10 veiksnių, lemiančių pasimatymo sėkmę

Lengvi, seksualūs kvepalai ir odekolonas. Žmonėms nėra nieko patrauklesnio nei moteris ar vyras su kerinčiu kvapu! Susiraskite kvepalus, kurie kvepia saldžiai ir seksualiai, tačiau tuo pačiu ir švelniai bei paslaptingai.

Humoro jausmas. Žmonės mėgsta, kai kiti juokiasi iš jų pokštų bei kai juos pačius priverčia nusijuokti.

Gebėjimas klausytis. Visi mėgsta būti išklausyti ir sulaukti atitinkamo dėmesio. Kai jūsų vakaro partneris šneka, žiūrėkite į jį/ją ir klausykite.

Patraukli apranga. Jums nebūtina vilkėti brangiausių dizainerių drabužių, tačiau įsitikinkite, kad atrodote tvarkingai ir tinkamai. Būkite seksualūs, bet nepersistenkite (patarimas merginoms: nesirenkite per daug atvirų drabužių, nes atrodysite lengvai prieinama. Patarimas vaikinams: galite sužavėti ją apsirengęs kelnes, marškinius ir švarką, bet nepersistenkite ir nesirenkite smokingo!).

Šypsena. Prikaustykite dėmesį savo nuoširdžia šypsena. Šypsodamiesi traukiate aplinkinius.

Tinkamas balso garsumas. Kai kalbate su savo pora, darykite tai švelniu, žemesniu balsu.

Juk kalbate tik su juo/ja, ne su visais kitais! Negėdinkite savo poras kalbėdami garsiai ar atgrasiai.

Komplimentai. Niekada neprašausite pro šalį pagirdami savo vakaro partnerį, nesvarbu ar girsite aprangą, akis ar šypseną. Dalindami komplimentus, leidžiate suprasti, jog įdėmiai juos stebite ir mėgaujatės tuo, ką matote! Tačiau nepersistenkite, komplimentų lietus gali pasirodyti nepatogus ir netgi pradėti erzinti.

Flirtavimas. Flirtuodami priversite jį/ją pasijusti seksualiai ir patraukliai. Būtent taip žmonės pasimatymo metu ir turėtų jaustis. Tačiau neflirtuokite, jei nesate tikrai susidomėjęs pora, kad nesuteiktumėte tuščių vilči. Taip pat per daug neatviraukite. Lengvai flirtuokite stebėdami atsakančiojo reakciją.

Intelektas. Labai patrauklu, kai pora pradeda malonų ir intelektualų pokalbį. Nevarginkite vakaro draugo bereikšmėmis, paviršutiniškomis temomis. Prieš pasimatymą pažiūrėkite žinias, pasidomėkite nūdieno aktualijomis, kultūros tendencijomis. Ir nepamirškite – šiukštu draudžiama kalbėti PER daug!

Sąskaita. Visada pasisiūlykite apmokėti sąskaitą. Kai tai darote, pora jaučia, kad jums tikrai patiko jo/jos kompanija ir jaučiasi ypatingai. Jei kita pusė primygtinai nori apmokėti sąskaitą, pasiūlykite bent jau pasidalinti ją per pusę.