10 veiksnių, lemiančių pasimatymo sėkmę

468 0

Lengvi, seksualūs kvepalai ir odekolonas. Žmonėms nėra nieko patrauklesnio nei moteris ar vyras su kerinčiu kvapu! Susiraskite kvepalus, kurie kvepia saldžiai ir seksualiai, tačiau tuo pačiu ir švelniai bei paslaptingai.

Humoro jausmas. Žmonės mėgsta, kai kiti juokiasi iš jų pokštų bei kai juos pačius priverčia nusijuokti.

Gebėjimas klausytis. Visi mėgsta būti išklausyti ir sulaukti atitinkamo dėmesio. Kai jūsų vakaro partneris šneka, žiūrėkite į jį/ją ir klausykite.

Patraukli apranga. Jums nebūtina vilkėti brangiausių dizainerių drabužių, tačiau įsitikinkite, kad atrodote tvarkingai ir tinkamai. Būkite seksualūs, bet nepersistenkite (paatarimas merginoms: nesirenkite per daug atvirų drabužių, nes atrodysite lengvai prieinama. Patarimas vaikinams: galite sužavėti ją apsirengęs kelnes, marškinius ir švarką, bet nepersistenkite ir nesirenkite smokingo!).

Šypsena. Prikaustykite dėmesį savo nuoširdžia šypsena. Šypsodamiesi traukiate aplinkinius.

Tinkamas balso garsumas. Kai kalbate su savo pora, darykite tai švelniu, žemesniu balsu.

Juk kalbate tik su juo/ja, ne su visais kitais! Negėdinkite savo poras kalbėdami garsiai ar atgrasiai.

Komplimentai. Niekada neprašausite pro šalį pagirdami savo vakaro partnerį, nesvarbu ar girsite aprangą, akis ar šypseną. Dalindami komplimentus, leidžiate suprasti, jog įdėmiai juos steebite ir mėgaujatės tuo, ką matote! Tačiau nepersistenkite, komplimentų li. . .

Visada pasisiūlykite apmokėti sąskaitą. Kai tai darote, pora jaučia, kad jums tikrai patiko jo/jos kompanija ir jaučiasi ypatingai. Jei kita pusė pri

imygtinai nori apmokėti sąskaitą, pasiūlykite bent jau pasidalinti ją per pusę.

Join the Conversation

×
×