Kodėl kol nepradedi draugauti arba draugaujant, kol nesusitinki, visada žmogus traukia, nori su juo būti, leisti laiką kartu, bet, kai reikia eiti į pasimatymus, ir žinai, kad teks kartu būti, prasideda vos ne fizinė reakcija: pykinimai, baisus nenoras susitikti, vengimas paskirtos pasimatymo datos?

Galbūt Jūs bandot susidraugauti su vyru, kuris patinka Jūsų draugėms, tėvams, o Jums nepatinka..? Jei toks paaiškinimas Jūsų neįtikino, siūlyčiau ieškoti tiesioginės psichologo, psichoterapeuto konsultacijos.

14 thoughts on “Kodėl kol nepradedi draugauti arba draugaujant, kol nesusitinki, visada žmogus traukia, nori su juo būti, leisti laiką kartu, bet, kai reikia eiti į pasimatymus, ir žinai, kad teks kartu būti, prasideda vos ne fizinė reakcija: pykinimai, baisus nenoras susitikti, vengimas paskirtos pasimatymo datos?”

 1. Man atrodo, kol nepradedi draugaut – per daug idealizuoji tą žmogų, sukuri tokį jo paveikslą kokį norėtum matyti. O kai realiai susitinki ir pamatai, kad jis nėra visai toks kaip tavo sukurtasis, nusivyli…

  Reply
 2. Va va as irgi sakau,kol realiai nepamatai 🙂 teko vasara i susitikimus nueit…viena tokia buvo tai nezinojau i kuria puse begt… Fotkeje visai nieko,grazute,biskuti pilnoka bet faina buvo…o realiai kai pamaaciau… Pasirodo ten jos jaunystes nuotraukele buvo. Tai dekit realias nuotraukas,tada ir draugu surasit kurie draugaus.

  Reply
 3. Žmonės yra linkę meluoti ir gan dažnai pateikia apie save melagingą informaciją. Kitavertus, mes nekaltai esame linkę save pagrąžinti ir tai nėra blogai, juk mes turime mylėti save, kad galėtume ir kitus mylėti ar draugauti su jais. Turime gi apie save ir geriau pagalvoti: pateikti save gražesnį, mielesnį, kultūringesnį, intelektualesnį, nei yra iš tikro.

  Reply
 4. Tai tavo kūno reakcija, kuri sako ne. Gal ir nori susitikt, bet tavo kūnas reaguoja blogai. Tai reiškia, kad žmogus tau nemielas, nereikalingas ir pan.

  Reply
 5. Tai reiskia, ka savo gyvenime tu taip nukentejai, kad nauju santykiu bijai…Todel ir bloga…As su gerb. Navaiciu nesutiksiu…Kuo labiau patinka zmogus, tuo labiau nori ji atitikti, tuo baisiau su juo susitikt…Todel atsiranda tokia reakcija…

  Reply
 6. Man patiko Korund parašymas,aišku,kad nuotrauka turi atitikti tikrovę,nes aš ir nenorėčiau susitikti su tokiu žmogumi,kuris neatitinka nuotraukos,na truputį pakeitimų būna,bet ne tiek kad nepažintum žmogaus,ir nereikia savęs pervertinti,geriau išlikti savimi,tuomet bus lengviau susirasti tau skirtą žmogų.Aš dedu ne pačias gražiausias ir manau jei patiksiu kokia esu,tai bėdų nebus.O bijoti tai nėra ko,juk nei vienas nesikandžioja,nepatiks,tai nepatiks,juk gyvenimas nuo to nesugrius,atsiras kitas kuriam patiksi,na aš manau dar įdomiau taip leisti laiką,ir pabendrauti ne pro šalį žmonės juk skirtingi,jų nuomonės taip pat

  Reply
 7. as nesutinku, vyrai kur kas dazniau meluoja ir nuotraukas klaidingesnes isideda ir lyg to butu maza. daznai ir ugi sumeluoja ir seimynine padeti. taip,kad brangieji vyrai nepervertinkite saves, tikrai retas is jusu paciu atitinka nuotrauka;)…jei jau yra 170cm, tai ir rasykite, nepadauginkite iki 180…
  o bendravimas nete ir gyvenime skiriasi… nete tu zmogu isivaizduoji koki nori,o gyvai jis ima ir pamirsta dantis ar panages issivalyti:) bendraujant akis i aki… ir zodziu kvailu pasakoma ir judesiu netikamu padaroma…

  Reply
 8. Cia kai kurie supratot, jog autore bijo susitikti, nes nuotrauka neatitiko tikroves. Mano supratimu, ji kalba tikrai ne apie tai, kad nusivyle vaizdu. Tiesiog vieniems zmonems idomus pats medziojimo (geraja prasme), viliojimo, “pazindinimosi” procesas, o kai pradedi vaikscioti i pasimatymus pasijunti pakliuves i spastus – zaidimas nutruko, o dar taip norejai pratesti ta malonuma, islaikyti sioki toki paslaptinguma, staiga prasidejo kitas etapas, eini i pasimatyma vos ne kaip i darba, o ir pasamone siuncia signalus, kad zmogus dar ne “tas”. Pvz., nesitikejai, kad tas zmogus taip greitai ir taip rimtai tavim susidomes, iskart kyla noras laikytis atstumo. Esu tai patyrusi, bet neabejoju, kad daugelis niekad nesupras, apie ka cia kalbama.

  Reply
 9. Tai pabegusios nuotakos sindromas. Ir man taip buna,tiesiog esu jautri,gal per daug tikiuosi. Kuo dazniau eini i pasimatymus,tuo lengviau atsirinkti tas zmogus ar ne.Patarciau i pirma pasimatyma nesudeti per daug vilciu,o paskui jau bus matyt,ar kils abejoniu.Jei ir toliau pykins- zmogus ne tas.

  Reply
 10. Nieko čia antgamtiško ar nenormalaus nėra. Ir esmė ne nuotraukų neatitikime ar nuojautoje, kad žmogus ne tas. Jis gali būti ir tas reakcija vis tiek iš pradžių bus tokia pati. Paprasčiausiai kalta nervinė įtampa, susijaudinimas, jie ir iššaukia tokius psichosomatinius reiškinius. Panašūs pojūčiai, manau, atsiranda ne tik prieš pasimatymus, bet ir prieš kitus didelės nervinės įtampos reikalaujančius veiksmus (egzaminus, pokalbius dėl darbo ir pan.) Jautrios psichikos žmonėms tai visiškai normalu.

  Reply
 11. Neitiketina, kaip atsake navaitis(ir dar psichologu vadinasi!)Nesugeba atsakyti i paprasciausia klausima.Tegu pasikonsultuoja su Vaidu 2010 04 20, kai kita karta rasys atsakyma, nes Vaidas bent jau nutuokia apie ka kalba.
  Man pvz.:irgi yra buvus ta reakcija, nes tai tiesiog jaudulys (suko vidurius ir kartu ‘drugeliai skaraide’)

  Reply
 12. @ laukine
  2010 01 08 11:06 pm

  – nuostabus atsakymas, tikrai taip ir jaučiuosi, labai ačiū. tai vadinu psichologijos analizavimo, o gerb. psichologo navaičio atsakymas tarsi “nesveiko” diagnozę klijuoja, absurdas!:)

  Reply

Leave a Comment