Nesu lepūnėlė, bet vertinu kokybę. Keliu aukštus reikalavimus sau ir aplinkai. Tačiau ar taip partnerio ieškojimas netammpa “prekės rinkimusi”?

Jūsų požiūris – brandaus žmogaus požiūris.

Vargu ar labai daug žmonių priskirtume prie brandžių asmenybių.

“Darnios poros” pažinčių sistema palengvina pažintį. Ar lengviau susipažinę žmones pamils vienas kitą priklauso nuo jų gebėjimo mylėti ir priimti meilę.

Supranta, kad daug kam šio gebėjimo pritrūks.

8 thoughts on “Nesu lepūnėlė, bet vertinu kokybę. Keliu aukštus reikalavimus sau ir aplinkai. Tačiau ar taip partnerio ieškojimas netammpa “prekės rinkimusi”?”

 1. Vertini kokybe?o kaip su pacios kokybe,ar tikrai esi jau tokia kokybiska,jog reikalauji sito is kitu?taip,mano manymu renkiesi zmones tarsi prekes.

  Reply
 2. Tipiskas vyro atsakymas, kad “Vertini kokybe?o kaip su pacios kokybe,ar tikrai esi jau tokia kokybiska,jog reikalauji sito is kitu?taip,mano manymu renkiesi zmones tarsi prekes.” Tikriausiai ir 3 spejimu neprireiktu,kad atspetume jog jis pats renkasi moteri pagal virseli. Manau nesi isranki is kito nori tiek kiek pati gali duoti. Sekmes.
  P.S. karteles nuleisti nereikia, nepades.

  Reply
 3. Tai kai iš karto pasiūlo 20 narių, o pusė anketų dar ir be nuotraukos tai ir renkiesi kas parašyta, amžius, ūgis, vaikų skaičius, išsilavinimas ir t. t.

  Reply
 4. Labas visiems,dabar apie pasirinkimą….jei moteris jau kartą buvo nusivylusi,ar sutikusi sau netinkamą vaikiną,aišku,kad kyla problema nepakartoti to kas buvo ir manau yra normalu,kad renkasi,juk nepulsi pirmam pasitaikiusiam,o rimčiau turėtum pabendrauti su žmogumi,išorė dažnai būna apgaulinga,čia tik mano nuomonė nesupykite,bet gyvenime teko sutikti tokį žmogų pro kurį būtų bet kuri praėjusi ir net nepastebėjusi,o žmogus savo vidiniu grožiu paliko tiek visko gražaus,kad jo išorė pasislėpė ,dar ir šiandien apie tą žmogų galvoju,kad tokių nuostabių yra tik vienetai ,mes esame tokie kokie esame ir visi gal būt norime būti gražūs,protingi,ir taip toliau….čia Dievo dovana,o ir priklauso dar daug kas nuo mūsų.Būkime tolerantiški kitų žmonių atžvilgiu,jų nuomonėms,pabandykime įeiti į tų žmonių padėtį,gal būt tuomet suprasime,ko ieškome,ko norime,ar mes esame idealūs,kad galėtume to reikalauti iš kitų,dėkui už malonius pasiskaitymus,o kadangi užsukau artėjant Naujiems metams,tai norėčiau visiems palinkėti sveikatos,ramybės sieloje,supratimo,ir daug,daug meilės,kad Jūsų visų širdys būtų laimingos,visiems po bučinuką.SU NAUJAISIAIS METAIS!!!

  Reply
 5. Budama jauna patyriau skaudzia meile,iki siol man sunku tiketi vyrais,nors kaip noreciau… Vis keliu klausimus,o jai jis vel taip pasielgs?; o jai jis vel tik zais jausmais?
  Viduje noriu ir bijau – zinau,kad turiu ismokt pasiketi, bet negaliu pakeisti nieko, kaip benoreciau,gal patarsit ka man daryti?

  Reply
 6. Motyvuotas skepticizmas yra butina gyvenimo dalis,kaip ir optimizmas.Prie sutrunijusio liepto susitiko skeptikas ir optimistas.Skeptikas iskart priekabiai pradejo tyrineti liepto technine bukle ir kuo ilgiau jis tai dare,tuo labiau stiprejo jo abejones-lieptas nepatikimas.Optimistas priesingai-mate tiksla ,o tikanciu pavoju,kaip ir priklauso tikram optimistui,visiskai nesuko sau galvos.”ko cia verkslenti”-galvojo jis “bus kaip bus,kai bus,tada ir verksim”.Pusiaukelyje lieptas iluzo ir krisdamas i praraja optimistas dar spejo pagalvoti “nera jau taip blogai,nors tikslo nepasiekiau,bet nors jau pabandziau”.Skeptikas apsisuko ir grizo atgal.Palauke pakol lieptas bus atstatytas ir nors uzgaiso laiko,bet naujai atstatytu lieptu sekmingai pasieke kita kranta.Nepasitikit,abejojate,na ir puiku!vadinasi ir tikimybe klysti mazesne.Kai 100 kartu pamatuosi-1 karta atpjausi,tai tikrai nepadarysi klaidos,kuria padarei pirma karta.Cia ant manes,skeptiku,”varo”,bet ne as ir ne skeptikai yra pagrindiniai pragaro klientai…skeptiko joks velnias neitikins.

  Reply

Leave a Comment