Man daugiau nei 30 ir nesu turėjusi lytinių santykių. Kaip vyrai i tai reguotų?

Vyrai į tai reaguoja įvairiai. Manau, kad Jums neturetų būti svarbu, kaip reaguoja visi vyrai, svarbiau būtų, kaip reaguoja vienas vyras. Manau, kad Jums praverstų geriau suprasti save ir savo pojūčius bei poreikius. Todėl siūlyčiau pasinaudoti psichologine konsultacija.

63 thoughts on “Man daugiau nei 30 ir nesu turėjusi lytinių santykių. Kaip vyrai i tai reguotų?”

 1. pirmi du atsakymo sakiniai – liuks. Tačiau nukreipimui, mano nuomone, trūksta pagrindimo. o tai išeina, lyg psichologas padės jai išspręsti nekaltybės problemą.

  Reply
 2. natūralu, kad šiais sekso brukimo ir propagavimo laikais šiek tiek kitoks žmogus jaučiasi nejaukiai. lyg neatitiktų visuomenės apibrėžtas normas. todėl suprantamas nerimas, kaip į tai pasižiūrėtų kiti. ar dėl natūralaus nerimo reikia bėgti pas psichologą? nežinau. iš rašančiosios laiško nematyti, kad jos nerimas būtų perdėtas. na, labiau suprasti save visada naudinga. ir ugdyti pasitikėjimą savimi. aš juk nesu prastesnė kaip žmogus, jei nemėgstu muzikos, pavyzdžiui, nors koks melomanas gali žiūrėti į mane kaip į kokią nenormalią. tegu žiūri.

  Reply
 3. žinoma, jei į mane kaip į nenormalią žiūrėtų žmogus, kuriam labai norėčiau patikti, tai būtų nekas. tikriausiai ir man reikia eiti pas psichologą.

  Reply
 4. Tai draugų buvo, bet sekso – ne? Kodėl? Ar ne dėl to ir nutrūkdavo draugystės, kad bijojote vyrų reakcijos arba intymių santykių apskritai?

  Reply
 5. Nemanau kad vyrai labai skiria tau pirmas ar ne pirmas kartas ir nelabai patikes kad tau pirmas kartas:).
  Manau turi pati su savimi issiaiskinti ar tu aplamai nori sekso su vyru. Yra juk aseksualiu zmoniu kuriems sekso

  Reply
 6. Siaip jau seksas skirtas seimai, o ne visiems draugams is eiles. Ar Agne manai, kad mes, kaip suniukai, vedami instinktu susitikom sankryzoje, pasiuostem, atlikom savo reikalus ir nuejom kiekvienas savo keliu?

  Reply
 7. Šiaip visada maniau, kad vyrai į kiek vyresnės negu įprasta, moters nekaltybę žiūri įtartinai. Bet vakar beklausydama kaip tarpusavy kalba du draugai (vyrukai), susidariau vaizdelį, kad nekaltybė jiems yra vertybė ir jie džiaugtųsi sutikę merginą, kuri būtų žavi, o jis jai galėtų būti pirmas.

  Reply
 8. Saulyte, manau, kad vyras tikrai suprastų vien jau iš to kaip mergina jaudinasi 😉 O jam nepasakyti, kad pirmas kartas, irgi nei šis, nei tas, nes merginai skaudės. Negi tylės ir nepaprašys, kad švelniai ir atsargiai su ja elgtųsi.

  Reply
 9. Raima, sutinku, kad seksas rimtas reikalas ir vienos nakties nuotykių netoleruoju. Bet man vis tiek keista, kaip žmogus tokiame amžiuje dar nėra turėjęs artimo žmogaus su ilgalaikiais ir pilnaverčiais santykiais. Nemanau, kad su kuo nors draugaujant kelis metus galima išlikti nekaltai. Vadinasi ilgų draugysčių nebuvo. Todėl ir kyla klausimas, kodėl? Nesutiko savo vienintelio? Marazmai. Santykius reikia auginti, o ne laukti, kol kažkoks princas atjos.

  Reply
 10. Nesuprantu negi niekada nebuvo kokio linksmo vakarelio kai zavaus nepažystamojo rankos prisilietimas, zvilgsnis taip nudegina kad atsiduodi akimirkos svaiguliui. Juk tai taip
  naturalu, žavu ir žmogiška.

  Reply
 11. (:
  nepergyvenk. as ir buvau “velyva”. viskas bus gerai.
  turbut tu turi daug kitokiu idomiu uzsiemimu gyvenime, galbut daug mokaisi arba idomiai dirbi. kai atsiras artimas zmogus – viskas bus gerai. tu neprivalai niekam aiskintis.

  Reply
 12. Taip, sutinku su mintimi, kad svarbiausia, ko pačiai reikia. Aš taip pat lytiškai sntykikauti pradėjau dabar palyginti labai vėlai, bet nuo to, manau, esu tik aiškesnė sau pati. Patirtis šioje srityje įgyjama ne su daugybe, o su vienu, bet mylimu asmeniu. Svarbiasia nemeluoti sau. Niekur- o ypač jausmuose.

  Reply
 13. Manau, kad kolkas nieko cia blogo, bet svarbu neuztemti iki klimakso, nes tada gyvenimas liks nugyventas nepilnavertiskai. Sumazink sarasa privalumu rinkdamasi sau partneri ir manau viskas bus ok.

  Reply
 14. tau tikrai nepavydžių kad tokio amžiaus dar esi…. greičiau ieškokis bet ko ir jam nieko nesakyk gal nesupras.. ir pamatysi kaip tau iš karto palengvės.

  Reply
 15. Manau pirmas kartas turetu buti su vyru kurio troksti,nes jei to nelabai noresi,o darysi tik is reikalo,kad butum nebekalta tai nesamone,nuo to priklauso tavo santykiai su vyriska lytimi ateityje.

  Reply
 16. galiu tiek pasakyti,kiekvieno vyro tai svajone savo mergyna rasti tokia,bet ira bet,karta paragavus gali nesustoti,o moterim virs 30prasideda partneriu keitimas.

  Reply
 17. Susimąsčiau apie savo pažįstamas nekaltas merginas 23-25 m. amžiaus. Tokių yra vos kelios. Keista girdėti, jei jos aiškina, kad seksas iki vestuvių yra nuodėmė ir jos to nedarys. Bet į bažnyčią nevaikšto ir nėra labai tikinčios. Todėl man susidaro įspūdis, kad taip jos tiesiog bando pasiteisinti ir neatrodyti apgailėtinai kitų akyse. Jos ne laukia to vienintelio, bet net nesutiko tokio, su kuriuo galėtų turėti normalius pilnaverčius santykius, taip pat ir seksą. O nesutiko ne todėl, kad būtų kokios pabaisos, bet todėl, kad pačios pilnos kompleksų, nemoka bendrauti su vyrais ir apskritai namie sėdi. Patikėkit būna tokių, kurios kryželiu siuvinėja vakarais serialus žiūrėdamos… Man tai neatrodo normalu šiais laikais.

  Reply
 18. Jokių problemų nematau, net nėra apie ką diskutuoti čia.
  Aš 27 vyras ir tik kartą santykiavęs su kažkokia kekše. Neapsimoka dulkintis vien tam, kad suprastum jog nori kažko kitko 😉

  Reply
 19. Na ir laikai atėjo, skaistybė tapo problema… arba kompleksu…
  Man 40, neturėjau santykių, na ir kas? Nejaučiu jokio nepilnavertiškumo. Iki šiol gyvenau įdomiai, aktyviai, turėjau daugybę užsiėmimų ir dabar turiu 100 planų ateičiai, kiek dar sužinoti ir patirti norėčiau. Vienas iš to 100 yra ir vyras, jei kartais pasitaikytų man tinkamas, tik paslapčia būgštauju, kad jei taip atsitiktų, tai šeima (nes sekso ne šeimoj nepripažįstu) ko gero sutrukdytų likusius 99 planus įgyvendinti… 🙂
  Aišku, manyje glūdi visokių kompleksų, bet kitame ar kitoje taip pat glūdi – tik kitokie. Juokiasi puodas kad katilas juodas. Todėl tam kitokiam ar tai kitokiai nepavydžiu, kiekvienam savo.

  Reply
 20. Niekaip neįtikinsite, kad esate žmonės per 30 metų ir nekompleksuojate dėl skaistybės. Aš tikrai netoleruoju maratonų per lovas, bet nuoširdžiai nesuprantu, ar gali būti taip, kad per tokį ilgą gyvenimą nebuvo nė vieno tokio artimo ir patikimo žmogaus, kad atsiduotumėt jam. Juk yra geismas ir visąlaik jį užgniaužti kažkas keisto… Seksas – vienas didžiausių malonumų. Suteikia skonį gyvenimui kaip ir šokoladas, Lotynų Amerikos šokiai ar Paryžius… Tiek visko skanaus gyvenime, kam atsisakyti to paragauti? Tuo labiau, kad niekam blogo tuo nedarote 😉

  Reply
 21. Agne, neketinu įtikinėti nei vieno gero žmogaus, kuris nuoširdžiai nesupranta, kaip taip gali būti: ir nekompleksuoju, ir žmogaus nebuvo arba nepamačiau, arba buvo toks/ie, kuriam/iems pagal luomą seksualiniai santykiai su manimi negalimi (pvz., vienuoliai, vedę vyrai). Aš iš principo nesileidžiu į jokius artimus santykius su vyrais, kurie yra vienaip ar kitaip susisaistę įsipareigojimais. Nes manau – jei dėl manęs jis gali laužyti savo priesaiką ar palikti savo moterį, tai lygiai taip pat jis galės padaryti ir su manimi – o antrąsyk ką nors padaryti būna dar lengviau.
  Na, šitoj svetainėj tikrai gali pradėti kompleksuoti, kad esi balta varna tarp daugybės juodų=normalių. Bet pasistengsiu nepradėt 🙂 o nepradėsiu, jei nesureikšminsiu savo gyvenime šio savo “nenormalumo” – juk gyvenimas yra daugkart platesnis, įdomesnis, įvairesnis už seksualinį potraukį.
  Geismas yra kaip drakonas – kuo daugiau duodi, tuo daugiau nori. Paprasčiausiai neleidžiu jam įsigalėti, jei jis krypsta į tai, kas griauna visuomeninę tvarką. Savo šuniukus ir katytes irgi saugom rujos metu. Kaži kodėl neleidžiame jiems pilnavertiškai gyventi?
  O dėl to malonumo, skanėstų ir kad nieko blogo nedarome… Nežinau. Abejoju, kad nedarome blogo. Atsiliepkite, mamos ir tėvai, kurie savo dukrai ramiai galite pasakyti: eik vaikeli, būk laiminga, gyvenk kaip nori, viską išbandyk, tik pasistenk “netyčiuko” nepasigauti.
  Dorovės įstatymą ne aš išradau. Šeimos koncepcija sulaukė seime daug ginčų. Galbūt visuomenė pasikeitė ir tradicinės šeimos tikrai nebereikia, ilgalaikių tarpasmeninių santykių taip pat,- gal viskas darosi viekartiniais ir trumpalaikiais. Visuomenės pokyčius reikia tyrinėti, bet atsakingai, o ne vadovaujantis savo geismais ir savo trumpu asmeniniu gyvenimu. Todėl nemanau ginčyti tradicinės moralės, kuri sako, kad sekso malonumas skirtas vyrui ir žmonai, turbūt kaip šeimą galingai jungiantis bendras išgyvenimas.
  Aš nesu vien kūnas. Jei patiriu tokį, turbūt vieną stipriausių įspūdžių, kaip seksas, netikiu, kad tai nepaliečia viso asmens ir nesusieja tuo užsiimančių, vienas kitam atsiveriančių asmenų. Atsitiktiniais ryšiais nenoriu žaloti savęs kaip žmogaus. Tokie ryšiai galutinai sudrebina tikėjimą, kad yra gyvenime kas nors stabilaus. Žiūrėk, ir šitoje svetainėje bijo žmonės pažintis užmegzti, bijo pasirodyti. Nes nebepasitiki. Nepasitiki visai pagrįstai, jeigu mūsų gyvenimą valdo malonumų siekimas ir noras viską, kas tik yra skanaus, išragauti. Tapsiu “nebeskani/us” – ir ta(s) kita(s) paliks mane… Nes ištikimybės priesaika nieko nebereiškia. ? …

  Reply
 22. Manau viskas paprasta 🙂

  MOTERIS išsaugojo savo dovaną ARTIMAJAM. ARTIMASIS turėtų nešioti tokią moterį ant rankų, kai sužinos, jog yra pirmasis…

  Bet gyvenimo situacijų yra įvairių. Štai kelios:

  PIRMAS GYVENIMAS
  ” Moteris ištekėjo už vyro tikėdamasi, kad tas ko nepažinojo (seksas) galės sutvirtinti Jų santykius.. nekaltybę prarado tik praėjus trims mėnesiams po vestuvių…
  [[pati vertina tai, kaip kvailystę… Moteris mąsto, kad be reikalo taip galvojo..būtų mielu noru ir prieš vestuves tai dariusi, nusivylė, kad tikėjo “Povestuvine laime..”]]

  ANTRAS GYVENIMAS
  “Grįžta vyras namo iš po sunkių darbų, prisėda prie valgio stalo…
  Žino, kad myli savo žmoną, tačiau trenkia kumščiu į stalą ir su giliu nusivylimu sako: – Ir vistiek aš tau ne pirmasis!”

  TREČIAS GYVENIMAS
  “Tikra šių dienų istorija:
  Draugas, lavelasas – jaunas, talentingas, protingas ir išvaizdus vaikinas eina per merginas ir nesuka sau galvos, kol nesutinka TOSIOS… Kuri jam yra tikra atgaiva ir meilė…
  Monologas: “Su visomis daviausi, per visas ėjau, o kad manoji MEILĖ jau kalta – skaudu… Vis dėl to kaip norėčiau JAI būti pirmas ir paskutinis…”

  Mano nuomone, visos situacijos yra gamtiškos, atsitiktinės, nuo nieko nepriklausomos…

  Gamta atlikti pareigą ir vyrus ir moteris kviečia vienodai – vieniems seksas, kitoms vaikai…

  Bažnyčia yra nustačiusi tam tikrą ritualą, po kurio viskas leidžiama.. (kad neįsigalėtų orgijos ir pan..)

  Žmonės maišosi tarp šių dalykų ir svarsto, kažkuo tiki, kažkuo netiki, kažkam paklūsta… Gaunasi tam tikros kultūros normos, kurias kartais atrodo yra sunku peržengti…
  Šiai dienai visame pasaulyje įsigali seks bandos kultūra… bet tai ar būtina būti banda?

  Man 22, bet jei dar nebūsiu sutikęs savo meilės 30ties ir ji atsiras tokio pat amžiaus būdama nekalta – nemanau, kad nuliūsčiau, kaip tik trinčiau rankas ir džiaugdamasis galvočiau, kad likimas man tokią dovaną įteikė.. tikiuosi suprantate 🙂

  Ir dabar, kai iškyla klausimas:
  “Man daugiau nei 30 ir nesu turėjusi lytinių santykių. Dar nei vienam draugui to nesu sakiusi. Net nežinau, kaip vyrai i tai reguotų.”

  Bent jau man atrodo viskas labai paprastai: PAPRASTAI REAGUOTŲ (teigiama prasme) – švari, tvarkinga, neserganti, nepalaidūnė, pastovi, patikima ir t.t. ir t.t.

  Žinoma, kad yra sunku, jeigu pati moteris jaučia spaudimą iš “kultūros, kai visi tai daro, o ji ne…”. Sunku nebūti avimi. Tačiau ar verta save prievartauti vien dėl seks kultūros?
  Nemanau.

  P.S. Šiuo pasisakymu nei vienu žodeliu nenorėjau nieko užgauti, o jei ir taip įvyko – nuoširdžiai atsiprašau.

  Reply
 23. Na ir kvailas patarimas Vaidos.. greiciau atsikratyt ,sleptis ,niekam nesakyt…atrodo , jog pati Vaida daugiau kompleksuota ar dar nesubrendusi , ir turi daugiau problemu uz ta nekalta mergina.
  Cia visi protingi duoti patarimus , bet manau tik pati mergina tiksliai zino ko jai reikia..Islaukus tiek laiko atsiduot pirmam pasitikiusiam -daugiau nei kvailyste..pazistu moteru puikiai nugyvenusiu gyvenima ir islikusiu nekaltomis.
  Manau didziuotis reikia tuo ir sulaukti zmogaus , kuris bus vertas to.O pasitenkinti galima ir islaikant nekaltybe.

  Reply
 24. O kaip pati mergina mano, kodel ji tebera nekalta? Ar niekada nenorejo? Ar nesutiko tokio, su kuriuo gerai jautesi? Ar baisu? Ar nori vestuviu nakties islaukti? Isgirdus, “kodel” pasidarys aiskiau, ar yra “problemu”, ar ne. Man skaitant kliuna, kodel ji nedrista draugui pasakyti? Ar tikrai artimas draugas?
  Man paciai buvo 30, kai supratau, kad atejo laikas ir zmogus tas, su kuriuo noriu myletis. Iki tol buvo ir taip, kad vyrukas neigiamai pakomentaves “nekaltas” nespejo suzinoti, kad su tokia susitikineja, buvo kai kazkiek kompleksavau (maniau, kad del nekaltybes, o is tiesu manau tai buvo artimos draugystes ilgesys, baime, kad tokios nebus).
  Kaip reagavo draugas? Nustebo. Tada pasisake, kad ir paciam ne taip jau mazai metu buvo, kai pabande. Labai jaudinosi.
  Kodel taip ilgai laukiau? Jausdavau, kad net gramones, buciniai mane emociskai susieja su tuo vyru ir kai as sureiksminu, o jis, zinau, kad ne – kuo toliau einu, tuo labiau paskui pati blogai jauciuosi. Taip sulaukiau tokio, su kuriuo jauciausi tikrai gerai. Suprantu, kad galejau ir nesulaukti. Visaip buna. Net dabar manau kad su juo dar ilgiau palaukusi galbut buciau ji nuvylus, butu pasijutes atstumtas ir kazin, ar tebebutume kartu. Momentas, kada porai jau laikas pasimyleti, subtili. Zeidzia ir per anksti ir per velai. Nera taisykliu, yra tik, kaip kazkas jau parase “ivairus gyvenimai”, “istorijos”. Gal galetu klausimo autore parasyti, kodel jos manymu ji tebera nekalta, ko noretu? Sekmes.

  Reply
 25. Ačiū, Remigijau, labai patiko skaityti, yra tiesos. 🙂 O apie nekaltybę manau kalbama tik su labai artimu žmogumi, kai žmogus labai artimas – visada supranta. Stiprių santykių visiem! 😉

  Reply
 26. As irgi nematau nieko cia bloga. Na, taip, keista, bet ar tai blogai? Greiciausiai – ne.

  Ka pagalvotu vyras… na, skirtingai. Vienam gal butu keista, kitas gal pradetu ieskoti priezasciu ‘kas cia ne taip’, trecias priimtu kaip normalu dalyka, pvz, “nebuvo sutikusi tinkamo zmogaus, o bet kam saves neshvaiste”.

  Nesiparink, nesureiksmink tos nekaltybes ir viskas bus gerai. Rasi savo antra puse ir viskas ivyks savaime.

  Vienintele, bet nemaza, problema cia gali buti ta, kad moteris, turejusi tik viena vyra, visa gyvenima gali buti kamuojama minties “o kaip butu su kitu”? Juk zmones vertina palygindami.. O tas smalsumas ir noras “pabandyti su kitu” gali sugriauti seima, asmenini gyvenima, viska…

  Tad, tai viena is priezasciu, kodel kartais vyrai geriau ima ishsibegiojusias moteris, kurios jau zino ko nori.

  Reply
 27. Joks kontraceptikas patikimai neapsaugo nuo nestumo, o dar ir uzsikrest ivairiom ‘dovanelem” galima – todel pritariu tiems, kurie nepuola “smagintis” tik del fizinio poreikio patenkinimo.

  Reply
 28. na, man jau 28m ir as vis dar nekalta, tiesiog nesutikau tinkamo zmogaus, nors kandidatu ir buvo, bet….
  tikiuosi, kad kadanors sutiksiu Ta :))
  o didziausia baime kankina, kad kai vaikinas suzinotu tiesa apie mano nekaltybe, nesijuoktu. Nors kita vertus, jei zmogus supratingas, tai tai , manau, nera didele beda ar , siais laikais, geda :))

  Reply
 29. labai pažįstama situacija, tad galiu patvirtinti, kad absoliučiai nieko baisaus… Tarp kitko, moteris taip pat pilnai gali save patenkinti (tokiu būdu dar geriau save pažinsite ir galėsite padėti savo mylimajam, kai to reikės), nors, žinoma, tai ne taip smagu, kaip su mylimu žmogumi. Tad jei turite gražų gyvenimą, mielą užsiėmimą, krūvelę draugų, mokate džiaugtis – tada viskas geriau nei puiku ir pas psichologą tikrai nerekomenduoju eiti. Bet jei ši situacija Jus labai labai trikdo bei varžo, užkerta kelią bendravimui, jei bijote prisileisti ką nors arčiau, vienu žodžiu jei Jūsų gyvenimas, ne tik lova tuštoka… Tada reikėtų, arba pačiai rasti jėgų ir nugalėti tuos kompleksus, nes jie tikrai nepagrįsti, arba apie tai su kuo nors pakalbėti ir pereiti prie plano B 🙂

  Reply
 30. Manau, kad vyrai reaguotų blogai ir neigiamai,nes visdėlto jiems seksas yra vienas svarbiausių dalykų,o šitoje situacijoje ir patirties trūkumas jau būtų ir kiti emociniai dalykai. Šiaip tada galima būtų susirasti vaikiną tik seksui ir taip laukti to tikrojo. Visai nieko išeitis:)

  Reply
 31. Julija, žaviuosi Tavimi ir tavo nuomone. Tavo laišką nukopijavau ir duosiu paskaityti savo paauglėms dukroms. Tu esi stipri ir teisinga asmenybė, nešvaistanti savęs bet kam, žinanti ko nori. Ačiū, kad parašei ir kad esi – kaip pavyzdys jauniems, pasimetusiems tarp gamtos šauksmo ir savojo Aš, nežinia kur ir ko skubantiems, save prarandantiems… Su pagarba.

  Reply
 32. Kiekvienam savo.Mano draugas neseniai pamylėjo 47m.merginą,kuriai tai buvo pirmas kartas.Galima svarstyti kiek nori,o kiekvienas pradeda bendrauti SAVO LAIKU.Aš įsižiūrėjęs merginą,kuriai 38m.,ir kuri dar tebelaksto.Ateis diena,kai norės turėti tik vieną,ir išsirinks jį pati.O 30m.-tai puiku,kad esi dar tyra!Nekaltybė-didelė jėga,ir didžiuokis ja. Draugui pasisakyk-jei nerimtas,pats susipras,kad ne jam skirta.Sėkmės!

  Reply
 33. po keliu kartu galima suzinoti kad mergini nebekalta? kas jai atsitinka? kaip nebetenka nekaltybes labai prasau padekit.

  Reply
 34. Dziugu kad dar yra doru moteru. Kuo daugiau tokiu vyru ir moteru, kurie nepasiduoda masiskai kulturai.

  Reply
 35. nematau nieko dziugaus sioje situacijoje ;/ zmogus netenka malonumo ,arba draugauja su vyru kokius 5 metus ,bet neatsiduoda jam ;/

  Reply
 36. Manau,kad vyrui nekalta moteris siais laikais kaip briliantas 🙂 Tik vyro vietoje as vis gi susimastyciau,kad virs 30 ir jokiu lytiniu santykiu,ar viskas gerai ? 🙂

  Reply
 37. Viskam savo laikas, jei tau 16 ir saugai nekaltybę, tai normalu, bet jei tau virš 30 ir atsiranda kažkokie darbai, kurie atitolina seksą ar šeimos sukurimą, tai blogai.

  Reply
 38. Malonu buvo paskaityti,lengva patarinėti,o padaryti kas kitą.Svajokli,o ar tavo visos išspręstos problemos?Taip manau sutikčiau,kad laikas čia geriausias patarėjas,matome kiek žmonių ,tiek nuomonių ir teisingai,juk kiekvienas matome iš savo pusės,ar tai gerai ,ar tai blogai.Linkiu per daug nenusiminti ir nekreipti į kitus,o tiesiog išlaukti,jei dar laukiasi,tai taip ir turi būti.Čia patarimai nieko verti.Sėkmės.

  Reply
 39. Skaistybe yra skaistybe ir nereikia jos nuzeminti ar isaukstinti.Konkreciu atveju gali buti n..priezasciu,kodel asmuo yra vis dar skaistus.Jei asmuo yra protingas ir nekompleksuotas,tai gali rodyti jo stipriai isreikstas asmenines savybes: stipri asmenybe,valia,zinojimas ko nori.Auklejimas,idiegtos vertybes irgi stipriai veikia mastyma.Pvz: mano draugas yra issilavines,simpatiskas,rimtas vyras,zinau,kad moters dar nera turejes.Atvirumo minute kartais pasikalbam meiles temomis.Pasak jo,jam sekso trukumas neduoda ramybes,todel,kad uzsimirsti,daug dirba ir sportuoja.Taciau yra noras rasti ta vienintele.Taigi..Taigi,meile,partneryste,seksas buvo,yra ir bus visu laiku problema..

  Reply
 40. MANO REAKCIJA BUTU VISAI NORMALI. KOKS SKIRTUMAS TURĖJUSI SANTIKIŲ AR NE. AŠ PATS ESU SUTIKĘS DVI TOKIAS MOTRRIS (VIENAI BUVO VIRŠ 35) IR REAGAVAU NORMALIAI.

  Reply
 41. ======================
  Manau, kad Jums praverstų geriau suprasti save ir savo pojūčius bei poreikius. Todėl siūlyčiau pasinaudoti psichologine konsultacija
  ============================

  muahahahaha

  eh tas gediminas tikras isdykelis pas mus 😀

  Reply
 42. o as manau, kad nekaltybes saugojimas persiritus i antra 3 desimties puse veikiau liudija apie kompleksus, o ne apie ypatingas vertybes ir pan. pati 1k pasimylejau budama 25m, kadangi labai ilgai nepasitikejau savimi kaip mergina ir netikejau, kad vaikinams esu patraukli. padariau tai samoningai, nelaukdama, kol atkeliaus “svajoniu princas” – tiesiog nusprendziau, kad turiu pradeti gyventi tikra suaugusio zmogaus gyvenima, neatideliodama intymumo mistiniam “geresniam” laikui, kai busiu protingesne, grazesne ir dar visokia -esne ir labiau verta vyro meiles (tik fizines, tiek dvasines). pamilau ta zmogu kiek veliau, o pirmajam kartui pakako abipuses simpatijos. apie tai,kad jis man buvo pirmas, pasakiau jam tik po kurio laiko. mes jau nebe kartu, taciau nei kiek nesigailiu taip pasielgusi, kadangi seksas isvaike mano kompleksus ir ismoke kitaip zvelgti i daugeli dalyku – tapau moterimi daugiau ne fiziologine, o psichologine prasme.todel mano patarimas butu toks: jei tik yra zmogus, su kuriuo noretum pasidalinti savo kunu – butinai tai padaryk. tiesiog leisk sau patirti visapusiska bendravima su vyru.

  Reply
 43. man 28. aš irgi neturėjau lytinių santykių. ne, ne todėl kad kompleksuota ar kad kokių baimių turėčiau. esu normali moteris. ir jaučiuosi normalia subrendusia moterimi. Esu tikinti, praktikuojanti katalikė. vertinu tradicines dorybes ir vertybes.
  Turėjau draugą. draugavom daugiau kaip ketverius metus kaip pora. Jis už mane 10 metų vyresnis ir neturėjęs lytinių santykių taipogi. jis visada pritarė minčiai, kad lytiniai santykiai skirti tik santuokai. Deja, šito žmogaus nebėra gyvo…
  Kiek buvau sutikusi kitų vaikinų, vyrų. Niekada neslėpiau, kad esu skaisti, jei tik pokalbis pakrypdavo ta linkme. Sakyčiau – reakcijos įvairios, bet dauguma labai teigiamos. Vyras ar vaikinas, sužinojęs tai, paprastai žiūri pagarbiau ir atsargiau. o jei kuris ir pasišaipo – tai tik toks, kuris pats per mergas nenustoja eiti ir kompleksų turi, ir nėra vertas vyru vadintis, jei valios neturi savo daikčiuko kelnėse nulaikyti. yra žmonių, kurie žmonėmis nesijaučia, jei seksu neužsiima. bet tame nieko itin žmogiško nėra – tai tik dauginimosi instinktas, kaip ir daugelio kitų gyvų būtybių. tikrai žmogiška yra turėti valią ir valdyti save, turėti vertybes ir ugdyti dorybes.
  Aš asmeniškai manau, kad moteris būdama vienintelė savo sutuoktiniui bus jo daug labiau vertinama, gerbiama ir mylima. lygiai tas pats ir vyrui galioja. Mielos merginos, nėra reikalo sielotis, jei nepatyrėte sekso. visos tos ir visi tie, kurie siūlo kuo greičiau “gelbėtis”, patys savo širdyje nesijaučia laimingi dėl to, ką patiria. šidies gilumoj jums truputį pavydi, bet patarimus duoda tokius, kad galėtų patys pateisinti savo elgesį.
  Apskritai didelė dalis pasaulio taip gyvena – moterys skaistumą saugo iki santuokos. jei musulmonas pirmą naktį po vestuvių patirtų, kad jo jaunoji žmona neskaisti – skandalas būtų. tai gal visus musulmonus pas psichologus siųsti reikia? jie gal nenormalūs? čia nenormalus pasiūlymas. Šitas psichologas Navaitis nušneka kartais nei šį nei tą. taigi, merginos, žinokite – yra pasaulyje žmonių, kurie nesuvokia, kaip gali šlaistytis lyg šuva nuo vieno partnerio prie kito ir švaistyti savo jausmus, dvasinę ir seksualinę energiją. seksas yra skirtas naujai gyvybei pradėti, o nauja gyvybė turi būti pradėta šeimoje, Santuokoje. dauguma sakė čia – “malonumas”. ne, ne tik malonumas – atsakomybė taipogi. jei nesi pasiruošęs pradėti gyvybės, ta neturėtum to daryti. Sakysite – kontreceptikai tam yra. Atsiprašau – visos šios priemonės yra nenatūralu žmogaus prigimčiai.
  ir dar pasakysiu. dauguma europiečių, amerikiečių – tiek vyrai, tiek moterys – negerbia savęs. kas gero iš to, kad švaisto žmonės save, savo jausmus į kairę ir dešinę? o kur dar kontraceptikų vartojimas, kuris sukelia onkologines ligas, nevaisingumą?
  ir tai yra baisu. pažiūrėkit, kur ritasi pasaulis… Nieko nebeliko švento.
  O aš didžiuojuosi tuo, kokia esu. Ir man visai negėda. ir visai nesikamuoju dėl to. Ateis laikas ir viskas įvys, kaip reikia.

  Reply
 44. Man per 30 m. Ir aš “toks” pat, t.y. neturėjęs lytinių santykių su moterimi.

  Esu drovus (man nedrąsu vien tai jau įvardinti čia, šiame portale… Ką jau kalbėti apie bendravimą su kuo nors apie tai live! Man tiesiog gėda apie tai kalbėti (manau, kad dar turiu gėdos jausmą…)). Drovumas ima viršų.

  Esu
  – vienišas
  – atsiskyrėlis (gal netgi “vienuolis”)
  – asketas-minimalistas, (Vilniuje) pragyvenu iš 600 Lt (d. užm.- 2000)
  – uždaras (tikras namisėda), dalyvauju tiktai šeimos renginiuose/šventėse
  – nesavarankiškas (gyvenu ne 1, su pažįstamais pensininkais; nepaisant to, kad jau
  – finansiškai esu visiškai nepriklausomas nuo tėvų daugiau nei 6 metai, bet neišsikeliu dėl “šiltnamio” sąlygų ir atsakomybės baimės/naštos, nes dabar patogiau; beje, bedarbis nesu)
  – (dar) vaikiškai naivus, smalsus, jautrus, nedrąsus… VAIKAS? (gal infantilas?)
  – hipersensibilus (kai kurios pažintys ilgam atmuša norą bendrauti – čia dėl vaikiškų lūkesčių sutikti sielos draugę), nepakankamai myliu ir vertinu save (tas trukdo priimti/duoti kito/kitam meilę).

  Save komunikacijos srityje laikau “asocialiu” (aš nesu reikalingas žmonių grupės/organizacijos, galiu gyventi ir vienas (kelis metus taip ir esu gyvenęs užsienyje (savo intelektiniam malonumui)), nesiekiu bendrauti. Nors tai, mano požiūriu, yra didelė vertybė.
  ……………………………………………….
  Beje, šiuo metu viena iš mano (dabartinio laikino) darbo funkcijų – įstaigos lankytojų priėmimas/konsultavimas, incl. bendravimas su žmonėmis/kolegomis. Bendrauti nebijau, man tai patinka (šiaip gyvenimas teka visiškoje sielos vienatvėje). Suprantu, kad viskas slypi manyje – mano galios mylėti, įsitraukti į santykius, atsiverti.. (pradėti) gyventi!

  Reply
 45. Labas…na, man jau mėnesis kaip trisdešimt ir nekaltybę praradau prieš pusę metų, t.y. 29,5 m. Aišku, buvo gėda apie tai kalbėti su draugėmis, ar pasakyti vaikinams su kuriais bendraudavau( nė vienas to ir nežino). Bet niekad nesijaučiau kažkokia nesveika ar frigidiška, tiesiog, nebuvo to vienintelio( ar tiesiog malonaus širdžiai) kuris imtų ir pasiguldytų 😀
  Bet pagaliau kai atsirado tas, kuris buvo ir malonus ir mielas ir šiaip Tas vaikinas, ir kuris nebijojo parodyti pats iniciatyvos tuo klausimu, aš pergulėjau, bet prieš tai pasakiau, kad dar niekas to nebuvau dariusi..ir ką jūs, reakcija buvo labai paprasta, ( iš pradžių netikėjo) maloni…na, ką, aš tau noriu pasakyti, nesvarbu kiek metų, svarbu koks žmogus, aišku, jei bus koks vulgarus marozas 😀 , tai nieko gero nesitikėk, o šiaip , manau, vyrus net pamalonina sužinos, kad jis tau pirmas, nors ir ne visam likusiam gyvenimui, bet tiesiog tuo metu yra.. 🙂
  taigi, jei dar esi nekalta, nebijok, atsiras kuris ir supras….

  Reply
 46. Seksas yra pervertinamas ir jo nebuvimas neturetu kvarsinti tau galvos. Aisku, daug zmoniu reaguos keistai, bet kam rupi Olialia mergaiciu lugio smegenu plovima praejusiu pilieciu nuomone :).

  Reply
 47. Ne visi zmones isvis per savo gyvenima su kazkuo mylisi, kaikurie turi ir kitu uzsiemimu, tad nematau cia nieko blogo. o kai kurie tai dar vien del to, kad jiem taip uzplaukia ir atrodo, kad jie taip gali pasiekti gilesniu dvasiniu dalyku.
  bet kaip zinoma, tik delfinai ir zmones mylisi del malonumo, todel tai tikrai nera vien seimai pratesti skirtas dalykas 😀 jei taip butu, jis neteiktu malonumo, tiesiog visi dulkintusi rujos metu kaip ir visi kiti gyvunai.
  bet kiekvienas renkasi kaip jam patirti malonuma ;]

  Reply

Leave a Comment