Gan sunkiai išgyvenu išsiskyrimus. Vis manau, kad gali būti dar viena galimybė. Tačiau, jei mėginu taisyti situaciją, vėl patiriu nesėkmę.

Antras šansas pasitaiko gana dažnai. Bet ar norit jo siekti? Ar geriau patinka pradėti tarsi nuo švaraus, neprirašyto lapo? Jeigu planų įgyvendinti nepavyksta, gal iš tiesų nepakanka noro..?

13 thoughts on “Gan sunkiai išgyvenu išsiskyrimus. Vis manau, kad gali būti dar viena galimybė. Tačiau, jei mėginu taisyti situaciją, vėl patiriu nesėkmę.”

 1. Manau, reikia pripažinti,kad su tuo žmogum negali būti ateities. Arba tenkintis pusiau pakarto būsena. Prie to galima priprasti, bet ar ne geriau būti laisvai?

  Reply
 2. Sigita jus manote kad draugaujant su vyru jau tampate kaline kuria laiko belangeje… Tai aplamai ka cia veikete? mano manymu draugyste yra draugyste o ne laisves apribojimas.

  Reply
 3. as irgi isgyvenau skausminga issiskyrima,pabandziau pataisyti padeti..bet deja veltui..manau,kad reikia pabandyti pataisyti padeti,bet tai neturetu uzsitesti per ilgai.nereikia prisiristi prie zmogaus! tu eis tu,jis yra jis!

  Reply
 4. Kaip čia pasakius, bandyti visada verta ir reikia,jei nebandysi,tai ir nežinosi ,kur tavo tas žmogus,tik mano nuomone reikia labai atsargiai,įvertinti tai ką jau esi praradus,neskubėk su meile ji pati ateis,tuomet ir nereikės skirtis,o skyrybos jei žmogus teisingai įvertina,tai yra gera pamoka ateičiai,gali pasvarstyti apie savo klaidas,taip pat apie draugo,padaryti išvadas,susikoncentruoti ,ir dar kart pasakysiu,NESKUBĖKITE,viskam savo laikas,geros dienos ir pasisekimo su antrąją puse.

  Reply
 5. Sveiki, kaip ir rase Navaitis svarbu noro butu taisyti ir ,kad butu ka taisyti. O visu svarbiausia,kad noras butu abipusis. Jei nori tik vienas zmogus,o antras ne, bergždzias reikalas…

  Reply
 6. o, mano galva, žmogus, visų pirma, pats sau (su savimi) turėtų išsiaiškinti: koks žmogus jam priimtinas, kas turėtų su juo sieti ir kodėl. susiklosčius artimam santykiui, juk žmogus pasidaro svarbus. kovoti dėl jo? ne. kovoti už save! jei viltis neapleidžia – darykite viską ką galite, kad pasiektumėte savo laimės žvaigždę! bet. jei žvaigždė nebespindi… tegul krinta, atnešdama laimę į ją bežiūrintiems svajotojams.
  priimkite tai kas ateina ir paleiskite visus norinčius išeiti.
  jėga mylimas nebūsi.
  bet dėl meilės stengtis verta !

  Reply
 7. kad labai sunku paleisti žmogų, su kuriuos 3,5 metų buvome laimingi, nes jis buvo viskas viename ir staiga, jam prireikia laiko apsisprendimui, nors kaip pats sako, buvo viskas labai gerai ir nieko netrūko, puikiai suprantu, kad tai nieko gero nežada, žinau, kad reikia atsitraukti ir kažkiek palaukti, bet nėra jokio konkretaus laiko, kiek tai gali tęstis, o pati imti ir viską nutraukti kol kas dar negaliu. Bet tokia mano situacija jau labai kankina, tik žinau, kad norėčiau išsaugoti mūsų santykius, bet ar jis to nori taip ir neaišku, nors vis tvirtina, kad jam su manim yra gerai.

  Reply

Leave a Comment