Jei aš patikau vaikinui, per kiek laiko jis turėtų man paskambinti? Ar manote, jog jis paskambins? Nes siūlė nepasiduoti iliuzijoms…

Jei koks nors žmogus Jums patinka ir galite su juo susitikti, tai kiek laiko lauksite susitikimo? Dieną, savaitę, mėnesį, metus?

Vaikinas, jei jam patinkate, irgi ilgai nelauks. Tačiau posakis “nepasiduok iliuzijoms” gali reikšti, kad Jūs jam nepatikote. Tada laukti skambučio teks labai ilgai.

12 thoughts on “Jei aš patikau vaikinui, per kiek laiko jis turėtų man paskambinti? Ar manote, jog jis paskambins? Nes siūlė nepasiduoti iliuzijoms…”

 1. “nepasiduok iliuzijoms” gali reiksti ir tai, kad tiesiog vaikinas flirtuoja, maivosi, stengiasi parodyti “nepasiekiamo ispudi” ir gal net pelnyti tokiu budu siokio tokio demesio, sudominti mergina.

  Jeigu parodysite abejinguma, galbut, tuo viskas ir baigsis. Parodysite saikinga demesi – galbut pasiseks pratesti pazinti.

  Galu gale, kartais buna gyvenimo etapai, kai papusryciauti ar papietauti laiko neturi, ka jau kalbeti apie pasimatymus…

  Reply
 2. Patikau – nepatikau… paskambins – nepaskambins… Kodėl manai, kad susitikai, pašnekėjai ir jis jau turi būti įsipareigojęs tau paskambinti ? Gyvenk savo gyvenimą, siek tikslų ateičiai, mokykis, bendrauk su bendraažiais laisvai, be jokių įpareigojimų. Ko kariesi ant kaklo pirmam sutiktam? Viskam savas laikas.

  Reply
 3. o as manau,jei patikau,turi rasti laiko ir paskambinti.ir tai nereiskia karimasi ant kaklo.jei sudominau,turi bendrauti,nera laiko laukti,gyvenimas vienas duotas,kol sedesi lauksi,ar paskambins,tai gali praleisti tikra savo meile…

  Reply
 4. tikrai,kvailai skamba klausymas.mergaite,jus ka,vakar gimete…?juk tam nera nustatyta laiko norma per kiek jis paskambins ar dar kazkas panasaus.jei patikote,paskambins kita diena-veliausia dar kita.

  Reply
 5. Aš tai palaukiu nors 2-3 dienas ir tada skambinu. Kažkada buvau labai užsiėmęs tai paskambinau po 2 savaičių:)

  Reply
 6. 🙂 Visai ne kvailas klausimas:) Tarp kitko, visai neseniai panasia tema kalbejomes draugu burelyje ir vienas vaikinas pasake, kad savo dabartinei gyvenimo draugei (jie jau 4 metai kartu) paskambino praejus 2 menesiams, nors ta pacia akimirka kai tik ja pamate, suprato, akd tai jo zmogus. Kodel? Anot jo, del dvieju pirezasciu – visu pirma, nenorejo, kad mergina susireiksmintu ir per greit uzriestu nosi, visu antra, norejo keik palaukti ir paziuret ar tas susizavejimas tikras ir neisbles per kelias saviates:)
  NA, cia tik viena istorija. O gyvenime, manau, visi esame skirtingi, todel gali visko buti.
  Siaip ar taip – sedeti, LAUKTI, analizuoti tikrai neverta:) Taip gali daug gero praziopsoti ;)p

  Reply
 7. neblogas klausimas,
  iš tiesų turbūt nežinosi kada tas vaikinas paskambins, turbūt geriausias patarimas būtų tiesiog pamiršti ir užsiimti svarbesniais reikalais,
  geriau būtų nueit į kokį kitą pasimatymą, nei sedėt telefoną apsiglėbus: kada paskambins? kodėl neskambina?

  Reply
 8. Čia maždaug susitinkti vienąkart ir jau ooooooi miaaaailė ir nemiegotos naktys dėl to skambučio ir rebusų paskambins/nepaskambins :D:D Nejuokinkit. Tipo jau įpariegotas skambint kasdien, kaip kažkas rašė “turi bendrauti”. Kodėl “turi”? Jis laisvas žmogus, nieko jis neturi, kada norės, tada skambins arba iš viso neskambins. Ir kokiais iš viso laikais gyvenam: po kelių dienų pačiai galima pasilabint, ko nors paklaust. Ot.

  Reply
 9. Paskambinti galima bele kada,kad ir paveluotai.Pvz.as paskambinau, kazkada patikusiai merginai, praejus nekokiems ten 4 men.o po 15 metu!labai maloniai pasikalbejom ir buvo toks jausmas,tarsi ne pries 15 m.buvome issiskyre,o vakar.Tiesa,tas bendravimas ilgai netruko,nes kai paskambinau sekanti karta,vietoj jos atsiliepe kazkoks nepazistamo diedo balsas ir pasiunte mane uzlipti ant vieno daikto. Pasirode ,jog “uzsiroviau”ant jos diedo:).Nenusimink ir nesigrauzk mergaite del nieku.Nera to blogo,kas neiseitu i gera.Isivaizduok save praejus 15m:esi laimingai istekejusi moteris,vaikuciu apie peciu eiles trys,ir viena salta rudens diena perkunas is giedro dangaus-tavo pusis isejo pas kita…ir tada,tegu ir po 15m.,netiketas skambutis:-klausau…ar pameni dar mane?turejau tau paskambinti pries 15m.na…na pamirsau ta padaryti,kvailas,zalias visiskai buvau ir daug tada dar ko nesupratau…ar gali man dabar atleisti? ir jei tavo sirdis neuzimta,tai isileisk mane i ja… Ir nereiktu tau praejus 15m.dar karta grizti i”darnipora.lt” 🙂

  Reply

Leave a Comment