Negaliu įsimylėti. Sutinku žmonių, kurie man mieli, mane traukia, bet nejaučiu jokių “virpuliukų pilve”.

Jūs bandote apibūdinti meilę, bet "virpuliukai" nėra apibūdinimas. Tai metafora. Kadangi negalite sau aiškiai atsakyti, kas yra meilė, kaip ją pajusti, kokie jos požymiai, tai negalite ir suteikti sau tikslaus orientyro, ką norėtumėte jausti. Yra žmonių, kurie sutarimą ir seksulinę trauką prilygina meilei. Ką Jūs prilyginate meilei, neaišku. Pamėginkite sau atsakyti, ar jaučiate/jautėte kam nors meilę. Bet nevartokite šio žodžio.

10 thoughts on “Negaliu įsimylėti. Sutinku žmonių, kurie man mieli, mane traukia, bet nejaučiu jokių “virpuliukų pilve”.”

 1. Fix it! Sutinki vaikina, supranti, jog tau jis simpatiskas, tada paprasai jo tau pakutent pilva ir bus tau ne tik virpuliukai, bet ir traukuliai 😀

  Reply
 2. Ne ten ieskai – isvaziuok i kokia italija – pamatysi, ne tik plve drugeliai bet ir visas kunas virpeti ims, kai i tave tenyksciai vyrai paziures. Vien tos akys uzdega ir nebejauti jau saves. Lietuviai nevykeliai, kartojau ir kartosiu.

  Reply
 3. Klaviatūra prajuokino,tai ką žmogus klausia,o tu šaipais,aš manau dar nesutikai savo meilės,ji tave pati pakerės ir tuomet tau liks apsisprendimas,ar tu tikrai ją nori priimti,tokią kokią jauti,ar dar daug darysi išvadų,bet nesitikėk didelių svajonių,meile reikia mokėti įvertinti,kad nepaliktų skaudžių pasekmių,to tau nelinkiu,nors meilės išgyvenimai būna pamokos,tik jas reikia suprasti ir skausmingai nepriimti,juk gyvenime yra,kaip yra.Tad linkiu tikros nuoširdžios meilės.Didelės,didelės,kad tilptų į tavo širdį.:))

  Reply
 4. Suprask, kad dažniausiai žmonės vedasi be dydelės meilės ir taip gyvena. O jei sutiksi žmogų, kad atsiras virpuliukai, tai abejoju ar jis tau atsakis tuo pačiu.

  Reply
 5. Nepasakyciau “Anksciau ar veliau visus aplanko meile”.Kaikuriuos ji ir aplenkia…Gyveno karta ,neaisku kur,kada,senas senas senuciukas,visas zilas seneliukas ir lauke meiles pasirodant.Ilgai ir kantriai lauke to stebuklo -meiles!prazilo nuo laukimo jam plaukai,akis jis praziurejo,o meile kaip nepasirodo ,taip nepasirodo.Bet pasiduot jis neketino-lauke ir tikejosi jos sulaukses.Nors ir laukta viesnia ji buvo-uzklupo staigiai,netiketai.Stovejo ji pries ji auksta,liekna,juoda suknele pasiredzius.Nusvyto senolio apsiblause akys,nusirito sunki metu nasta nuo jo peciu,sirdis pradejo plakt jaunatvisku ritmu.Ir zenge jis i ja rankas istieses:- mieloji! issvajota mano! ir issapnuota sapnuose!kur tu buvai!?juk as taves ilgai ir kantriai laukiau!ejau as i tave su saule,lietumi,audra,zvaigzdetu dangumi,is metu i metus!Viesnia jam nieko neatsake-stovejo abejinga ,dvelkenti salciu.Senolis atsitraukes eme atidziai stebeti viesnia ir su siaubu isvydo tai,ko is pradziu visai nepastebejo.Ilgai laukta viesnia stovejo su dalgiu:juk tai mirtis!ar tai as jos taip kantriai laukiau?pamane zilagalvis su siaubu.Nusvyro rankos jam ,atgal sugrizo metai ant peciu,sirdis pradejo plakti varpo duziais. Akimirka trumpa tetruko si drama vidine,kai galvoje nusvyto jam mintis tokia:nelaukiau as tokios viesnios,nors ir tikejaus kazkada sulaukses,bet ji viena vienintele manes dar nepamirso,kada kiti pamirso jau senai mane,ir nors as nemylejau jos,netroskau,taciau manes ji trosko visada!galop, dazniausiai mylime mes tuos,kas myli mus pacius…tai buvo paskutine jo mintis.Mirtis ,jo isrinktoji, apglebe savo meiles amzinos saltais delnais ir amzinai ji uzmylavo… Meiles nesulauksi,nesurasi jos laukuose,debesyse,jei ji nedalyvauja musu sirdyse,tai jos tada is vis nera.Kad meile atsirastu sirdyje,ji turi gimti musu mintyse.Kokios meiles samprata protas sukurs,tokia ji ir bus.Jeigu trokstama pirkliskos meiles:tu mane-as tave,tai tokia meile ir bus,o jei mylesi pacia meile,tai sito niekas neatims-amzina!o “drugeliai pilve”…paplasnos kuri laika ir toliau nuskris…

  Reply
 6. Koks žmogus, tokie ir atsakymai… Ir dar nori žmonėms, neturintiems tokio diplomo kaip jis, uždrausti teikti psichologinę pagalbą, visų pirma reikia būti pačiam psichologiškai sveikam… Apgailėtina.

  Reply

Leave a Comment