Kada ir kaip pasakyti, kad turiu vaiką, kad tai nuskambėtų natūraliai ir neišgąsdintų vyro? Su kai kuriais vyrais mano draugystė tęsiasi turbūt tik dėl to, kad jie nežino, jog esu mama.

Gerb. Darija, Jūs pernelyg tikite bendravimo formalumais ir ignoruojate bendravimo esmę. Klausiat apie išradingą pranešimo apie Jūsų vaiką būdą. Deja, nėra "stebuklingo" žodžio, kuris "neišgąsdintų". Pamąstykite, ar vyras galėtų kaip nors subtiliai, užuominomis Jums pranešti, kad vienas augina tris vaikus, pranešti taip, kad Jūs į tai nekreiptumėt dėmesio? Akivaizdus atsakymas – ne, tai neįmanoma.
Todėl Jums belieka rinktis – ar trumpalaikė pažintis-pramoga, kai Jūs vyrui esminių faktų apie savę neatskleidžiate, ar bandymai susipažinti su vyrais, kurie teigimai vertina ilgalaikius ryšius su moterimi, turinčia vaiką. Sėėkmės.

13 thoughts on “Kada ir kaip pasakyti, kad turiu vaiką, kad tai nuskambėtų natūraliai ir neišgąsdintų vyro? Su kai kuriais vyrais mano draugystė tęsiasi turbūt tik dėl to, kad jie nežino, jog esu mama.”

 1. Nenormaliai…..

  panaši situacija:

  Mirdama dėl ligos moteris prisipažįsta, kad visi šeimos vaikai yra ne vyro su kuriuo gyvena…

  Ir kaltininkė miršta ir vyrui……

  Tik atvirumas gali nekelti tokios širdgėlos…

  Reply
 2. Jeigu tu šį žmogutį labai labai myli – paleisk į laisvę… jeigu grįš – amžiams liks su tavimi, jeigu ne – vadinasi tu jos niekada ir neturėjai…

  …Viskas nublanksta prieš naujus gyvenimo išbandymus. Kas buvo astru – atšimpa susidūrus su šaltomis akmeninėmis kitų širdimis ir tuomet net įkaites metalas lydydamasis apkausto ir tavo širdį storais šarvais – tam, kad išgyventum čia ir dabar… Keista, bet taip yra – iš ten, kur viskas prasideda į ten kur – baigiasi, tačiau vis tiek viename taške.
  …Paliesti jausmo neįmanoma, jį reikia pereiti kiaurai.
  …Kančios pajutimas suteikia pilnumo jausmą? Ne, jei tu jos neišskaidei į mažiausias pasaulio detales ir nepalietei jų tūkstančiais klausimų, jų nepanaudojai spręsdamas milijonus situacijų… Besikankinantis žmogus jausis pilnas kitiems nenupasakojamos suvokimo galios tik tada, kai atsakys į klausimą „kodėl”?
  Meilė visą laiką yra šiek tiek darbas, be kurio net mieliausio žmogaus amžinai šalia neišlaikysi… Manau, geriausias posakis apie meilę yra tas, kad ji – kaip ugnis, įsižiebia nuo kibirkšties tinkamoje aplinkoje, bet jei nori, kad degtų, ją reikia nuolat pakurstyti…
  Svarbiausia, laiku apsidairyti ir pagauti akimirkos žavesį. Į “gyvenimo krepšelį” rinkti tuos mažyčius stebuklus ir dalintis jais su kitais. Nesvarbu – iš arti ar iš toli – meilei ir geram žodžiui atstumas neegzistuoja… Ir jei kada nors, eidamas gatve, pamatysi krentančią į delnus mažutę snaigę ar lietaus lašeliuką – pagauk – lai primins, kad gyvenimas sudėliotas iš mažyčių malonumų ir paprastų žmogeliukų, kurių gal net nebepastebi…
  S Ė K M Ė S!!!

  Reply
 3. 🙂 slapukautoja…buvau susipazines su toke…bare pasiautem o ji pratesti pasikviete namo pas save…o duris vyras jos atidare…dar trys vaikai buvo…tai su jos vyru uz jo saskaita pagerem. 🙂 sake kad jo zmona megsta tokes baikas…

  Reply
 4. koks kvailas klausimas.Vaikas tavo turtas , o slept…
  per pirma susitikima labai ramiai ir pasakai.Pabegs-dar geriau , jis tau ne pora

  Reply
 5. viespatie cia tai jau klausimas net nezinau ka ir galvoti apie tokia moteri, vaikas yra visa kas svarbiausia tavo gyvenime.As visada atvirai su trenksmu pranesu apie tai, jog turiu vaikuti, kuri ziauriai myliu ir jis yra be galo svarbus, o jei vyras domisi tavimi tai priims ir vaika, jei tu jam nuotykis ta suprasi labai greitai, nes ignoruos tavo vaiko dalyvavima jusu laisvalaikyje kartu..Paprasta gyvenimiska matematika, ir nereikia cia verstis per galva, kad itiktum.

  Reply
 6. Yra pakankamai pavyzdžių, kai moterys, nepaisydamos savo vaikų, kuria santykius su vyrais, ir tie santykiai, deja, neatneša laukiamo rezultato. Vyras, negalintis priimti žinios,kad jo draugė turi vaiką, be abejo, jai ne pora. Slėpti nėra jokios prasmės. Normalus vyras visada gerbs moterį, kuriai yra svarbu jos vaikai.

  Reply
 7. Klausimas nėra toks jau nenormalus, ir nemanau, kad taip klausiančios moterys gėdijasi, kad turi vaikų. Autorė, jei neklystu, kaip tik linkusi ne slėpti, o pasakyti, nes dėl kažkokių priežasčių to nepadarė iš karto. Taip, ne visada pažintys prasideda nuo dalykiško prisistatymo ir pasakojimo apie šeimos sudėtį. Būna, kad viskas prasideda nuo flirto, žaidimo, kai net nežinai to žmogaus vardo, profesijos, kitų dalykų, ir abu kurį laiką gal nenorit žinoti jokių detalių vienas apie kitą, ir abu tai tenkina, nes tai žaidimo dalis. Vėliau kažkuri pusė atsitokėja, kad tai jau nebe žaidimas, o kažkas daugiau (arba ji tikisi, kad tai peraugs į daugiau), ir norėdama būti sąžininga nusprendžia, kad reikia tam žmogui pasakyti kai ką esminio apie save. Va tada ir susvyruoja: jei pasakys, galbūt viskas tą pačią minutę ir baigsis? Jei jis iš pat pradžių būtų žinojęs, gal iš viso nebūtų su ja prasidėjęs? Galbūt tai primena bandymą išsėdėti vienu metu ant dviejų kėdžių, bet tokie klausimai atrodo kvaili tik tam, kas niekada su tuo nesusidūrė arba kieno santykiai visada prasideda ir rutuliojasi vienodai, pagal “gero tono” taisykles. Sandros, besididžiuojančios, kad “su trenksmu” iš karto praneša apie vaikus, norisi paklausti: ir ką? Koks tęsinys? Iškart liekat viena po pranešimo, argi ne taip? 😉

  Reply
 8. galiu pasakyti is savo patirties.Jei vyras myli moteri,tai myles ja su vaiku ar be vaiko,tai pat.Jei nori nevienadieniu santykiu,slepti tikrai nepatarciau.Tik atviras pokalbis viska sustatys i vietas.Ir nepatarciau delsti.Bandyk save pastatyti i jo vieta…jei pvz.jis sleptu vaika nuo taves,nes zmona pabego,o jis vaika augina vienas?

  Reply
 9. Visaip gyvenime būna – pasitaiko, kad vyrai mieliau renkasi moterį su vaiku, nei neturinčią vaikų. Yra vyrukų, kurie tik mamytes ir renkasi.

  Reply

Leave a Comment