Ką daryti su santykiais, kurie trunka trejus ir iš vaikino pusės yra paremti vien seksu. O aš nebemoku pasakyti tam “NE”.

Veikiausiai Jūs jau norit didesnio pastovumo ir įsipreigojimų, o Jūsų draugas patenkintas esamu ryšiu. Nežinau geresnio patarimo – bendraukit rečiau, atsisakykit sekso ir nieko neaiškinkit bei nieko nesiūlykit. Jei draugas ir po to neprašys kurti bendrą ateitį – šis ryšys beprasmiškas ir jam, ir Jums.

11 thoughts on “Ką daryti su santykiais, kurie trunka trejus ir iš vaikino pusės yra paremti vien seksu. O aš nebemoku pasakyti tam “NE”.”

  1. Visada, kalti vaikinai 🙂 😀 O kur merginos pasišnekėjimai su vaikinu? Kur ateities problemų sprendimo klausimai? 🙂 Kodėl nepašnekate apie meilę, jausmus?
    Galbūt vaikinas tikisi iš jūsų ko nors ateityje? O gal jam malonu būti su jumis ne vien dėl sekso? 🙂

    Kas nusprendė, kad santykiai paremti vien seksu?
    Jeigu vaikinas Jums tai minėjo – ar nevertėtų jį palikti?
    O galbūt tik Jums taip atrodo, kad vien seksu? 🙂

    Nusistovėjusio gyevnimo sudrumstimas (sekso atsisakymas) galbūt dar labiau jį sudrums ir Jūs išsiskirsite…

    Manau, viską ištaisytų tobula komunikacija.. siūlau pabandyti 😉

    Sėkmės 🙂

    Reply
  2. O as labiau pritariu p. Navaicio atsakymui. Komunikacija yra gerai, jei yra apie ka komunikuot ar kazkas buvo neissakyta, nutyleta.
    Jei laisko autore raso, jog santykiai paremti vien seksu, greiciausiai taip ir yra. Mes daznai matom ar nujauciam, jog kazkas yra negerai, tik nevisad prisipazystam, bent jau sau, kad taip ir yra.
    Jei netenkina tokie santykiai ir norisi daugiau, tai gal vertetu atsitraukti ir paziureti kas vyks. Jei vaikinas stipriai nesusidomes kas gi vyksta, nedarys jokiu bandymu issiaiskinti kas gi tau yra negerai, tai ir santykiai neturi jokios prasmes (cia is tos puses, jei vien sekso neuztenka).
    O jei susidometu, tada ir komunikuot galima.
    Nu cia aisku tokia mano kukli nuomone. 🙂

    Reply
  3. Labai pažįsami santykiai. Jie iš milinčios moters virsta manija. O vyras tuos naudojasi. Tokie santykiai išsekina, žudo. Jie nekuria ateities.Man labai norisi palinkėti Jums turėti jėgų juos nutraukti. Meilė yra daugiau, ir Jūs tą žinote, ir Jūs to norite. Jei vaikinas ( ar vyras) tai supras, tada švęsite laimę. Tik ar tai yra įmanoma? Mes tokios naivios, kad pasiliekame viltį… Geriau nereikėtų- gyvenimas trumpas.

    Reply
  4. Mano nuomonė,seksas yra gerai,bet apie tai būtina šnekėtis,nes tolimesni santykiai turi aspindėti tikrovę,o jei to nebus,manau geriau ansčiau,nei vėliau išsiskirti,bus mažesni išgyvenimai ir greičiau visus taškus sudėsite ant i…Malonaus pokalbio su partneriu.

    Reply
  5. Labai pritariu protingai Sigitos nuomonei…Labai yra sunku nutraukti rysi kai myli zmogu, bet kartais reikia tai padaryti, kad nesijaustum vien tik sekso objektu.

    Reply
  6. tai patarkit ka daryt, jei man paciai to sekso labai norisi…lengva pasakyt: atsakyk sekso. taip, lengva toms atsisakyt, kurioms ir taip nelabai jo reikia. o ka daryt kai man jo reikia kasdien? ne visu juk prigimtis vienoda. mane zudo toks pasakymas: atsisakyk. idomu kaip patus atsisakytumet…

    Reply
  7. Ateis laikas kaip pati nutrauksi tuos santykius ir padesi taska.As 4m buvau taip iklimpus,buvau kaip ir laisva,bet tuo paciu pati nuo saves nebuvau laisva. Jis zinojo,kad man patinka ir tuom naudojosi,o as galejau del jo padaryti daug ka. Ir mus siejo tik seksas.Bet laikas eina mes keiciames jis keitesi,metai bega.Atsiradineju vyru kurie norejo su manim rimtu santykiu,vedybu ir vaiku. Mano poziuris pasikeite,nenorejau buti tik zaisliukas, nenorejau ir to ka jis dabar kaip suprantu noretu tai yra, rimtu santykiu. As nenoriu,nes jis man siejasi tik su laisvalaikiu ,bet ne su rimtu seiminisku vyru kuri isivaizduoju salia saves. Kaip man reikejo ir norejosi rimtu santykiu jis bastesi su kitom,o dabar kaip jis jau nereikalingas ar suprato,kad as geresne uz anas jis nori su manim tureti rimtus santykius. Deja ,bet jau traukinis nuvaziavo.. Taip kad laikas sustato viska i savo vietas,tik vat klausimas: kiek reikia laiko laukti?

    Reply
  8. Kaip elgtis, jeigu vaikinas bendrauja su kitomis meilės temomis, o kai užtikau jis atsiprašė ir sakė, kad daugiau taip nesielgs.

    Reply

Leave a Comment