Neseniai susipažinau su vaikinu ir iškart kritome vienas kitam į akį. Jau per antrąjį pasimatyma pasibučiavome, kasdien bendraujame, viskas klostosi gerai, tačiau ar gali ši draugystė trukti ilgai, kai jausmai įsiplieskė taip staigiai?

Įvertinti, ar žmogus patinka ar ne, pakanka 15 sekundžių. Jei patinka, norima su juo pabendrauti. Įvertinti ar malonu bendrauti pakanka 30 minučių.

Mano nuomone, meilė yra kažkas daugiau nei malonus bendravimas. Todėl sakykite sau, kad Jums tiesiog malonu bendrauti su nauju pažįstamu. O klausimą, ar jus sieja stiprūs jausmai, palikite ateičiai. Džiaukitės šiuo santykių etapu.

5 thoughts on “Neseniai susipažinau su vaikinu ir iškart kritome vienas kitam į akį. Jau per antrąjį pasimatyma pasibučiavome, kasdien bendraujame, viskas klostosi gerai, tačiau ar gali ši draugystė trukti ilgai, kai jausmai įsiplieskė taip staigiai?”

 1. Visa tai-tiesiog staigus įsiplieskimas, tarytum nesvari būsena,kai rodosi,jog radai tau patinkantį ar pan. Tačiau galbūt visa tai pasibaigs išsiskyrimu-gal ne dabar,o pavyzdžiui po metų kitų kaip kad nutiko man. tada ir supranti,jog tai buvo tik susižavėjimas…

  Reply
 2. tai dziaukites, ko gi iskart taip itariai i viska ziurite? toks ispudis, kad bijote buti palaikyta lengvai prieinama ar pan. – sakote “jau per 2 pasimatyma pasibuciavome”-mano manymu, butu keista, jei nebutumete pasibuciave:)

  Reply
 3. man buvo taip pat, susipazinau su vaikinu internetu, iki tol buvom nepzistami ir net nezinojom vienas kito is matymo, apskritai susitikom kaip du visai svetimi zmones.. gal savaite pabendravom internetu ir kilo mintis susitikti, galvojau siaip susitiksim kelis kartus ir tiek, nors bus ka veikti, nes tikrai neziurejau i ji kaip i savo antra puse ir net nepatiko jis man,gal kazkiek is bendravimo, draugiskas, kalbus.. kai tik ji pamaciau ta pacia sekunde pakeiciau nuomone!! po pirmo pasimatymo supratau, kad as noriu ji matyti visada salia saves, kazka tokio neiprasto pajutau savyje.. jis taip pat negalejo pamirsti kaip isvydo pirma karta mane.. taip pat greitai nuskubejome, per natra pasimatyma jau susipazinau su visa jo seima ir draugais..viskas vyko labai greitai, ir tuo paciu jautesi toks nerimas, negi viskas taip greitai ir baigsis kaip prasidejo???.. bet deja ne, mes kartu jau kazkur metus, ir vis taip pat gera susitikus, atrodo tarsi tai butu tas pirmasis musu pasimatymas. taigi, ka as noriu pasakyti- negalvokite, kad greiti santykiai ir skubejimas greitai ir biagiasi 🙂 tiesiog zmonems gera kartu ir jie negali laukti to pirmo bucinio ir panasiai. neverta jaudintis, kad greitai ateis jusu pasakos pabaiga!!!

  Reply
 4. Na ka brangieji, sios svetaines deka turejau nuostabu neplanuota Sekmadienio diena bei vakara 🙂 Gyvenu Klaipedoje, uzsimezge bendravimas su Vilniete, Sekmadienio diena (pries pietus), jau 18 val. buvau pakeliui i Vilniu, manes lauke jos ruosta vakariene, o paskui pasivaiksciojimas Senamiestije. Pasibuciavome, tie visi akiu kontaktai, prisilietimai buvo nuostabus. Siandien dziaugiuosi kas buvo, nekuriu iliuziju del ateities, laikas viska parodys 🙂

  Reply
 5. Man buvo taip pat tarsi meile is pirmo zvilgnio
  🙂 viskas klostesi labai greit susitikimai kiekviena diena ir kt., o mintys apie ji nepaleisdavo nei minutei, tada manaiu, kad kazkas negerai juk taip negali buti:) dabar mes jau 4 metus kartu ir tai vis dar tesiasi:)pritariu kad per pirmas akimirkas zinai tau kazkas uzsimegs ar taip ir baigsis dar neprasideje:)

  Reply

Leave a Comment