10 būdų kaip priversti ją pamesti dėl tavęs galvą

Kai kurios moterys mėgsta iššūkius, todėl su jomis reikia imtis kitokių kabinimo strategijų, sako AskMen.com. Vienas būdas — išmokti, kaip ją švelniai paerzinti. Jeigu pasirinkote tokią taktiką, žinokite, kad balansuojate ties slidžia riba — labai lengva suklysti ir merginą iš tikrųjų įžeisti. Bet jeigu jūsų humoro jausmas yra puikus, atlygis tikrai bus didelis. AskMen.com pataria, ką ir kaip sakyti.

10. Pasityčiok iš jos „bajerio“.

Jeigu ji stengiasi atrodyti šmaikšti, leisk jai pabaigti savo juoką, po to pažiūrėk į ją tuščiu žvilgsniu ir pasakyk: „Atsiprašau, tai turėjo būti juokinga?“ Kuo ilgiau išlaikysi nekaltą žvilgsnį ir nesusijuoksi, tuo tavo reakcija atrodys juokingesnė.

9. Į kvailus klausimus atsakyk kvailais atsakymais.

Jeigu ji pateiks kvailą klausimą, pavyzdžiui, „Ar dažnai vaikštai į pasimatymus?“, atsakyk su kvailu atkirčiu, pavyzdžiui, „Ne, niekada. Dažniausiai užsirakinu savo kambaryje ir žaidžiu kompiuterinius žaidimus.“

8. Pliaukštelk jai per ranką.

Kai ji pasakys kažką, kas gali būti interpretuojama kaip „blogas“ ar „nepadorus“ elgesys, paprašyk jos, kad paduotų savo ranką, lėtai ją paimk, apversk ir švelniai pliaukštelk „už blogą elgesį“. Jeigu dar nesilietėte vienas prie kito, tai labai žaismingas būdas inicijuoti fizinį kontaktą.

7. Pasakyk kažką bjauraus, bet žaismingai.

Pavyzdžiui, jeigu ji pasako, kad jai nepatinka „Tic-Tac“ saldainiai dėl to, kad jie negaivina burnos kvapo, atsakyk: „Aišku, kad negaivina tavo burnos kvapo. Man atrodo, kad visi žino, jog šitoje srityje turi problemą, ar ne?“ Žinoma, pasakyk šį įžeidimą su šelmiška šypsena, kitaip ji gali nesuprasti, kad juokauji.

6. „Leisk man atspėti, kiek sveri… 100 kg”

Pasakyk jai, kad gali atspėti, kiek ji sveria. Tada pasakyk kokį nerealų skaičių, kuris net iš tolo nepanašus į jos svorį. Perspėjame, kad tokį juokelį galima taikyti tik labai geros figūros merginoms, kitaip jos gali įsižeisti.

5. Atmesk ją dėl amžiaus.

Tarkime, moteris pasako tau, kad jai 23 metai. Vaidink nusivylusį. Kai ji paklaus, kas blogai, atsakyk, kad nesusitikinėji su vyresnėmis nei septyniolikmetės. Idėja ta, kad, jei ji jauna, ji nepakankamai jauna. Jei ji vyresnė — ji nepakankamai vyresnė. Tokia reakcija yra įdomi tuo, kad moterys jos nesitiki.

4. Būk sarkastiškas.

Kai ji pasakys kažką labai akivaizdaus, gali atsakyti: „Tikrai? Oho. Tai pats įdomiausias dalykas, kurį girdėjau per visą savaitę.“ Bet vėlgi šypsena šiuo atveju būtina.

3. „Nemanau, kad mums čia kas nors išeis…“

Jums pirmą kartą susitikus, nužvelk ją ir pasakyk: „Nemanau, kad mums čia kas nors išeis… Man atrodo, kad namie palikau įjungtą orkaitę.“ Toks juokelis, aišku, „išdegs“ tik su labai patraukliomis moterimis.

2. „Ką tik praradai tašką.“

Kaskart, kai mergina pasako kažką, iš ko gali pasityčioti, pasakyk jai, kad ji ką tik prarado tašką. Tarsi visą pasimatymą skaičiuotum taškus. Atseit, jeigu ji praras per daug taškų, nenorėsi vėl su ja susitikti. Pavyzdžiui, jei jai patinka klasikinė muzika, o tau rokas — ji ką tik prarado tašką.

1. Svarbiausia — tinkamas juoko pateikimas.

Jeigu nori, kad mergina iš tokių pasityčiojimų juoktųsi, o ne įsižeistų, turi juokus teisingai pateikti. Balso tonas, akių kontaktas, komiško ritmo nutaikymas ir veido išraiška — viskas labai svarbu, jeigu nori pavergti merginą savo humoro jausmu ir švelniu įžūlumu.