsiskleist, jei iskart eini i pasimatyma su nuostata, kad susitiksi su nevykeliu. Jautrumo linkiu moterims vyru atzvilgiu, ir primenu, kad noredama sutikti puiku vyra pati turi buti ne maziau puiki.
  Sekmes.

  Reply
 7. Liucija, cia esme ne ‘jame’, o ‘visuose juose’ 🙂
  Ir tiesa, kad mes patys pritraukiam tam tikrus zmones savo nuostatom, mintim ir elgesiu.

  Reply
 8. Malonu,Rolandai,kad atsakei,o nuomonės,nei savo ,nei tavo neneigiu.Aš manau viskam yra riba,o jau kaip kas tą ribą supranta,taip ir elgiasi.Malonu susitikti gerą nuoširdų draugą,to nori kiekviena moteris,bet yra ,kaip yra.Sėkmės visiems ieškantiems ir susiradusiems.

  Reply
 9. Kažin, kaip būtų, jei moteris į pasimatymą ateitų akivaizdžiai “pasidrąsinusi”..Oi, nežinau nežianau…
  Jei jau taip moters bijo, nors dar nė nematė, tai gal sveikiau abiem, jei į tą pasimatymą visai neitų?

  Reply
 10. Man ir buvo toks atvejis-atėjo į pasimatymą išgėręs,per pasimatymą išsitraukdavo iš švarko kišenės ,fleškutę,ir keliskart vis ,truktelėjo,iš jos.Pabaigoje pasimatymo nubėgo į vaistinę pirkti protamol uno…Tai buvo brandaus amžiaus vyras,dirbantis vyr.šturmanu žymiose kompanijose…Bendravimas žinoma po to nutrūko…

  Reply
 11. mano manymu ce nieko blogo nera jai vaikinas atejo isgeres o jai prisigeres atejo tai tik biski nekas , pakomentuociau labai paprastai gedijosi vaikinukas ir nusprende isgert kaip sakant ant drasos o kurie ateina prisigere tai labai gedijosi eit kad nesuprato net kada baigt gert kad normaliai atrodytu , vienu zodziu kasdienybe, nieko nauja 😀

  Reply
 12. Teisingai pasakė Liucija: jei mes negerbiam savęs tai tikrai negerbsime ir kitų.:)
  O Indrei tikriausiai reikėtu palinkėti mažiau žiūrėti melodramas meksikiečių, nes vokiečiams aplamai dar iki lietuviu vyru reikėtu pasistengti, o prancūzai: tikriausia Indre nevieno nepažysti nebent sapnuose buvai koki sutikusi. Tai va Indre jei jau sapnuoji tai sapnuok reikę tik džiaugtis už tave, bet rašyk apie savo sapnus ten kur mergaitės apie juos ir pasakojasi, bet ne čia.
  O jei atėjo išgėręs tai išgėręs ką jau padarysi, jei ateis ir per antra pasimatymą toks vadinasi jis ne tau tegul ieško tokios pat kaip ir jis pats išgėrusios, nebent tau tokie patinka.

  Reply
 13. Aš manau, kad moterys kartais per daug reiklios būna ir turinčios labai lakią fantazija, niekada nėjau prisigėręs į pasimatymą, negražu negerbti kito. Jei eini, tai eik su blaivia galva, nebent mergina BABAUSIS 🙂 Tada kuo daugiau gerti, kad tavo akyse ji išgražėtu ir iškęstum tas lemtingas minutes iš pagarbos. Moteris būtų protinga, manau išsisuktu iš tokios situacijos, o kad “varote” ant Lietuvių vyrų, klystate, galite tokiu šedevrų rasti, ir nebus nei panaudoti nei apdergti 🙂 Sėkmės jums mergaitės renkantis savo svajonių partnerį.

  Reply
 14. Prisikvieciau viena zavinga vaikina i pasimatyma, jis atejo po alaus degustacijos (darbines). Dar isgerem ir jau smagus buvo, bet tvarkingai net su taksi iki namu lydejo ir puse kelio atsiprasinejo bei paprase dar vieno susitikimo:)))
  Bet kazkoks labai zavingas jis man pasirode, nors nera rimtas, bet smagu su juo:))

  Reply
 15. ka cia mulkiai rasot ko man eit i pasimatyma jei snapso turiu ar man rūpi kokios moterys tikrai ne nes sie dalykai vienas kitam maiso.tik nepagalvokit kad laku sakau kaip butų jai lakciau,nes pijokas toliau negu butelis nemato.

  Reply
 16. Tesingai Zydrunas pakomentavo!Dar pasakyciau tegul sau teka uz tu prancuzu,italu ir vokieciu ir paskui paraso,kai taps ju vergemis.Jie tik “aktoriai”geresni ir “ciulbet”graziau moka..

  Reply
 17. Audriau,netiesa.As negeriu,kartais tik taure sampano,o pritraukiu stikliuko megejus.Bloga nuo tokiu.Pati esu stiprios valios zmogus,negaliu pakest silpnavaliu!!!

  Reply

Leave a Comment