Isimylėjau vedusį vyrą, bendravome dešimt metų bendraujam. Bet kaltės jausmas pasidarė nebepakeliamas. Visgi nutraukti santykių nepajėgiu. Kaip elgtis?

Ar Jūs jaučiate kaltę, ar supratot, kad santykiai neturi perspektyvos? Geresnis savo jausmų suvokimas padėtų rasti ir tesingesnį sprendimą. Jei turite psichologinių sunkumų, praverstų ieškoti tiesioginės psichologo konsultacijos.

18 thoughts on “Isimylėjau vedusį vyrą, bendravome dešimt metų bendraujam. Bet kaltės jausmas pasidarė nebepakeliamas. Visgi nutraukti santykių nepajėgiu. Kaip elgtis?”

 1. draugauju su vedusiu vyru jau metai.jis sako labai mane myi as ji taip pat. gyvename airijoje jo zmona lietuvoje.atskirai jie jau 4metai.,bet apsispresti skirtis jis negali,jam gaila vaiko ar dar ne laikas. tai negaliu jo suprasti.

  Reply
 2. Tai taip iseina kad jis ja dar myli o tu esi kaip atsarginis variantas. Jai tave myletu nuosirdziai tai tikrai pradetu skirybas.
  Sakau nes pats skiriuosi del kitos. Mano zmona mane paliko ir isejo, o po menesio suzinojau kad kelis metus vaiksciojau su ragais, tai internete po poros savaiciu susipazinau su ta moterim kuri apverte mano gyvenima aukstyn kojom ir dabar planuojam savo ateiti kartu nors pazystami vos 3menesiai.
  p.s.: santuokoje isgyvenau 10metu

  Reply
 3. O kam tau reikia, kad jis išsiskirtų? Kas pasikeistų? Jei gražiai sutariat, matot ir planuojat bendrą ateitį,kam skirtis? Skyrybų liudijimas- tai tik popierėlis. Jis su žmona Lietuvoje negyvena- tai ir yra skyrybos. Tu šalia, tu su juo kasdien, jūs vedate bendrą ūkį ir t.t… Žmona tau nekonkurentė.
  O dėl vyrų… Vyrai moka save apsaugoti ir elgtis kaip jiems patogiau. Ne nesuprask manęs klaidingai. ne visi jie piktybiniai. Tiesiog jie tokie jau iš prigimties, jiems savaime taip išeina, o ne iš blogos valios. Nemoka jie aukotis, kaip moterys. Bet tuo mes ir skiriamės.

  Reply
 4. Na mano nuomonė prieš pradedant draugauti reikėtų daugiau apie tą žmogų pasidomėti,o po to daryti sprendimus.Jei tau tiko vedęs vyras,tai tu pats su savo problemom dabar turi tvarkytis.Aš savo nuomone norėčiau pasakyti tokią,nenorėčiau,kad man patiktų vedęs vyras,nes ir kitai moteriai manau lygiai taip pat,kad ji nenorėtų jog aš jos vyrą viliočiau,tai išvada tokia:susirask pagal save ir niekuomet nebandyk ardyti kitos šeimos,jei vyras laisvas nėra ir problemų,o jei ne, manau iš karto reikia pasitraukti,kol dar yra laikas,kad po to nebūtų skaudu.Linkiu gerų apsisprendimų.

  Reply
 5. Mane vyras dar besilaukiancia paliko del savo bendradarbes..musu bendros pazystamos.. Na be galo skaudu, nes jis labai antro vaiko norejo..geriau pastojima skatinancius vaistus ir ka..kai pastojau dziaugesi apie trecia kalbejome..o po to pajutau, kad kaskas netaip..Na mano konkurente kaip ir laimejo, taciau ar tai laime..pagyvens ji ir pagalvos..Tikiu, kad Dievulis yra ir kiekvienam atlygina pagal jo nuopelnus..
  Man tik gaila mano dukreles kuri taip ir nepatirs kas yra teviska meile ir tevas salia. Sunus nors zino, taciau siuo metu jam nuo to tik blogiau..

  Reply
 6. Jei vedes vyras nepaliko seimos iki siol,jau ir nepaliks-jam lb. patogu taip gyventi.As savaji vos isgyvendinau-dvipatyste jam buvo kaip tik,butu taip ir gyvenes.Paskiau susipazinau su vedusiu,kuris esa su zmona nieko bendro neturi. Tokius melagius reik vyt kuo greiciau,jei neapsisprendzia iskart.

  Reply
 7. Jau 3 metai bendrauju su vedusiu vyru,kuris uz mane vyresnis 19metu,prieš dvi savaites jis oficialiai išsiskyre.Myliu ta zmogu ir zinau,kad jam reiškiu daug,o po keletos menesiu mes turesim leliuka.

  Reply
 8. Mylek tu ta pagyvenusy vyra smagu kad leliukas, bet vyrai lieka vyrais, manau, kad ant sirdies skausmo pasistatei sau laime

  Reply
 9. Esu ir as buvusi panasioj situacijoj. Susidaro ispudis, kad vyrai patys savo inciatyva skiriasi ypatingai retai, dazniau yra tiesiog metami uz dviguba gyvenima.

  Reply
 10. visiskai teisingai…vyrai niekuomet patys neapsisprendzia…tik kai moteris jo uodega prispaudzia uz dviguba gyvenima tik tuomet jie skiriasi. Nenuolaidziaukit moterys tiems vargsams besmegeniams megstantiems musti i dvejus vartus…tik pajutot kad DVIGUBAS ir spirkit lauk is karto…kodel laukiat ismaldos is aferisto…skirsis – nesiskirs? kas cia per nesamone…vargse mergaite ta su leliuku…diedas prikabino makaronu ant jaunu ausyciu…”as jam daug reiskiu”…nu vieni jumorai…nieko tu jam nereiski mergyte tik jo zmona ji isspyre lauk…jei butu to nepadarius…siandien vaikeliuk dazniausiai butum viena su tuo leliuku dziaugusis. Na kazkiek gal tu trupiniu nuo stalo ir butum ragavus bet neilgai. Protinga moteris zmona na o tau vargsiuke tai jau kas liko del MIKO. Jug kiek daug laisvu protingu vyru, vaikinu…ar jus aklos merginos moterys??? kam tuos trupinius nuo svetimu stalu renkat???atsipeikekit pagaliau???ar jus nesveikos???

  Reply
 11. Puikus aas komentaras-viskas pasakyta.Praeis 10m.,jis bus visai senis,o leliukas tik paauges-seneli tures,ne teva…nejau jaunoms nesinori jaunos sirdies ir kuno,kodel tie is kelintu ranku reikalingi-nes turi patirties MELUOTI ir PINIGU,ko gero.

  Reply
 12. Dvigubas gyvenimas pradžioje juk taip būna…nepažinęs, neįsimylėjęs juk nelėksi skirti su buvusia ar buvusiuoju.Skaitau ir šiurpas ima skirtumas 19 meų.Pradžioje kai tau 30 , o jam 49 tai viskas ohey…bet kai tau 52, o jam 71 metai..čia jau prolema.Tu nori visaverčio seksualinio gyvenimo , jam jau “nestovi” ir reikia taip gyventi..pasirinkimo nėra..

  Reply
 13. paslapcia as susitikineju su vyru jau 5men bandem kelis kartus issikirti tiesiok ne kartu bandem bet as viena norejau palikti ji ir su asarom buvau susitikus su juo ir prasiau kad jis man padetu,nes as nuo jo tiesiok priklausomybe jauiu ir negaliu nei dienos buti jo nepamacius…Ir tarp musu didelis metu skirtumas…

  Reply
 14. labai lengva kitiems patarineti kol pats to nepatiri,sirdziai neisakysi koki vyra myleti vedusi ar ne,tik zinok viena tu niekad neuzimsi jo zmonos vietos ir tu busi tik atsarginis varijantas

  Reply
 15. o as draugauju su vedusiu jau 6 metai. Jis mane lepina demesiu, betkada gali atvaziuoti, jei man ko reikia. Bet jo zmona zino apie mano egzistavima. Tiesiog ji jau sena moteriske ir savo jaunesniam vyrui nepriekaistauja. O jam su ja labai patogu. Padetis be iseities…

  Reply
 16. Niekada neprasidėkite su vedusiais.Tai kankynė ir durnystė,netgi išsituokę jie visada lygins jus su pirmąja žmona.Nes ją rinkosi širdimi, o jūs – nuo žmonių, trečia – nuo paties velnio.Tai liaudies išmintis.
  O jaunos merginos – tai tik vyriška užgaida reitingams pasitikrinti.

  Reply
 17. Jolanta,
  Jums trūko tėvo?Štai jį ir turite, bet ne mylimą vaikiną.Sorry….skirtumas begalinis.Pjaukite stipriai, iš pagrindų.
  Mano tokia patirtis,dabar tik džiaugiuosi, kad taip nutiko,o su tikru savo žmogumi 25 metus praleidome labai gražiai…..

  Reply

Leave a Comment