Kaip suprasti vaikiną, kai jis man sako milįs mane ir nori vaiko su manim, o kitą dieną jau su kita lovoje guli?

Jūsų draugas labai lengvai dalina prisipažinimus meilėje. Todėl nebekreipkit dėmesio į žodžius, o spręskit pagal jo elgesį. Be to, Jums praverstų išsiaiškinti, kaip suprantat ištikimybę, kas leidžiama jam, kas – Jums.

20 thoughts on “Kaip suprasti vaikiną, kai jis man sako milįs mane ir nori vaiko su manim, o kitą dieną jau su kita lovoje guli?”

 1. na tai yra naturalu.as pats turiu moteri,kuri laukiasi musu antro vaiko,su ja turim pastovius lytinius santykius viskas tarsi neblogai,bet irgi susitikineju su kitom,gal tam kad irodyciau jog esu kazkam idomus,bet nieko rimto kitom nezadu

  Reply
 2. Taip ir suprast, kad jis nori tureti savo harema. O klausimo autorei reikia pagalvoti, ar ji nori buti jo haremo dalimi.

  Reply
 3. jei jam duodi sex tuomet buna del to, nes is kitu kada nores tada gali negauti, tu jam kaip atsarginis variantas, gauna is taves duodasi su visom, nieko rimta tarp jusu seksas nesulaiko zmogaus nuo nieko, ateis laikas kai issiskirsit

  Reply
 4. Jei turi aukos sindromą, tai šis vaikinas kaip tik tau. Jis lakstys pas kitas,tu verksi guosies draugėms ,jos tave užjaus, kai kurios pasijuoks ,kad esi kvaila ir leidiesi žeminama. Ir turėsite abu ko norite jis daug panelių, o tu daug užuojautos. Ar tau to reikia? Bet ….. Iš kur tu tiksliai taip žinai ,kad buvo su kita. Sugavai, pamatei ,o gal tai tik intrigos, ar pletkai iš pavydo. O tada pirma išsiaiškink , įsitikink o tada teisk. Kaip yra iš tiesų žinot judu. Prieš imantis veiksmų ,gerai apgalvok, kad netektų gailėtis. bet jei yra mergyšius laiminga tikrai nebūsi,retai kuris surimtėja.Jei nuotykiai tęsis ,laukti ,kad kada tai surimtės beprasmiška, nebent taps impotentu.

  Reply
 5. Danguole teisingai pasake del to aukos sindromo. Mano buvusi ji turejo ir ji net kazkaip megavosi tuo. Visgi negalejau ir nenorejau jai leisti tokia jaustis ir tai baigesi tuo kad ji nukeliavo pas ta kuris su ja taip elgiasi. Siaip idomu, ar ta galima kazkaip panaikinti?

  Reply
 6. tai reiskia, kad vaikinas tave laiko kvailutetele. bek no jo kol dar laikas, kol dar neppridare vaiku, nes su vaiko gimimu turesi dar daugiau problemu, rekianti vaika ir lekianti erzila laukais, nemalonumai, skaudinimai tau , o ir vaikas augs blogoj atmosferoj, todel rupinkis ne tik savimi, bet ir pagalvok aie savo busima seima, normalia seima.

  Reply
 7. Tadai, jis ne vaiko nori, o veiksmo darant ji 😀 juk nera garantuotas ar tikrai nauja pana sutiks su juo permiegot, o cia tokia pana-atsargine padanga 🙂

  Reply

Leave a Comment