Susitikau su pasiūlytu nariu, atrodė, kad gražiai bendravome, tačiau grįžęs jis nutraukė su manimi pažintį ir nieko nepaaiškino… Kodėl?

Nei Jūs, nei kiti “Darnios poros” dalyviai nėra įpareigoti tęsti pažintį ar kurti šeimą. Nei Jūs, nei kiti nėra įpareigoti teikti pasiaiškinimus, kodėl jie apsiprendė bendrauti ar nebendrauti. Pažintis visada yra rizika. Jūs galite nepatikti, Jums gali nepatikti pasiūlytasis. Tikėtis, kad pirmasis susitikimas garantuos tolesnę santykių plėtrą, galima, tačiau tokia viltis išsipildo retai. Jūs renkatės, Jus renkasi. Veikiausiai Jūs dar kartą kitą nusivilsite pirmuoju pasimatymu. Tačiau tikėtina, jog kažkuris iš pasimatymų bus sėkmingas. To Jums ir linkiu.

10 thoughts on “Susitikau su pasiūlytu nariu, atrodė, kad gražiai bendravome, tačiau grįžęs jis nutraukė su manimi pažintį ir nieko nepaaiškino… Kodėl?”

 1. ai as tai jau nekart buvau susitikes…mostelejom bariuke su kai kuriom ir tiek…kas man patiko toms as nepatikau…na ir kas,jai ne tinklapyje tai gyvenime pati ateis. siaip daug moteru turejau,gal dvylika su kuriom ilgiau nei puse metu draugavau,o vienadieniu net neskaiciuoju. vis dar ieskau 🙂 gal atsiras toke su kuria gerai sutarsiu ilgai.

  Reply
 2. Korund,rinkis,mielas žmogau,čia juk tavo pasirinkimas,tik žiūrėk kad nebūtų per vėlu,iš tų daugelių neliks nei vienos,o ir nespėsi apsidairyti,kaip senatvė pabels į duris,o gal net į tavo širdį.Norėčiau palinkėti,kad taip neatsitiktų-sorry-nebūk labai išrankus,gyvenk ir džiaukis duotu tau gyvenimu,moterys visos puikios reikia tik gerai įžvelgti jų gerąsias puses,o visa kita(kaip Dievas duos):))

  Reply
 3. na, kai pagalvoji geriau tai gerai, kad zmogus renkasi, iesko saves ir savo antrosios puseles, taciau kita vertus, galbut jis tiesiog nezino ko nori dar, todel ir blaskosi tarp saves ir aplink save esanciu 🙂 kaip bebutu linkiu sekmes dideliausios 🙂

  Reply
 4. Korund,tu cia bandai parodyti is saves kazkoki seksualini giganta? Ismok pirmiausia rasyti,t.y. gramatikos…po to truputi palauk,kol usiukai zelti prades,tada ir rasyk cia savo fantazijas!!!

  Reply
 5. Kvailas klausimas… Kiek metu tai mergaičiukei- 16? Kodėl kažkas, nesvarbu, kad gražiai bendravo iki tol, turėtų jai paaiškinti santykių nutraukimo priežastis? Ne visi vyrai tokie mandagūs ir turi vidinės kultūros bei pagarbos moteriai. Gal tas pats vyriokas žalias ir nesubrendęs, nesigaudo elementariausioje etikoje, ką jau kalbėti apie moterų psichologiją ar bendravimo etiketą, mandagumą bei kitas subtilybes. Tegu džiaugiasi mergina, kad dar toliau viskas neįsiplėtojo, nes vėliau, (netyčia) sukūrus šeimą, toks veikėjas irgi nieko nepasakęs imtų ir mestų už borto ją pačią ir dar spėtus pridaryti vaikus…

  Reply
 6. Kitaip nei psichologas, manau,kad padoriai elgtis esame ipareigoti visi.Jei zmogus nepatinka,pasakau,kad man atrodo,jog esam netinkama pora,atsiprasau. O ne lia lia lia…ir i krumus-nebrandu,sakyciau taip.

  Reply
 7. na, aš neseniai pirmą kartą šios svetainės pagalba susitikau su žmogumi, labai maloniai bendravome, ir žmogus tikrai labai patiko, bet buvau dar nepasirengusi susitikti – pasimatymo metu stengiausi neparodyti, bet supratau, jog pernelyg mažai laiko praėjo nuo mano išsiskyrimo su vaikinu. kartais suveikia ne tik žmonės, bet ir laikas, ir krūva kitų aplinkybių…

  Reply

Leave a Comment